Мобилизация, обсуждаем... |
Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 7409-й день
![]() |
Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua |
Мобилизация, обсуждаем... |
| STOP |
Пост
#1
|
|
Репутация: 357 ![]() Старожил ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 2 169 С нами с: 24-April 11 |
Вот сидим тут такие, нольдэевцы, Новый Год в тепле празднуем, пацанов обсуждаем, ну тех, которые на морозе ноги отмораживают, кто сам пошел, а кто нет. А вот прикинуть, не будет пацанов этих на кордонах...попивали бы шампанское так спокойно или Киев уже защищали??
|
![]() ![]() |
| JDDJ |
Пост
#2
|
|
Благодарности: 650 Репутация: 2532 ![]() 0day rescue ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Модеры Сообщений: 86 000 С нами с: 23-December 13 |
Знову ти чергову виставу влаштував, який я поганий. Але по суті ти так і не зміг відповісти: Що я не так написав чим спровокував Dr.Sydorenko перейти на особистості? Три роки у тебе срака горить і ти тупо бігаєш за мною по всьому форуму упорото розказуючи, що я скрізь не правий. Так як ти в черговий раз підняв цю тему, а аргументувати тобі щось сенсу немає, пропоную завершити конфлікт наступним чином: Позвем когось з адмінів. Наприклад Tiger, він тут наче найбільш активний із адмінів. Я так і бути витрачу на тебе час, знайду що ти писав 3 роки тому. І щоб поставити жирну крапку у цьому питанні: якщо адмін скаже чим же я тут спровокував Dr.Sydorenko і скаже, що ти не виправдовував ватного Нікеля... то хай мене відправлять у перманентне РО! Якщо ж ні то тебе приберуть з модераторів та будь яких інших привілейованих груп на цьому форумі. Погоджуєшся? черговий доказ: створює конфлікт, провину не визнає, винними робить інших, ще й про "сраки" якась маячня та звідки він знає - він же не в Україні, то пише шопопало, щоб лічильник повідомлень збільшувався не заздри, балабол-невдаха. Чим балаболити краще хоч раз у житті підніми свій зад і зроби хоч щось у своєму житті. знову будеш стверджувати, що це не ти першим людину образив? юзер сказав правду: ти не в Україні. що було після? тебе знову понесло стосовно іншого тобі вже понад 10 разів скрізь писали: надай докази, що я "ватнік", друзі в мене "ватні", а ще "я з ними особисто знайомий і товаришував/товаришую" "це ж було вже" ось, наприклад: https://forum.0day.community/index.php?s=&a...t&p=6990170 в кожній темі все по колу ти накидуєш, отримуєш відповідь, переходиш на особисті, а потім гучно кричиш, що модер-ватнік та ще й усі інші винні й "заздрять твоєму щастю" як і писав вже безліч разів: або спілкуєшся нормально з усіма, або тебе на форумі нема щодо перманентного РО: ти давно там маєш бути |
![]() ![]() |
|
Упрощённая версия | Сейчас: 27th June 2026 - 23:16 |
| Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст. |