Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6684-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 JDDJ, вата та необгрунтовані бани., Куди катиться цей форум? У світ вати?

Mad Dog
Mar 1 2023, 9:54
  
Пост #1



Репутация:   98  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 384
С нами с: 31-October 06


Як і просив JDDJ створив тему у цьому розділі.

Почну з кінця. За що мене він двічі забанив?
Відкриваємо правила і бачимо: “В истории наказаний должна быть указана причина, по которой вас наказали и никнейм модератора.”
Повинна бути але її нема. Не напише ж він, що забанив бо я поставив йому незручне питання.

Далі в цих же правилах написано що заборонено: “ неуважение к Правилам и представителям Администрации”
Про яку повагу йде мова якщо модератору самому насрати на ті правила? Подивиться на його манеру спілкування як модератора. Сам засирає форум офтопом та флудом.

Він як з ланцюга зірвався захищаючи відверто ватні пости, і захищаючи тих хто їх пише. Пише наклепи, типу я тут когось обладаю хуями. Але цитату привести не може. Не може, бо це його любимий Нікель хуями розкидається, а не я.
Не даремно ж він йому репутацію накручував. Ну і вгадайте який модератор закрив тему де скаржились на накручування репутації та мати у репутації...

Те що модератор українського ресурсу після року повномасштабного вторгнення не може прямо відповісти як він ставиться до ватних ІПСО та перекладання провини із свинособак на нашу владу це взагалі дно.

Особисто я зробив свої висновки по цьому модератору. Озвучувати висновки не буду, бо знов буде нити у приватних повідомленнях про якісь образи. Але якщо у інших модераторів є думки чого він захищає ватні повідомлення та не може прямо відповісти на такі прости питання - з радістю послухаю.

Продублюю питання:

(JDDJ @ Feb 26 2023, 12:11) Перейти к цитате

Виправдовує свинособак, постійно тягне іпсо з ватних каналів, по поводу і без повода зрадойобить... Це по твоєму нормальна поведінка на цьому форумі?


Прохання адміністрації форуму внести ясність у це питання, написавши своє ставлення до розповсюдження такої інформації на цьому ресурсі.


(Ахwell @ Feb 26 2023, 13:20) Перейти к цитате

Nikel знаток всього і вся, а якщо є думка відмінна від його, то починається срач. При цьому всьому, прям ватних постів я від нього не бачив.

Він тупо перекладає провину за вбивства та згвалтування з свинособак на владу, всі хто з цим не погоджуються єбануті...
Що ж ти очікуєш тоді “прям ватного”?
Щось типу: узькі хлопці були на навчаннях, випадково зайшли у зону відчуження і тут Зе та Залужний давай всіх вбивати та гвалтувати у Бучі та Ірпені?

Він ватнік, але ж не на стільки дебіл, щоб так прямо свої погляди писати.

(JDDJ @ Feb 26 2023, 13:01) Перейти к цитате

есть обратная связь
у тебя есть сомнения? вэлком
создавай тему и вперёд

здесь не один модер, открою огромную тайну
и как только будет решение команды, вслед за кораблём


Прохання відповісти на питання та виконати оце рішення команди.
Чи правила форуму за кораблем, чи ватні пости, чи ватніків, чи таких модераторів, чи навіть мене.

Якщо відповіді адміністрації будуть типу: ми навпаки заохочуємо писати ватну іпсо та виправдовувати свинособак...
То сходу мені давайте перманентне РО.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Сообщения в этой теме
Mad Dog   JDDJ, вата та необгрунтовані бани.   Mar 1 2023, 9:54
Spectral   1.2. Вопросы модератору рекомендуется задавать в П...   Mar 1 2023, 10:06
Mad Dog   1.2. Вопросы модератору [b]рекомендуется задавать...   Mar 1 2023, 10:10
Spectral   Ну вроде как правильно советовал, чего ж нет. Всё...   Mar 1 2023, 10:22
Tiger   Из того что я в теме прочитал - вы (оба) из мухи с...   Mar 1 2023, 11:07
Mad Dog   Моё мнение что раз не можете уживаться - игнориру...   Mar 1 2023, 11:50
Nikel   Обидели мышку, написали в норку :facepalm: Называ...   Mar 1 2023, 11:41
JDDJ   Як і просив JDDJ створив тему у цьому розділі. я...   Mar 1 2023, 13:21
Koful   Боже, як же низько треба впасти шоб створювати так...   Mar 1 2023, 13:50
Mad Dog   Те що я і казав... Про яку повагу до таких модерат...   Mar 1 2023, 13:52
JDDJ   Те що я і казав... Про яку повагу до таких модера...   Mar 1 2023, 14:01
Mad Dog   враг народа тот, с которым ты посрался ты же не ...   Mar 1 2023, 14:16
JDDJ   Насправді, хотів написати але забив... ти тоді са...   Mar 1 2023, 14:36
Koful   Я можу сказати лише одне з цього приводу: слово ...   Mar 1 2023, 13:56
warrus   Бо нема відповідей. C модератором спорить не ну...   Mar 1 2023, 15:07
Mad Dog   ну все пішов злив на колективну відповідальність )...   Mar 1 2023, 16:29
warrus   ну все пішов злив на колективну відповідальність ...   Mar 1 2023, 16:58
JDDJ   какой слив? где ты видишь слив? ты или внимательно...   Mar 1 2023, 17:02


Причина закрытия (JDDJ 01-03-2023): досить гундосить. Героям Слава!
Closed TopicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 3rd July 2024 - 2:16
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.