Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6719-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Звілення по статті за прогул, Поради від бувалих людей

Mamon4ik
Jun 12 2019, 1:14
  
Пост #1



Репутация:   7  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 224
С нами с: 26-June 08


Доброї ночі, шановні форумчани. Треба порада чи підказка, що робити в ситуації коли фірма тебе звільнила по статті, але я з цим не погоджуюсь. І хочу судитися з нею. Я звичайна притомна людина, не мажор, звязків немає. Але як порядна людина, хочу подати в суд!! Карл!! подати в суд. Я людина не конфліктна, чи не був конфліктним до не давнього часу. Але тепер я за правду і справедливість. Вигнали за прогул стаття 40. Відразу скажу прогулу не було, його погодили усно 2 начальника, чому 2? томущо працював на два відділи. По документах 1 начальник, по факту іх 2 було. Однин начальник погодив усно, що 1,5 гоидини мене не буде на робочому місці, вирішувати свої домашні проблеми. І усно, чи точніше через ФБ месенджер Начальник Света погодила 1,5 години часу. В підсумку: мене не було 4 години на робочому місці. На фірмі попрацював 7 років!!! Завжди був на хорошому рахунку. Останній місяць(травень) зухвало себе вів, спорився, не виконував свої посадові обовзяки. Я наламав дров, не спорю. Я вибачився перед деякими людьми, в тому числі перед СВетой і іншими начальниками. Але напевно цього було мало, і мене вирішили просто прибрати, бо на мене не могли найти управу!
Я вважаю, що всі законні адмін ресурси були, щоб приструнити співробітника який звухвало себе веде, або догана або гривнею наказати!!(була премія). Запропонували написати за власним бажанням, або за згодоюсторін. Напевно раніше яби погодився, бо боявся слова сказати. Зараз хлопчк виріс!!! (30 років) І тепер цей хлопчик!!!)) а ТОЧНІШЕ молодий чоловік має свою думку,яка відрізняється від інших думок, і який каже правду в лице, а не шушукується поза спиною. Тому хочу пораду, відразу попрошу тролів особливо не відписувати тут, я розумію що це форум, але на нолику я давно!! Я не був активним, але от зараз я хочу двіж!!! Навіть якщо я і програю. Хочу мати можливість обілити своє імя. І щоб запис із трудової пропав, або не пропав, а рішенням суду був оспареним.
Буду вдячний за рекомнедації і поради


upd. 19.07.2019

(Mamon4ik @ Jul 1 2019, 3:57) Перейти к цитате


Upd 04.09.2019
Суд пройшов, суддя хороша!!! Принципова, не думаю, що її підкуплять(не я, хабарів не даю).
На суд відповідач прислав адвоката, + прийшов мій колишній начальник + колишня працівниця відділу кадрів, яка перейшла до відділу юристів. Вони так не наговорилися, що суддя вигналу цю дівчинку із залу суду!!!! Я в душі радів, як маленька дитина!!! Сам сидів, як мишка, адвокат сказав, буду так вести яв кона вела себе і мене видалять із засідання. Тому сидів тихо і спокійно. Суд це була формальність, подали докази розглянули справу в цілому, подали клопотання. Суддя запитала чи не буде заперечень у відповідачів. Всі з усім погодились. Єдине суддя відхилила клопотання, про збільшення позивних вимог. Коли подавали позов, не було справки про доходи за останні 6 міс. відповадіч ТОВ "Трейдбокс" не надав вчасно цю довідку, і ми пізно подали клопотання. Тому поки помральну шкоду суддя відхилила, це я ще задам коли будуть судові засідання і розгляд справи по суті.
Перенесли на 10/09/2019 друге засідання

Сообщение отредактировал Mamon4ik - Aug 4 2019, 7:04
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
5 Страницы  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Ответов(20 - 39)
Mamon4ik
Jun 14 2019, 19:19
  
Пост #21



Репутация:   7  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 224
С нами с: 26-June 08


(Trick @ Jun 14 2019, 8:00) Перейти к цитате

2 ТС
поубавьте свой пыл

Вы начальник , директор , работодатель?
ведете себя как хозяин жизни

то что вас решили нагнуть за вашу зухвалість , ну так сами в этом виноваты
гордые , решили не перед всеми кланятся/извинятся или найти общий язык, ну дык шановний, заяву на стол и вопрос решен

если был повод вот вам и результат

вообще не могу понять чего вы так вцепились за эту контору?
зона комфорта? или не успели показать свое Я ?

хотите пободаться - ваше право)
brrr правильно подметил - обратитесь к юристу
или разберитесь сами с собой



Ні я не начальник і не директор!!!! Але я і не х...й собачий!!!!! Якщо ви звикли мовчати, ваше право!!! Я також 29 років мовчав!!! Досить, виріс, і висловлюю свої думки напряму і в очі!! Навіть якщо комусь вони не подобаються!! Чому я вцепився за фірму??? Бо я Єбанько!!! Така відповідь влаштує? Я хочу, щоб фірма поступала по законах!!! І за 7 років я думав заслужив якийсь авторитет. І за 1 простопок звілянти? Це абсурд!!! Давайте повернемося в давні часи і за крадіжку будемо руки рубати? А чому ні, щоб іншим не повадно було! В сраку демократію і права людини! Європа не там десь, вона у головах. Не давай хабарів, не сміти у підїздах, не кури в зальних місцях, не розпивай алкоголь на дитячих площадках по вечорах. Поважай водіїв на дорогах, не матюкайся!!!. І багато іншого. Чому я хочу назад на фірму, та я хочу повернутися і глянути їм у вічі, і подивитися чи стидно їм чи ні?? І якщо будуть палки в колеса, то я напишу заяву за власним бажанням, відпрацюю по закону 2 тижні. І піду у вільне плавання. Це принципова позиція.
Ви можете з нею погоджуватися, а можете і ні. Ваше право. Нечебто доніс свою думку? Чи не так?

(ascetic @ Jun 14 2019, 7:33) Перейти к цитате

ну так нужно было за згодою сторин уходить. если тебя там не хотят видеть смысл держаться?



З якого переляку я мав писати заяву за власним бажанням?)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Midnight)sky
Jun 14 2019, 19:20
  
Пост #22

Благодарности: 42126

Репутация:   2755  
ultra active user
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 19 087
С нами с: 30-September 07


(KaiKai @ Jun 14 2019, 20:16) Перейти к цитате
C 30-и начинается зрелость.
ля(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Федор Сумкин
Jun 14 2019, 19:21
  
Пост #23

Благодарности: 973698

Репутация:   4956  
Darth Vader
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 51 104
С нами с: 15-March 06


Начните с того, что скажите каким образом был зафиксирован ваш прогул ?
Ну и второй вопрос, зарплата всегда была белая, без конвертов ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mamon4ik
Jun 14 2019, 19:22
  
Пост #24



Репутация:   7  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 224
С нами с: 26-June 08


(Trick @ Jun 14 2019, 8:00) Перейти к цитате

2
то что вас решили нагнуть за вашу зухвалість , ну так сами в этом виноваты
гордые , решили не перед всеми кланятся/извинятся или найти общий язык, ну дык шановний, заяву на стол и вопрос решен





Я десь казав, що я правий? Через те що зухвало себе вів? Нормльний би керівник, впаяв би догану, і зробив попередження. Ще одна догана, і щасивої дороги! Але ж ні, деякі царьки думають, що вони бога за бороду взяли. Є Чудова притча про Давида і Голіафа!
Так от я хочу бути тим Давидом, який переможе Голіафа. Хочу в це вірити і вірю!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
imenno
Jun 14 2019, 19:25
  
Пост #25



Репутация:   970  
Мистер Равлик
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 16 192
С нами с: 24-March 06


(KaiKai @ Jun 14 2019, 20:16) Перейти к цитате

Я бы ушел. Быть в коллективе, где тебя не хотят, плохая затея. Если не уйдешь будут травить жизнь и подставлять.

P.S. Молодой мужчина это с 20 до 29 лет. C 30-и начинается зрелость.

Так ТС вроде, может и не точно, и хочет уйти, только ему в трудовую хотят записать уход не по-собственному, а увольнение по статье за прогулы. А это пятно такое на всю жизу потом и проблемы с трудоустройством далее.

Сообщение отредактировал imenno - Jun 14 2019, 19:27
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mamon4ik
Jun 14 2019, 19:28
  
Пост #26



Репутация:   7  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 224
С нами с: 26-June 08


(KaiKai @ Jun 14 2019, 19:16) Перейти к цитате

Я бы ушел. Быть в коллективе, где тебя не хотят, плохая затея. Если не уйдешь будут травить жизнь и подставлять.

P.S. Молодой мужчина это с 20 до 29 лет. C 30-и начинается зрелость.


Ви би пішли, а я не хочу!!! Поки що не хочу, і чхати я хотів на колектив! На роботі не буває друзів і товаришів. Там тільки колеги.
Бо друг і товариш дав слово, що відпускає, а тоді забрав його! І каже я подтвержать их не буду! Че чоловік? Це хер собачий! Чоловік завжди має тримати своє слово! Принаймні я так вважаю

(imenno @ Jun 14 2019, 19:25) Перейти к цитате

Так ТС вроде, может и не точно, и хочет уйти, только ему в трудовую хотят записать уход не по-собственному, а увольнение по статье за прогулы. А это пятно такое на всю жизу потом и проблемы с трудоустройством далее.



Я вже безробітній з 5 червня))) але я не преживаю!!

PS
В чём сила БРАТ?

https://www.youtube.com/watch?v=-PckuxVGlLE

Сообщение отредактировал Mamon4ik - Jun 14 2019, 19:30
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Voland
Jun 14 2019, 19:39
  
Пост #27



Репутация:   436  
Ветеран
*****

Группа: BANNED
Сообщений: 8 081
С нами с: 4-July 06


укр. бизнес такой укр. бизнес, на несколько часов отойти нужно отпрашиваться у нескольких начальников, маразм какой-то, бгг )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zognufarke
Jun 14 2019, 20:01
  
Пост #28



Репутация:   0  
Активист
*

Группа: BANNED
Сообщений: 273
С нами с: 4-May 19


(Voland @ Jun 14 2019, 20:39) Перейти к цитате

укр. бизнес такой укр. бизнес, на несколько часов отойти нужно отпрашиваться у нескольких начальников, маразм какой-то, бгг )

Это норма, у нас же панов нет, один начальник за передок, другой за бампер, у элиты еще есть за там где "кушать" laugh_cry.png
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Voland
Jun 14 2019, 20:03
  
Пост #29



Репутация:   436  
Ветеран
*****

Группа: BANNED
Сообщений: 8 081
С нами с: 4-July 06


(zognufarke @ Jun 14 2019, 21:01) Перейти к цитате

Это норма, у нас же панов нет, один начальник за передок, другой за бампер, у элиты еще есть за там где "кушать" laugh_cry.png

Я вот когда читаю подобные посты, сильно радуюсь, что 7 лет назад хватило ума бросить весь этот круговорот "я начальник - ты мудак, ты начальник - я мудак" и податься в ИТ. Есть система, где трекаешь себе отработанное время, надо уйти куда-то - встал, блять, и ушел, доработал дома вечером или на следующей день, когда удобно. И не нужно делать "ку" перед каждым менеджером, чувствуешь себя человеком))

Сообщение отредактировал Voland - Jun 14 2019, 20:12
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mamon4ik
Jun 14 2019, 21:09
  
Пост #30



Репутация:   7  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 224
С нами с: 26-June 08


(Voland @ Jun 14 2019, 20:03) Перейти к цитате

Я вот когда читаю подобные посты, сильно радуюсь, что 7 лет назад хватило ума бросить весь этот круговорот "я начальник - ты мудак, ты начальник - я мудак" и податься в ИТ. Есть система, где трекаешь себе отработанное время, надо уйти куда-то - встал, блять, и ушел, доработал дома вечером или на следующей день, когда удобно. И не нужно делать "ку" перед каждым менеджером, чувствуешь себя человеком))


Доречі, у нас також пішли на зустріч. Графік зробили вільний 8-10. Якщо прийщов на 08-00 то підеш о 17-00. Якщр на 09-00 то о 18-00.
На 10-00 - то о 19-00. Але як завжди для моєї посади маленьким шрифтом написали, с согласвания руковдителя. Ясна річ я не читав маленький шрифт))) пару раз запізнювався на 20 хв. Так як мости всі зранку стоять. Метро ремонт, московський стоїть, патона ремонт +стоїть, Дарницький ледь рухається,) Це я запінювався після так званого "прогулу". Але так як людина совісна, то якщо пришов о 9-20 то уходив о 19-00, карл не 18-20, а 19,00)))) angel.png

(Федор Сумкин @ Jun 14 2019, 19:21) Перейти к цитате

Начните с того, что скажите каким образом был зафиксирован ваш прогул ?
Ну и второй вопрос, зарплата всегда была белая, без конвертов ?



Був складений акт, і службова записка. По факту прогулу. Але я їх побачив тільки 05/06/2019. Можливо вони і заднім числом створювалися. Я цього не знаю. Але в очі я їх побачив 05/06

Зарплата була завжди половина біла половина конверт. З 2018 року з червня, фірма вирішила до прозорості йти, або їх прижучили. Не знаю Але рік все йшло офіціно, навіть премія

Сообщение отредактировал Mamon4ik - Jun 14 2019, 23:35
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mamon4ik
Jun 17 2019, 4:52
  
Пост #31



Репутация:   7  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 224
С нами с: 26-June 08


Так адвоката начебто знайшов. Ну що ж будемо складати позов.
Хтось знає: законом регламентується, яка сума має бути при моральній компенсації??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vox
Jun 17 2019, 20:19
  
Пост #32



Репутация:   2075  
0day rescue
******

Группа: Модеры
Сообщений: 21 647
С нами с: 24-January 10


А что, найденный адвокат не знает?
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nazgul
Jun 18 2019, 10:46
  
Пост #33



Репутация:   383  
Призрак сети
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 5 676
С нами с: 5-December 06
Меценат


(Mamon4ik @ Jun 17 2019, 5:52) Перейти к цитате

Хтось знає: законом регламентується, яка сума має бути при моральній компенсації??

Ні. Зазвичай прийнято, що в Україні вона не вище, ніж матеріальна шкода. Так судова практика склалась.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Trick
Jun 18 2019, 12:02
  
Пост #34



Репутация:   201  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 956
С нами с: 4-February 07


не в обиду конечно, просто похожи на истеричку с ПМС
7 лет терпел, повзрослел и бомбануло ) дай-ка я попытаюсь нагнуть контору

как бы не вышел громкий пук
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mamon4ik
Jun 19 2019, 1:20
  
Пост #35



Репутация:   7  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 224
С нами с: 26-June 08


(Trick @ Jun 18 2019, 12:02) Перейти к цитате

не в обиду конечно, просто похожи на истеричку с ПМС
7 лет терпел, повзрослел и бомбануло ) дай-ка я попытаюсь нагнуть контору

как бы не вышел громкий пук


Хто сказав, що я терпів 7 років??) ок буде громкий пук я признаю свою провину! Але я вірю у справедливість, як пафосно це не звучало б. Мені робота подобадась, не ідеальна, але піде.

(Vox @ Jun 17 2019, 20:19) Перейти к цитате

А что, найденный адвокат не знает?


Уже запитав, законом не передбачено. Яка саме має бути сума. Хочу едак 50 к грн. Ну я так хочу!!) А далі видно буде

(Trick @ Jun 18 2019, 12:02) Перейти к цитате

дай-ка я попытаюсь нагнуть контору





Ну якби ви уважно читали, то зрозуміли, що відстоювати свої право це нормально! У цивілізований спосіб. Якби я дісно прогуляв, я би навіть тему не стоврював. Мовчки би написав заяву, і пішов би з миром. Напевно хлопець рокової давності так би і зробив, мовчки як терпила промовча би!!! Але як ви сказали сталося ПМС, от тут я терпіти у 2019 році не буду. Стадіон так стадіон, суд дак суд
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SyntaxError
Jun 20 2019, 10:38
  
Пост #36



Репутация:   440  
Ветеран
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 7 467
С нами с: 7-December 12


Во всех таких слезливых историях всегда есть обратная сторона медали, о которой умалчивается. Я бы не спешил гнать на контору
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectral
Jun 20 2019, 11:00
  
Пост #37

Благодарности: 2564

Репутация:   3103  
Кошки-это хорошо
******

Группа: Модеры
Сообщений: 21 386
С нами с: 2-July 07


(SyntaxError @ Jun 20 2019, 11:38) Перейти к цитате
обратная сторона медали, о которой умалчивается
Чего умалчивается? ТС написал, что прогулял и всех задрал:
не був конфліктним до не давнього часу. Але тепер
Останній місяць(травень) зухвало себе вів, спорився, не виконував свої посадові обовзяки. Я наламав дров, не спорю.
Вроде все предельно ясно описано.
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Trick
Jun 20 2019, 19:40
  
Пост #38



Репутация:   201  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 956
С нами с: 4-February 07


аллилуйя!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mamon4ik
Jun 21 2019, 1:05
  
Пост #39



Репутация:   7  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 224
С нами с: 26-June 08


(Spectral @ Jun 20 2019, 11:00) Перейти к цитате

Чего умалчивается? ТС написал, что прогулял и всех задрал:Вроде все предельно ясно описано.

Деякі просто читають між рядків. Але добре є ті хто читають уважно.)

(SyntaxError @ Jun 20 2019, 10:38) Перейти к цитате

Во всех таких слезливых историях всегда есть обратная сторона медали, о которой умалчивается. Я бы не спешил гнать на контору



Ну да)) контора свята) коли все закінчиться, я покажу і розкажу все! Даю слово! Або програю або виграю. Запилю видос на ютуб, і дам силку! Чого мені соромитися??))) + відгуки від минулих працівників кину) Не переживайте

(Spectral @ Jun 20 2019, 11:00) Перейти к цитате

Чего умалчивается? ТС написал, что прогулял и всех задрал:Вроде все предельно ясно описано.


Емм)) не прогуляв) мене відпустили

(Mamon4ik @ Jun 14 2019, 1:12) Перейти к цитате

Запис у трудовій звільненя по статті 40. Пунк 4 прогул

Скрін такий, цікаво як суд до ФБ месенджера віднесеться? Директор сказав, що фб не являється офіційним корпоративним клієнтом.
Хоча при цьому дозволяє роздавати підлеглим задачі через телеграм, вайбер, вотсап

IPB ImageIPB Image


тутачки
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nazgul
Jun 27 2019, 14:38
  
Пост #40



Репутация:   383  
Призрак сети
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 5 676
С нами с: 5-December 06
Меценат


Осталось в суде доказать, что переписка в ФБ велась от имени администрации фирмы.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Страницы  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 6th August 2024 - 22:53
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.