Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6724-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 евакуація авто

buka
Mar 22 2023, 22:35
  
Пост #1



Репутация:   200  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 070
С нами с: 6-January 08


всім привіт
дехто дорвався до влади і абсолютно не розуміє основу мету своєї діяльності та просто паразитує на автовласниках.

в Києві фактично відсутня система штрафування водіїв за порушення правил паркування, а є просто пересічні ніхто, яким сказали тупо вивозит машини впродовж дня.
Я абсолютно погоджуюся, коли окремі машини так запарковані, що створють небезпеку руху, звужують видимість і т.п., це дійсно вартує евакуації, але в більшості випадків потрібно обмежуватися штрафом!, а не забирати авто, бо йому просто зручно забрати машину.

Не пощастило мені попасти в таку ситуацію, відбулася абсолютно безпідставна евакуація авто, ситуація вартувала штрафа, але не евакуації.
При чому почали грузити без мене, але завершили вже при мені, і по своїм дебільним правилам вони начебто вже не можуть знімати її (і просто з'їбалися smile.png).

Є бажання спробувати подати позов до суду, чи є хтось, хто вже так робив, куди подавился, який текст заяви і т.п.?

P.s.поки чекав таксі до штрафмайданчика, біля зупинки, під'їхали ці чудікі, і моментально почали грузити одну з машин, що стояла біля зупинки, хоча перед цією машиною, ще ближче до зупинки вже стояла інша машина, але їм пофіг було, штраф першій машині вони не виписали. За 3 хвилини погрузили 1 із 5 машин, що стояли в межах 30 метрів від зупинки і поїхали.

Сообщение отредактировал buka - Mar 22 2023, 22:37
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
2 Страницы   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 19)
Spectral
Mar 22 2023, 22:44
  
Пост #2

Благодарности: 2564

Репутация:   3103  
Кошки-это хорошо
******

Группа: Модеры
Сообщений: 21 392
С нами с: 2-July 07


(buka @ Mar 22 2023, 22:35) Перейти к цитате
дехто дорвався до влади і абсолютно не розуміє основу мету своєї діяльності та просто паразитує на автовласниках.
Ну прям Америку открыл! grin_drop.png
Какой дурень рвется к власти что-бы другим помогать?
Задай им там! Пока все хавают и жуют сопли - это будет продолжаться.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
buka
Mar 22 2023, 22:53
  
Пост #3



Репутация:   200  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 070
С нами с: 6-January 08


(Spectral @ Mar 22 2023, 22:44) Перейти к цитате

Ну прям Америку открыл! grin_drop.png
Какой дурень рвется к власти что-бы другим помогать?
Задай им там! Пока все хавают и жуют сопли - это будет продолжаться.


та вони борзі хлопи, мабуть вважають себе сучасними ковбоями.

як мінімум хочеться спробувати оскаржити це рішення, але як?))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectral
Mar 22 2023, 22:55
  
Пост #4

Благодарности: 2564

Репутация:   3103  
Кошки-это хорошо
******

Группа: Модеры
Сообщений: 21 392
С нами с: 2-July 07


Думаю, у Кличка на сайте есть инфа как чего делать. Или горячая линия, там подскажут.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
buka
Mar 22 2023, 23:04
  
Пост #5



Репутация:   200  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 070
С нами с: 6-January 08


та інфа всюди є)
просто може хтось вже пробував проходити даний шлях і є напрацювання))

до прикладу https://doradvokat.com.ua/yak-oskarzhyty-sh...miscsi-zupynky/
якась адвокатська контора, проте хотілося б вкластися в умовні 1к, якщо нічого не вигорить.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SyntaxError
Mar 23 2023, 13:32
  
Пост #6



Репутация:   440  
Ветеран
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 7 467
С нами с: 7-December 12


вся проблема в том, что в 1к ты не влезешь.

вообще мог бы сесть в машину и с тобой бы они не повезли. вынуждены бы были снимать, но тут надо уметь на яйцах ругаться с такими балбесами.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Renovation
Mar 23 2023, 15:02
  
Пост #7



Репутация:   166  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 4 688
С нами с: 7-January 09


(buka @ Mar 22 2023, 23:04) Перейти к цитате

та інфа всюди є)
просто може хтось вже пробував проходити даний шлях і є напрацювання))

до прикладу https://doradvokat.com.ua/yak-oskarzhyty-sh...miscsi-zupynky/
якась адвокатська контора, проте хотілося б вкластися в умовні 1к, якщо нічого не вигорить.

В тому і справа, що суди вийдуть тобі дорожче ніж ті 2.5К грн які заплатив за евакуацію. Якщо в тебе купа зайвих грошей і часу, то можна займатися
В противному випадку їздь на таксі)))))

Якщо в законі ніде немає пояснення в яких випадках евакуйовувати, а в яких платити штраф- то це фігня. Інспектор на власний розсуд вирішує (тобто завжди на євакуацію).
- ТЗ порушує правила?
- ТАК
- ТЗ заважає "нормальному" проїзду чи розїзду авто?
- ТАК
- Евакуація

Сообщение отредактировал Renovation - Mar 23 2023, 15:03
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mad Dog
Mar 23 2023, 15:33
  
Пост #8



Репутация:   101  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 488
С нами с: 31-October 06


(buka @ Mar 22 2023, 22:35) Перейти к цитате

в Києві фактично відсутня система штрафування водіїв за порушення правил паркування

Система є, але інспекторів по парковці дуже мало. Я от взагалі не бачив щоб забирали машини, що не заважають.
У нас, в спальному районі, забрали по пару машин з переходів та зупинок, всім іншим на відрізку метрів у 400 виписали штраф.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Oberon2009
Mar 23 2023, 15:40
  
Пост #9



Репутация:   53  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 478
С нами с: 5-August 09


Вони навіть без інспектора тягають. Сам бачив як смикнули за хвилину, тільки фото порушення зробили.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aqualangist
Mar 23 2023, 16:10
  
Пост #10



Репутация:   110  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 205
С нами с: 29-December 13


Мені теж так навпроти Гуліверу по вулиці Еспланадній евакуювали авто.
Звісно порушення було, але евакуювали не авто яке дійстно заважає, а яке просто легко і щвидко евакуювати не перекриваючи рух)
Висновки зроблені) Горіло пиздець)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emissions
Mar 23 2023, 18:25
  
Пост #11



Репутация:   744  
In Bass We Trust
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 13 759
С нами с: 5-January 10


(Oberon2009 @ Mar 23 2023, 15:40) Перейти к цитате

Вони навіть без інспектора тягають. Сам бачив як смикнули за хвилину, тільки фото порушення зробили.

без інспектора навряд
іспектор в цивільному ходить з планшеткою, і рулеткою

і потім лишає заявку на евакуацію, і йде далі
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
flatch
Mar 23 2023, 21:51
  
Пост #12



Репутация:   329  
MusculaR BeaveR
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 4 054
С нами с: 10-October 09


не знаю как люди так легкомысленно относятся к своему авто... бросают где попало и как попало, я раз 50 подумаю где, как и на сколько оставлю машину, 10 раз сделаю круг, выйду перепроверю, если что оставлю номер, и никто не поставлю рядом или на повороте, остановке, закрою где-то кому-то проезд/проход... Лучше пройтись 100-200 метров, чем потом жалеть неделю
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
buka
Mar 23 2023, 22:29
  
Пост #13



Репутация:   200  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 070
С нами с: 6-January 08


Open in new window

момент, где эти ушлепки поворачивают на красный свет.

вообще мог бы сесть в машину и с тобой бы они не повезли. вынуждены бы были снимать, но тут надо уметь на яйцах ругаться с такими балбесами.

говорил по 102, и не предположил, что эти "работнички" внаглую слиняют, потому что мне этот чудик сказал, что "сейчас он съедет со второй полосы, чтобы никому не мешать", но вместо этого он дал по газам и с*ебался как крыса nervous.png

Open in new window

(Renovation @ Mar 23 2023, 15:02) Перейти к цитате

В тому і справа, що суди вийдуть тобі дорожче ніж ті 2.5К грн які заплатив за евакуацію. Якщо в тебе купа зайвих грошей і часу, то можна займатися
В противному випадку їздь на таксі)))))

Якщо в законі ніде немає пояснення в яких випадках евакуйовувати, а в яких платити штраф- то це фігня. Інспектор на власний розсуд вирішує (тобто завжди на євакуацію).
- ТЗ порушує правила?
- ТАК
- ТЗ заважає "нормальному" проїзду чи розїзду авто?
- ТАК
- Евакуація


та в том то и дело... что оспаривать этих мудаков выйдет дороже.

но на сколько дороже? Судовой сбор гривен 600, кажется, и нужна консультация юриста, чтобы он с моих слов составил правильное заявление и разложил по полочкам куда подаваться. Нужно найти юриста, который занимается подобными делами и может обойдется в +1-1,5к за все, или как?)
После, этот алгоритм выложил бы в открытый доступ, и в дальнейшем, на этих мудаков, за их произвол, можно было большему количеству людей генерировать заявления в суд.

Головы, чтобы думать, у них нет, есть только руки и жопа, вот по жопе может они бы получили от своего начальства, и стали работать по другим инструкциям и забирали не каждую удобную машину. Нарушителей, которые реально по ублюдски ставят машины хватает.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emissions
Mar 23 2023, 22:33
  
Пост #14



Репутация:   744  
In Bass We Trust
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 13 759
С нами с: 5-January 10


вон тіпуля з рулеткою і планшетом, то і є інспектор
вот йому і мжеш по ліцу пройтись)

Сообщение отредактировал Emissions - Mar 23 2023, 22:34
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
redkat
Mar 23 2023, 22:54
  
Пост #15



Репутация:   59  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 196
С нами с: 13-November 12


то есть нарушил, но жаба давит что тебя 1-го забрали? (блеать, ну как есть)
В следующий раз подумаешь, стоит ли оно того.

там кстати паркинг есть недалеко, пройтись необходимо или заплатить в случае такой ситуации...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
buka
Mar 23 2023, 23:24
  
Пост #16



Репутация:   200  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 070
С нами с: 6-January 08


(redkat @ Mar 23 2023, 22:54) Перейти к цитате

то есть нарушил, но жаба давит что тебя 1-го забрали? (блеать, ну как есть)
В следующий раз подумаешь, стоит ли оно того.
там кстати паркинг есть недалеко, пройтись необходимо или заплатить в случае такой ситуации...


не нужно все под одну гребенку. Одно дело, если машина стоит перед пешеходным переходом и закрывает обзор пешиков, а другое, когда стоит одинаково 5 машин, никакого препятствия не создавая, потому что весь ряд на 100 м и так выделен частично под парковки, а остальные машины стоят потому что нет знака запрета.
И они принимают решение не оштрафовать, а забрать машину, на штрафы им пофиг, хотели бы штрафовать - там было 10 машин, которые стояли с формальным нарушением, но которые не удобно забирать. Им важно срубить баблишка на евакуации, но забрали они незаконно, потому что владелец был на месте.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Banish
Mar 24 2023, 14:46
  
Пост #17



Репутация:   648  
ultra active user
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 13 526
С нами с: 17-December 09


(buka @ Mar 22 2023, 22:35) Перейти к цитате

всім привіт
дехто дорвався до влади і абсолютно не розуміє основу мету своєї діяльності та просто паразитує на автовласниках.

в Києві фактично відсутня система штрафування водіїв за порушення правил паркування, а є просто пересічні ніхто, яким сказали тупо вивозит машини впродовж дня.
Я абсолютно погоджуюся, коли окремі машини так запарковані, що створють небезпеку руху, звужують видимість і т.п., це дійсно вартує евакуації, але в більшості випадків потрібно обмежуватися штрафом!, а не забирати авто, бо йому просто зручно вигідно забрати машину.

» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


эвакуация 2,5к, а штраф 350, выводы делайте сами

В Украине могут запретить эвакуацию автомобилей

ну и по теме

Сообщение отредактировал Banish - Mar 24 2023, 14:46
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
user25
Mar 24 2023, 15:09
  
Пост #18



Репутация:   196  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 2 238
С нами с: 8-September 10


Крім того евакуаторщики часто самі порушують правила, постійно стять на Володимирській в очікуванні поки поводир(інспектор) шукає жертву. Або десь в центрі також з порушенням в очікуванні.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mad Dog
Mar 24 2023, 15:36
  
Пост #19



Репутация:   101  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 488
С нами с: 31-October 06


(buka @ Mar 23 2023, 23:24) Перейти к цитате

но забрали они незаконно, потому что владелец был на месте.

Якщо інспектор вже все заповнив і почали грузити то законно.

Ти виклав фотки евакуатора, інспектора, еавкуаторщиків... але при цьому як сам був запаркований не показуєш. ))
Вибач, але на слово я таким "моя машина нікому не заважає" вже не вірю.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
buka
Mar 24 2023, 23:18
  
Пост #20



Репутация:   200  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 070
С нами с: 6-January 08


(Mad Dog @ Mar 24 2023, 15:36) Перейти к цитате

Якщо інспектор вже все заповнив і почали грузити то законно.

Ти виклав фотки евакуатора, інспектора, еавкуаторщиків... але при цьому як сам був запаркований не показуєш. ))
Вибач, але на слово я таким "моя машина нікому не заважає" вже не вірю.


где в законе написано, что "если успели погрузить, то работает правило "чур моя""?
Нет такого закона, это всего лишь их инструкция, но какое отношение к их инструкции имею я и моя собственность?
Они там могут что угодно прописать, в законе это не описано.
Если водитель появился до момента пока они не отъехали, то они обязаны вернуть машину. Если я могу самостоятельно устранить нарушение, то архаровцы пусть гуляют лесом.

Я стоял перед заездом/выездом (грубо говоря за 1 м, но по правилам меньше 10 метров) на внутреннюю территорию предприятия, к которому имею прямое отношение)) Без помехи движению, там ширина заезда метров 7-8+, но я помешал, да rgg.png .


Крім того евакуаторщики часто самі порушують правила, постійно стять на Володимирській в очікуванні поки поводир(інспектор) шукає жертву. Або десь в центрі також з порушенням в очікуванні.

на моем регистраторе заснято, как эти обмудки проехали на красный свет!, повернули в поворот, где проезд им запрещен и не считая езды по автобусной полосе. Я это все подготовлю, и передам в Департамент транспортной инфраструктуры и полицию.

Сообщение отредактировал buka - Mar 24 2023, 23:20
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Страницы   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 12th August 2024 - 11:26
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.