Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6784-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 б/у Т2 тюнер для бабушки

Viiii
Oct 9 2024, 14:33
  
Пост #1



Репутация:   19  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 275
С нами с: 25-June 09


Народ, может у кого завалялся старый Т2 тюнер? Пускай потертый самый простой, но рабочий. Бабуська привыкла к старому телеку, а ее тюнер накрылся. А новый как то жалко за 700 грн покупать

Может у кого есть не нужный и готовы отдать за символическую плату, буду признателен angel.png

ПС: очень ВАЖНО чтобы в настройках можно было включить "питание антенны" (живлення антени) ибо у нее антенна с усилителем
Но такое вроде бы во всех тюнерах сейчас есть, даже самых дешевых
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 4)
Egorka71
Oct 9 2024, 15:26
  
Пост #2



Репутация:   73  
Постоялец
***

Группа: - Пользователи -
Сообщений: 1 119
С нами с: 18-December 18


Ось в цій темі продають Т2 https://forum.0day.community/index.php?showtopic=599515
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Viiii
Oct 9 2024, 17:06
  
Пост #3



Репутация:   19  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 275
С нами с: 25-June 09


(Egorka71 @ Oct 9 2024, 15:26) Перейти к цитате

Ось в цій темі продають Т2 https://forum.0day.community/index.php?showtopic=599515

Дякую, але там в ціну нового((
Думаю може у кого пилиться на балконі, домовились би)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SimoraA
Oct 9 2024, 17:31
  
Пост #4



Репутация:   18  
Активист
*

Группа: - Пользователи -
Сообщений: 277
С нами с: 21-May 18


(Viiii @ Oct 9 2024, 18:06) Перейти к цитате

Дякую, але там в ціну нового((
Думаю може у кого пилиться на балконі, домовились би)


По хотлайну нові від 400 грн. В мене приставка в ідеальному стані. До того ж непогана антена з довгим кабелем. Ви напишіть який бюджет. Хіба не домовимось ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Viiii
Oct 9 2024, 20:13
  
Пост #5



Репутация:   19  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 275
С нами с: 25-June 09


(SimoraA @ Oct 9 2024, 17:31) Перейти к цитате

По хотлайну нові від 400 грн. В мене приставка в ідеальному стані. До того ж непогана антена з довгим кабелем. Ви напишіть який бюджет. Хіба не домовимось ?

Не хотів вас образити. Якщо у вас майже новий, то і ціна само собою буде не сто грн. Думав може у когось не потрібний є. Старий, замазюканий)) Зараз річ не дуже актуальна все-таки)
Мені тут один вже запропонували, якщо там не домовлюсь, завтра напишу вам в ПП)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 11th October 2024 - 0:38
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.