Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6731-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Сьезд партий прошел... и?, Гламурненько... :)

Metrocom
Aug 6 2007, 13:09
  
Пост #1



Репутация:   51  
главный шут 0дея
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 216
С нами с: 25-March 07


Вот прошли съезды.. списки готовы... как вы считаете, у кого больше всего было потрачено бабок на организацию съезда?
Сугубо мое мнение это ПР и БЮТ ... настроили такого.. плазмы весели, не ну красиво.. а вы как считаете? tongue.gif

Гы. Зато у Витренчихи в школьном актовом зале...

уже 2ой раз разделом ошибаешся angry.gif

Сообщение отредактировал Masya - Aug 6 2007, 13:25
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 7)
Zloytim
Aug 6 2007, 13:13
  
Пост #2

Благодарности: 11

Репутация:   484  
Гражданин мира :)
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 2 149
С нами с: 8-October 06
Меценат


а чего не в политическом разделе?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Metrocom
Aug 6 2007, 13:16
  
Пост #3



Репутация:   51  
главный шут 0дея
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 216
С нами с: 25-March 07


(Zloytim @ Aug 6 2007, 13:13) Перейти к цитате

а чего не в политическом разделе?



ПОТОМУЧТО НАША ПОЛИТИКА СПЛОШНОЙ ФЛЕЙМ! pleasantry.gif pleasantry.gif pleasantry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zloytim
Aug 6 2007, 13:20
  
Пост #4

Благодарности: 11

Репутация:   484  
Гражданин мира :)
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 2 149
С нами с: 8-October 06
Меценат


даже влом что то писать!

правила чудик читай..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
olex@
Aug 7 2007, 10:37
  
Пост #5



Репутация:   1342  
Ветеран
*****

Группа: Модеры
Сообщений: 5 666
С нами с: 9-August 06


По темі
Всіх зїздів не бачив, краєм ока - ПР та БЮТ.
Спільна риса обох - театралізованість, справжнісіньке шоу. Крім чисто рекламних цілей (вибори почалися) та американських новітніх пі-ар технологій, як кажуть брати з сєвєра, "наліцо" повернення до практики зїздів КПСС. Ну, мені сильно пахнуло нафталіном загального одобрямса, загальних слів та загального декаданса.
Але є суттєві відмінності.
Спочатку БЮТ. Юнгівський архетип Матері в образі неперевершеної Юлії влучно б'є по все ще матріархальній Україні. Чого варта зовнішність - традиційна коса, прекрасно вишита "проста" сорочка, разок намистин, (Єдине, що мені весь час псувало піднесений настрій - це стійкі асоціації з дуетом імені Чехова київського Камеді-клаба (Антон Лірник, якщо не помиляюсь, постіно переграє Ю.Т.)), оформлення трибуни, початок. Взагалі, це щось особливе - безконечно шанована мною Ніна Матвієнко з молитвою про Україну та найкращий виконавець гімну - Олександр Пономарьов. Востаннє так проймало на майдані, коли тисячі співали, свято вірячи в неминучі зміни та нове майбутнє для України.
Але цього разу, віддаючи належне вокальним даним та своїй патріотичності, я не міг не помітити певних маніпуляцій зі мною - режисер знає мої вразливі точки і тупо давить на них.
Так, я люблю Україну. Але це зовсім не значить, що БЮТмає якісь привілеї, тому що знає про цю мою слабкість. А її Український прорив - на жаль, знову ж таки, прямо веде мене в операційну залу, де з гнійного нариву українського політикуму скальпелем виборів може прорвати лише тягучі коричнево-жовті нестерпно пахнучі маси.
У ПР - аудиторія інша, виборець "неукраїнський". Звідси і певна шансоннсть у концертній програмі. Звідси і вульгарність Могилевської. Хоча, гріх не відзначити, вони з премєром пасують один одному.
Ну, і вражають масштаби та кількість витрачених бабок (в обох випадках). Коли пара кружляла в танку, чомусь в голову вліз Лукашенко в обіймах Сердючки на Вітебському базарі. Також та-та-та-танці, але настільки свіжі та оригінальні. Жалько, що нашому В.Я. не підказали цей геніальний хід.
Все ж не омину Нашу Україну - НС. Головне гасло - скасуємо депутатську недоторканість - відверто жалюгідне. Не цікавить мене, як виборця, їхня недоторканість. Реальна програма цікавить, а їхні розборки - ні. Це технічне питання і піднімати його на знамена - абсурдно. Невже немає що сказати?
p.s. Те, що я написав - це виключно моя точка зору, не претендує на загальність, і сподіваюсь, нікого не ображає.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jager
Aug 7 2007, 12:38
  
Пост #6



Репутация:   56  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 236
С нами с: 19-May 07


Однозачно БЮТ провела мощнейшую акцию с использыванием огромных капиталов. На втором месте регионы - правда, у них всё как всегда приобрело комедийный окрас. Далее - Народна Самооборона. Дальше неинтересно.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SixShot
Aug 7 2007, 17:09
  
Пост #7



Репутация:   710  
BANNED
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 5 249
С нами с: 28-July 06


Социки отличились....
Им во время съезда взломали сервер злые хакеры.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
emseealex
Aug 7 2007, 19:34
  
Пост #8

Благодарности: 242040

Репутация:   2681  
We the People
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 11 090
С нами с: 29-May 06


... а флаг им повалили злые духи, которые считают мороза предателем)))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 18th August 2024 - 15:09
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.