Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6731-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Виступ Президента України Віктора Ющенка на з’їзді блоку «Наша Україна – Народна Самооборона», кто нибудь может мне разъяснить один момент ?

Федор Сумкин
Aug 7 2007, 20:51
  
Пост #1

Благодарности: 973698

Репутация:   4956  
Darth Vader
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 51 104
С нами с: 15-March 06


Я з вами. Ми – єдиний загін. Ми – єдина сила. Ми – одна долоня.
Наша ідея – це ідея державності. Наша ідея – це сильна держава, єдиний народ, єдина державна мова, єдина православна церква, єдина нація. У цьому я бачу суть національної ідеї.
Сім років поспіль, з часу мого прем’єрства, Україна демонструє одні з найкращих європейських, та, власне, можна сказати, і світових макроекономічних показників. При цьому її лікарі, вчителі, працівники культури дуже часто отримують не більше 700–800 гривень заробітної плати на місяць. Чи це нормально? І взагалі, як це можна співставити – високий економічний розвиток і найнижчі на терені СНД соціальні стандарти?
У нас – реальний план роботи, і ми продовжимо його реалізацію.
имею ряд вопросов к тем кто в соседней ветке проголосовал за ну-нс:

1. ющенко президент всей украины или только небольшой части что стояла на майдане ?
2. что означает "єдина державна мова, єдина православна церква" ?
3. как так бывает что экономика растет а люди живут все хуже ?
4. где прочитать "реальний план роботи" ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
5 Страницы  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Ответов(20 - 39)
saman
Aug 9 2007, 18:23
  
Пост #21



Репутация:   50  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 132
С нами с: 12-October 06


виправив у попередньому пості посилання на ролик, продублюю ще тут:
http://smishno.com/article.php/20070807203544140
Щодо церкви, то скажу непопулярну річ: я ПРОТИ ВСІХ ЦЕРКОВ. Бо вони (точніше - їхні очільники) претендують на роль посередника між Вищою Силою (Сущим) і нами, простими смертними. А посередники, це знають усі, - часто-густо бувають абсолютно зайвими.
І взагалі, наскільки змінилася історія Русі-України з моменту насильного ввергнення Володимиром її у християнство, думаю, всі знають, але не всі замислюються й беруться аналізувати... Втрата державності, розпад на багато дрібних князівств, розбрат, міжусобиці... І це все триває й понині. Предковічна Рун-Віра об"єднувала наших предків, і всі вони давали "просратися" і Константинополю, і Степу...
Я не агітую, але пропоную замислитися над цими загальновідомими фактами. Ось тут можна було б Вову Путіна брати в союзники, щоб підтакував - все-таки він теж претендує на слов"янофільство, то продажних попів можна було б хоча б не фінансувати з держскарбниці (що практикується і в Росії, і в нас). У нас, на жаль, церква аж надто невід"ємна від держави (згадую собі голубі хресні походи з іконами і патретом Янека поруч - сміх і гріх)...
От би Дажбог, Перун, Лада, Велес та інші божества могли б об"єднати спочатку східних слов"ян, а потім, дивишся, й усіх інших... Все-таки слов"яни відрізняються від інших, що не кажіть... А християнство - чужа релігія, насаджена євреями спочатку в Римській Імперії (і вона після цього незабаром розпалася), а звідти розповзлася по всій Європі й світу... Їмо свої фрукти й овочі, то чому мусимо поклонятися чужим богам?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
emseealex
Aug 9 2007, 22:57
  
Пост #22

Благодарности: 242040

Репутация:   2681  
We the People
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 11 090
С нами с: 29-May 06


2 ласт - раньше в принципе поодерживал тебя, все мысли мне импонировали, но с христианством ты явно перегнул.
у меня на потоке в универе был парниша, тоже вот так вот доказывал превосходства язычества.смешно было, честно говоря.даже имя себе изменил на Правомир))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vyacheslav
Aug 10 2007, 0:03
  
Пост #23



Репутация:   73  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 371
С нами с: 10-July 07


(saman @ Aug 9 2007, 19:23) Перейти к цитате

Бо вони (точніше - їхні очільники) претендують на роль посередника між Вищою Силою (Сущим) і нами, простими смертними.

Это в большей степени касается католицизма, чем православного направления христианства. И является одним из основных различий между ними.
(saman @ Aug 9 2007, 19:23) Перейти к цитате

І взагалі, наскільки змінилася історія Русі-України з моменту насильного ввергнення Володимиром її у християнство, думаю, всі знають, але не всі замислюються й беруться аналізувати...

При Володимире и Ярославе проблем не было. Появились они при последующей межусобице и церковь там не причем. Была борьбы за власть, братоубийство и раздел територий.
(saman @ Aug 9 2007, 19:23) Перейти к цитате

От би Дажбог, Перун, Лада, Велес та інші божества могли б об"єднати спочатку східних слов"ян, а потім, дивишся, й усіх інших...

Вы помните, сколько было языческих богов? У каждого "племени" (не уверен в термине) был свой Бог. А перечисленные выше - это часть от самых многочисленных племен, после объединения древлян, полян и т.д, кстати объединение на основе завоевания и кровопролития и уничножения местных идолов. И эту часть (если не ошибаюсь, 7 Богов) выбрали не сразу. Так что там (IMHO) никакого объединения на основе религии не было.
P.S.: пардон за русский.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zolt
Aug 10 2007, 0:14
  
Пост #24



Репутация:   53  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 234
С нами с: 9-February 07


Автор, а к чему Вы клоните???
"Реальный план" только у "конкретных пацанов"!!!!
Или у этих "конкретных пацанов" он есть?????
С удовольствием ознакомлюсь!!!

При чем тут католицизм?????????????????????????????????? Сюда можно и ислам с иудейством приплесть, родственные религии все таки!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Федор Сумкин
Aug 10 2007, 0:15
  
Пост #25

Благодарности: 973698

Репутация:   4956  
Darth Vader
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 51 104
С нами с: 15-March 06


я что то до сих пор не увидел ответов от сторонников ну-нс на конкретные вопросы. или как всегда у аранжевых за слова никто не отвечает ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zolt
Aug 10 2007, 0:24
  
Пост #26



Репутация:   53  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 234
С нами с: 9-February 07


Дело в том, что сторонников оных мало!!! Они за два с лишним года просрали все, что можно!
И полемика это актуальна лишь с точки зрения самого факта вопросовsmile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fazan
Aug 10 2007, 0:26
  
Пост #27

Благодарности: 5

Репутация:   393  
Развадила :)
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 819
С нами с: 25-August 06


(Zolt @ Aug 10 2007, 1:24) Перейти к цитате

Дело в том, что сторонников оных мало!!! Они за два с лишним года просрали все, что можно!
И полемика это актуальна лишь с точки зрения самого факта вопросовsmile.gif

не скажи )
а кто с пеной на губах доказывает правоту без аргументов?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
killer1488
Aug 10 2007, 0:30
  
Пост #28



Репутация:   40  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 267
С нами с: 21-October 06


Федору респект! Трезво смотрит на мир.

Всем же остальным - хватит собирать лапшу у себя на ушах.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
emseealex
Aug 10 2007, 0:30
  
Пост #29

Благодарности: 242040

Репутация:   2681  
We the People
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 11 090
С нами с: 29-May 06


(Федор Сумкин @ Aug 7 2007, 21:51) Перейти к цитате

1. ющенко президент всей украины или только небольшой части что стояла на майдане ?
2. что означает "єдина державна мова, єдина православна церква" ?
3. как так бывает что экономика растет а люди живут все хуже ?
4. где прочитать "реальний план роботи" ?

да пожалуйста
только с чего вдруг мы должны отвечать на любые вопросы, какие вам вздумается.мне кажется, что логично задавать их Президенту, а не избирателям.или вы можете ответить за любое слово Януковича???

Ладно, собственно ответы, как их вижу я:
1.Ющенко Президент всей Украины (встречный вопрос - премьер какой части Янукович - Донецка или всё-таки тоже всеё Украины?)
2.Первое означает, что единственный государственный язык - украинский.Единственная православная церковь означает единственная православная церковь, без деления её на КП и МП.
3.Вот мне тоже интересно, тут и впрямь вопрос надо переадресовать правительству - как так, что они кичатся ввп и прочими экономическими показателями, а люди живут всё хуже.И правда, вопрос серъёзный.
4.Честно говоря, не знаю, что конкретно в этом случае имел ввиду Президент.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zolt
Aug 10 2007, 0:32
  
Пост #30



Репутация:   53  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 234
С нами с: 9-February 07


(fazan @ Aug 10 2007, 1:26) Перейти к цитате

не скажи )
а кто с пеной на губах доказывает правоту без аргументов?

А кто? Какую правоту??? В чем правота?
Или Янык и компания лучше?????
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
emseealex
Aug 10 2007, 1:29
  
Пост #31

Благодарности: 242040

Репутация:   2681  
We the People
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 11 090
С нами с: 29-May 06


(fazan @ Aug 10 2007, 1:26) Перейти к цитате

не скажи )
а кто с пеной на губах доказывает правоту без аргументов?

попрошу уточнить, кого именно вы имели ввиду и привести конкретные примеры "доказывания с пеной у рта без аргументов"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
saman
Aug 10 2007, 9:04
  
Пост #32



Репутация:   50  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 132
С нами с: 12-October 06


2 emseealex: я не є прихильником язичництва... Це скоріше думки. Надто вже дичкредитувала себе церква, особливо РПЦ - своєю співпрацею з гебістами, лизанням задів вождів і т.п. Ну ніяк не можуть попи претендувати на якусь роль "божих слуг"... Несимпатичні взагалі ні ксьондзи, ні попи, ні пастори, з усіма їхніми християнськими і навколохристиянськими течіями. Я не є прихильником і язичництва, але воно хоч єдине для слов"ян може бути, якщо не вдаватися в багатобожність аж надто буквально smile.gif . Просто є шанс почати писати історію ніби з нового й чистого аркуша. Не вдарятися ж в іслам чи індуїзм... А взагалі - не знаю, релігяі - це надто слизько, через релігійні війни Україна мала багато проблем. Лише татари не чіпали наших попів - вони у них розпізнали сіячів неспротиву й покори...
2 сумкін. На себе глянь спершу, перш ніж інших звинувачувати в чомусь. Ти сам завжди "з"їжджаєш" з конкретних і прямих відповідей, чіпляючись за слова й відводячи всіх кудись убік.
Те саме я таких, як ти, можу спитати:
- а Янек - він прем"єр всієї України, чи лише регіону?
- а що означає в Україні дві, чи три, чи потім 5 державних мов? Яка буде головнішою? А чому наш Янек підтримує церкву ЧУЖОЇ держави (Росії)? А як бути з прихожанами не рпц? До Сибіру?
- а де оце "вже сьогодні", коли стало значно краще й весліше жити? Адже ж саме він і його партія мають РЕАЛЬНУ владу в країні і вплив на ВСІ фінансові потоки, навіть в державних банках поставили всюди своїх людей.
- де прочитати РЕАЛЬНИЙ план роботи Уряду? Адже саме Уряд несе відповідальність за економічну політику! І ніхто інший! Повноваження голубці тягнуть на себе, а як відповідати - то винен Президент.
Я не прихильник Ющенка,але мені імпонує, що він хоче Україну будувати, а Янукович (складається враження) - подорожче продати її, втягти в ярмо до Росії.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Федор Сумкин
Aug 10 2007, 11:21
  
Пост #33

Благодарности: 973698

Репутация:   4956  
Darth Vader
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 51 104
С нами с: 15-March 06


(saman @ Aug 10 2007, 10:04) Перейти к цитате
2 сумкін. На себе глянь спершу, перш ніж інших звинувачувати в чомусь. Ти сам завжди "з"їжджаєш" з конкретних і прямих відповідей, чіпляючись за слова й відводячи всіх кудись убік.
нет щас времени давать развернутый ответ, к вечеру если вермя будет, я тему почищу от флуда и отвечу на вопросы. а сейчас кратко:
(saman @ Aug 10 2007, 10:04) Перейти к цитате
- а Янек - він прем"єр всієї України, чи лише регіону?
"В отличие от спикера и премьера, которые назначаются коалицией, президенту логичнее быть президентом всей страны. И логично, что ему не стоит связывать себя жестко с одной партией", - полагает народный депутат Тарас Чорновил.
(saman @ Aug 10 2007, 10:04) Перейти к цитате
- а що означає в Україні дві, чи три, чи потім 5 державних мов? Яка буде головнішою? А чому наш Янек підтримує церкву ЧУЖОЇ держави (Росії)? А як бути з прихожанами не рпц? До Сибіру?
вот почему если вам говорят о втором государственном языке то вы обязательно спрашиваете потом "Яка буде головнішою?" вам знакомо такое понятие как "равноправие" ? про церковь отпишу подробно как будет время.
(saman @ Aug 10 2007, 10:04) Перейти к цитате
- а де оце "вже сьогодні", коли стало значно краще й весліше жити? Адже ж саме він і його партія мають РЕАЛЬНУ владу в країні і вплив на ВСІ фінансові потоки, навіть в державних банках поставили всюди своїх людей.
готов выслушать подробно с фамилиями "навіть в державних банках поставили всюди своїх людей" ну и заодно почему конкретные люди являются людьми януковича.
(saman @ Aug 10 2007, 10:04) Перейти к цитате
- де прочитати РЕАЛЬНИЙ план роботи Уряду? Адже саме Уряд несе відповідальність за економічну політику! І ніхто інший! Повноваження голубці тягнуть на себе, а як відповідати - то винен Президент.
Я не прихильник Ющенка,але мені імпонує, що він хоче Україну будувати, а Янукович (складається враження) - подорожче продати її, втягти в ярмо до Росії.
Програма діяльності Кабінету Міністрів "Назустріч людям"

ну и на последок:
Присягаю – каждый сможет учить ребенка на языке родителей. Каждый сможет молиться в своем храме.
Обращение Президента Украины Виктора Ющенко к украинскому народу 13:48 23 ЯНВАРЯ 2005
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
varan
Aug 10 2007, 11:56
  
Пост #34



Репутация:   -40  
Активист
*

Группа: BANNED
Сообщений: 394
С нами с: 29-May 07


(saman @ Aug 8 2007, 16:29) Перейти к цитате

Якщо любите Україну, думайте головою, перш ніж писати всяку фігню. Стосовно сумкіна, ми, здається, вияснили: він на дух не переносить українського. А всім іншим пропоную задуматися: жити й далі з ненавистю до цієї землі, до цього народу, чи поважати хоча б людей і країну


Непонятны мне подобные обвинения. По какому праву? Мы к вам в гости чтоль приехали? Я вот здесь родился, вырос, работаю, плачу налоги, рощу детей, хороню в этой земле близких и друзей. Это моя земля и я ее люблю. И не собираюсь это делать по иному, так, как кто-то там себе придумал. И любое давление, согласно фундаментальным законам физики, будет встречать аналогичное в ответ.
Если любите эту землю, то научитесь прежде сами жить в согласии с народом живущим на ней, а не пытаться его переформатировать под сиюминутные надуманные стандарты.


(emseealex @ Aug 8 2007, 17:15) Перейти к цитате

Погоди, а кто лидер партии регионов, не подскажешь мне случайно?Можно без источников))
Не премьер-министр ли?Почему ему можно показывать политические пристрастия, а президенту нет?
Что за двойные стандарты?В этом все вы!!

Долой двойные стандраты!


Здесь можно поспорить. Президент избирается всенародным голосование - т.е. ставленник всей страны, а премьера выдвигает парламентское большинство. Президент опирается на народ, а премьер на выдвинувшую его политсилу.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
saman
Aug 10 2007, 14:59
  
Пост #35



Репутация:   50  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 132
С нами с: 12-October 06


(varan @ Aug 10 2007, 12:56) Перейти к цитате

Непонятны мне подобные обвинения. По какому праву? Мы к вам в гости чтоль приехали? Я вот здесь родился, вырос, работаю, плачу налоги, рощу детей, хороню в этой земле близких и друзей. Это моя земля и я ее люблю. И не собираюсь это делать по иному, так, как кто-то там себе придумал. И любое давление, согласно фундаментальным законам физики, будет встречать аналогичное в ответ.
Если любите эту землю, то научитесь прежде сами жить в согласии с народом живущим на ней, а не пытаться его переформатировать под сиюминутные надуманные стандарты.

Ха, це, значить, я приїхав сюди, до тебе в гості. Так, по-твоєму? Ця земля називається УКРАЇНА. Мої предки - українці. Я - українець. Мова тут з давніх-давен була українська. І ти мене вчитимеш, що маю підстроюватися під когось, хто не хоче вчити мову моїх предків, мою, мого народу?
Якщо ти тут теж виріс, поважай мову цієї землі. І не нав'язуй нам, українцям, свою мову, хоч і близьку, але чужу, не вчи, як нам жити й що робити. Розмовляєш російською чи суахілі в побуті - будь ласка, розмовляй, хіба в Україні це тобі забороняють робити? І вчи своїх дітей, і онуків - вони лише виграють, знаючи не одну, а 5 мов. Тиску НЕ БУЛО, НІЯКОГО, І НІ НА КОГО! Подібні твердження - відверта брехня!
Ну, а не вчити державної мови - це, я вважаю, неповага не лише до корінного народу, але й, значною мірою, - до себе. Невже звивин не вистачає, щоб опанувати українською? Грузини, латиші, литовці, які по 2-3 роки працюють тут, можуть вивчити, а ти?
Чи українцям треба буде потім підстроюватися під негрів та китайців, яких зараз дуже багато тут, і все їдуть, і їхатимуть з кожним роком більше. Що, як вони тут теж почнуть піднімати питання введення китайської державної мови?
Жить в сагласії - це ти гарно сказав! Ось і живи в злагоді, а то тут з мечем наголо починаєш нас повчати
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
saman
Aug 10 2007, 15:12
  
Пост #36



Репутация:   50  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 132
С нами с: 12-October 06


сумкіну
ти навів посилання на сайт кабміну... так, там багато красивих слів, на кшталт "забезпечення", "підтримка", "сприяння", "надання", "створення умов", "впровадження", "заохочення" і т.д. і т.п..
Але бракує однієї маленької, але дуже важливої деталі: ЯК САМЕ добитися ефекту, щоб ці красиві слова не були ДЕКЛАРАЦІЄЮ, а стали ПРОГРАМОЮ ДІЯЛЬНОСТІ УРЯДУ! Тобто, по пунктах не розписано, як і що, в якій послідовності, робити. Це швидше твір школяра, а не програма. Та й основні тези явно ті ж самі, що й у програмі президента.
з Сайту президента - нічого крамольного там не бачу, так, держава гарантує ВСІМ можливість отримання освіти, і важливо, щоб ті, хто хоче, щоб їхні діти вчилися в школі з російською мовою, мали таку можливість. І в нас в Україні є така можливість, хіба ні? Але державна мова має бути одна, як і раніше - тоді наше населення матиме вагому перевагу перед населенням РФ: знатиме, як мінімум, таки дві мови: свою рідну та державну, українську!
Щодо "сіоїх" людей, то подивися, хто й замість кого зараз у Наглядових Радах УкрЕксІмБанку та ОщадБанку - і все зрозумієш smile.gif
Щодо Чорновола, то він може "палагать" і казати все, що йому заманеться... Такі, як він, хто міняє орієгнтацію в політиці в залежності від траєкторії горщика.... не є авторитетом, меніАхметов більше подобається, у нього й висловлювання стриманіші й толерантніші.
Ніби по всіх пунктах відповів.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
varan
Aug 11 2007, 3:27
  
Пост #37



Репутация:   -40  
Активист
*

Группа: BANNED
Сообщений: 394
С нами с: 29-May 07


(saman @ Aug 10 2007, 15:59) Перейти к цитате

Ха, це, значить, я приїхав сюди, до тебе в гості. Так, по-твоєму? Ця земля називається УКРАЇНА. Мої предки - українці. Я - українець. Мова тут з давніх-давен була українська. І ти мене вчитимеш, що маю підстроюватися під когось, хто не хоче вчити мову моїх предків, мою, мого народу?
Якщо ти тут теж виріс, поважай мову цієї землі. І не нав'язуй нам, українцям, свою мову, хоч і близьку, але чужу, не вчи, як нам жити й що робити. Розмовляєш російською чи суахілі в побуті - будь ласка, розмовляй, хіба в Україні це тобі забороняють робити? І вчи своїх дітей, і онуків - вони лише виграють, знаючи не одну, а 5 мов. Тиску НЕ БУЛО, НІЯКОГО, І НІ НА КОГО! Подібні твердження - відверта брехня!
Ну, а не вчити державної мови - це, я вважаю, неповага не лише до корінного народу, але й, значною мірою, - до себе. Невже звивин не вистачає, щоб опанувати українською? Грузини, латиші, литовці, які по 2-3 роки працюють тут, можуть вивчити, а ти?
Чи українцям треба буде потім підстроюватися під негрів та китайців, яких зараз дуже багато тут, і все їдуть, і їхатимуть з кожним роком більше. Що, як вони тут теж почнуть піднімати питання введення китайської державної мови?
Жить в сагласії - це ти гарно сказав! Ось і живи в злагоді, а то тут з мечем наголо починаєш нас повчати


О-о-о, как все запущено! Я то мову знаю, а вот тебе не мешало бы научиться слышать собеседника и не терять нить беседы.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ДядяДжэк
Aug 11 2007, 7:15
  
Пост #38


Незарегистрированный







2Федор Сумкин

Значится, если мне память не изменяет, то согласно статьи 102 4 роздела конституции:
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/mai...185251448428636
Стаття 102. [b][u]Президент України є главою держави і виступає від її імені.[/b][/u]
     Президент  України  є  гарантом   державного    суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Следовательно можна считать информацию на его официальном сайте верной. И трактовки можна считать позицией государства вцелом
Значится посмотрим как там определяется деятельность кабмина руководителем государства:
Президент наполягає на проведенні службових розслідувань окремих фактів використання коштів центральними органами виконавчої влади
Проголошений Кабінетом Міністрів України курс на подолання корупції не підкріплений конкретними практичними діями, вважає Віктор Ющенко
Президент наголошує на нагальній необхідності вирішення проблеми з виплатою дотацій за худобу та птицю, вирощену та продану наприкінці 2006 року
Президент відзначив недостатність дій уряду щодо захисту жителів, постраждалих від аварії у Львівській області
Президент наполягає, що винні в залізничній аварії на Львівщині мають бути покарані
Уряд має покращити фінансування видатків на утримання райдержадміністрацій – В.Ющенко
До кінця липня уряд має прийняти рішення, необхідні для виконання Указу щодо врегулювання цін та тарифів на комунальні послуги – лист Президента до Прем'єра

Ну и на закуску статья с лиги (лиге то вы доверяете?)
МВФ считает уровень инфляции в Украине неприемлемо высоким
Инфляция в Украине - одна из самых высоких среди стран с переходной экономикой, и это вряд ли приемлемо. Об этом заявил глава украинского представительства Международного валютного фонда (МВФ) Джеффри Фрэнкс в интервью еженедельнику "Зеркало недели", опубликованном в субботу.


По словам Дж.Фрэнкса, МВФ может ухудшить инфляционный прогноз для Украины на нынешний год. "Несмотря на наблюдавшуюся до недавнего времени видимую позитивную динамику инфляции (если ее можно назвать таковой), серьезное беспокойство вызывают очевидные риски усиления ценового давления в Украине в будущем", - говорит Дж.Фрэнкс.


Первым фактором вероятного ускорения инфляции он назвал чрезвычайно быстрый рост частного потребления, стимулируемый не только увеличением бюджетных выплат, но и высокими темпами наращивания объемов кредитования физических лиц, домохозяйств.


"Второй фактор связан с тем, что с начала нынешнего года инфляционная конъюнктура в Украине складывалась благоприятно в основном благодаря ненормально низким ценам на продукты питания, в частности на мясо, - отметил эксперт. - Однако ситуация может измениться, поскольку вследствие засухи можно ожидать определенных осложнений с урожаем, в то время как тенденция к повышению цен на продукты питания уже наблюдается и в мировом масштабе".


Кроме того, добавил он, "мы уже видим рост цен производителей где-то на уровне 20% в годовом измерении, что также будет провоцировать более высокие темпы роста потребительских цен".


Вместе с тем, Дж.Фрэнкс считает достижимым правительственный прогноз инфляции на уровне 7%, однако для этого, по его словам, "необходимо проводить более жесткую и фискальную, и монетарную политику, что в нынешних политических условиях в Украине кажется крайне маловероятным".


Более того, считает он, в случае дальнейшего ослабления параметров экономической политики существует угроза роста цен по итогам года от 9% до 10%. "Мы считаем такой уровень неприемлемым для украинской экономики на нынешней стадии ее развития. В любом случае, рост потребительских цен на уровне девяти или даже восьми процентов остается слишком высоким", - заявил представитель МВФ.


"Мы считаем необходимым, чтобы среднесрочный прогноз инфляции был установлен на уровне максимум 5%, и был сопоставим со среднестатистическими показателями экономик других стран переходного типа", - добавил он.


При этом Дж.Фрэнкс пояснил: "Если взглянуть на окружение Украины, то есть страны Восточной Европы и бывшего Советского Союза, то мы увидим, что в Украине уровень инфляции - один из самых высоких. И это не продиктовано объективной необходимостью, поскольку соседние страны обеспечивают сходные средние темпы экономического роста, сохраняя при этом гораздо более низкую инфляцию".


Рост ВВП в июне 2007 года против июня прошлого года составил 7,8%, по итогам шести месяцев - 7,9%. Номинальный ВВП за январь-июнь 2007 года составил 289,9 миллиарда гривень, за июнь - 57,4 миллиарда гривень. Рост ВВП в первом полугодии обусловлен в основном увеличением валовой добавленной стоимости в торговле на 15,5%, перерабатывающей промышленности - на 13,7%, строительстве - на 11,8%. В 2006 году номинальный размер ВВП достиг исторического максимума и по итогам года составил 114,6 миллиона долларов. Реальный ВВП Украины в 2006 году вырос на 7,1%. Инфляция в Украине по итогам 2006 года составила 11,6%.


Министерство экономики Украины не исключает, что в 2007 году прогноз ВВП будет скорректирован в сторону увеличения до 8,0%. Среднегодовая инфляция по итогам текущего года должна составить 7,5-8,5%.
Go to the top of the page
+Quote Post
ДядяДжэк
Aug 11 2007, 7:36
  
Пост #39


Незарегистрированный







(varan @ Aug 10 2007, 12:56) Перейти к цитате

Непонятны мне подобные обвинения. По какому праву? Мы к вам в гости чтоль приехали? Я вот здесь родился, вырос, работаю, плачу налоги, рощу детей, хороню в этой земле близких и друзей. Это моя земля и я ее люблю. И не собираюсь это делать по иному, так, как кто-то там себе придумал. И любое давление, согласно фундаментальным законам физики, будет встречать аналогичное в ответ.
Если любите эту землю, то научитесь прежде сами жить в согласии с народом живущим на ней, а не пытаться его переформатировать под сиюминутные надуманные стандарты.

Ну насчет
И не собираюсь это делать по иному, так, как кто-то там себе придумал.
то тут ты неправ, ты будеш делать так, как написано в законах и конституции. Если же тебе такое ненравится, то у государства есть целый ворох органов принуждения: милиция,прокуратура,СБУ,суды, ну и департамент отбывания наказаний smile.gif
Рано или поздно анарзия во власти закончится, и ты будеш делать так, как государство скажет.

Относительно языка послушаем также ваших голубых вождей:
Чорновил: неуважение к украинскому языку создаёт проблемы Партии регионов
“Защищать русский язык нужно, но тот, кто при этом унижает украинский - провокатор и наносит огромный вред собственному государству и народу”(с)А.Герман.

А относительно другого, отвечу тебе словами П.Глазового:

Ти Росію сильно любиш?
Безперечно, це не грiх,
Але хто ж тебе тримає,
Не пускає до своїх?
Залиши нам Україну,
Не тягни до росiян,
Можеш пупа надірвати,
Це ж тобi не чемодан.
Go to the top of the page
+Quote Post
Danilo
Aug 11 2007, 18:29
  
Пост #40



Репутация:   202  
Старожил
****

Группа: BANNED
Сообщений: 2 727
С нами с: 20-June 06


Ющенко - балабол. Не выполнил ни одного обещания, которые так щедро раздавал на майдане 2004-го. Он кинул своих избирателей. За ним уже не пойдут, и даже Луценко тут не поможет.
Это касается всех политиков. Не видно ни одного, кто выполнил хотя-бы треть обещанного. А программы партий и блоков похожи друг на друга, как близнецы. Много пышных слов и никакой конкретики.
Единственный более-менее последовательный политик - Юля. Благодаря ей удалось хотя-бы приватизировать Криворожсталь. Но сейчас Юля набрала себе в блок много всякого го...на, а его в какую красивую обертку не заворачивай, оно все равно го..ном останется.
З.Ы. Лично сам буду голосовать против всех.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Страницы  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 18th August 2024 - 15:19
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.