Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6730-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Виступ Президента України Віктора Ющенка на з’їзді блоку «Наша Україна – Народна Самооборона», кто нибудь может мне разъяснить один момент ?

Федор Сумкин
Aug 7 2007, 20:51
  
Пост #1

Благодарности: 973698

Репутация:   4956  
Darth Vader
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 51 104
С нами с: 15-March 06


Я з вами. Ми – єдиний загін. Ми – єдина сила. Ми – одна долоня.
Наша ідея – це ідея державності. Наша ідея – це сильна держава, єдиний народ, єдина державна мова, єдина православна церква, єдина нація. У цьому я бачу суть національної ідеї.
Сім років поспіль, з часу мого прем’єрства, Україна демонструє одні з найкращих європейських, та, власне, можна сказати, і світових макроекономічних показників. При цьому її лікарі, вчителі, працівники культури дуже часто отримують не більше 700–800 гривень заробітної плати на місяць. Чи це нормально? І взагалі, як це можна співставити – високий економічний розвиток і найнижчі на терені СНД соціальні стандарти?
У нас – реальний план роботи, і ми продовжимо його реалізацію.
имею ряд вопросов к тем кто в соседней ветке проголосовал за ну-нс:

1. ющенко президент всей украины или только небольшой части что стояла на майдане ?
2. что означает "єдина державна мова, єдина православна церква" ?
3. как так бывает что экономика растет а люди живут все хуже ?
4. где прочитать "реальний план роботи" ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
5 Страницы  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
Ответов(40 - 59)
costja
Aug 12 2007, 23:20
  
Пост #41



Репутация:   34  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 377
С нами с: 29-March 06


1. Никто этому не удивляется. А зря. Меня удивило появление Ющенко на митингах, присутствие при подписании мегаблока. Он не мог так делать. Потому что он президент всей Украины. И если он пошел на съезд к НУ, то должен был идти и к ПР и всем другим.
2. Против языка одного украинского ничего не чувствую. Уже не удивляюсь как у одной программы два ведущих говорят на 2 языках, каждый на своем. Про церковь - президенту еще при подписании универсала сказали. Церковь отделена от государства. Государства у которых религия и государство едины - Иран, к примеру.
3. "Воруют" - Карамзин
4. Подумай, что сделал президент.

Никогда не позволю себе в плохом тоне высказатся про вашего президента. Президент - гарант. Его выбрали люди. И он не работает пезидентом, а выполнят волю народа.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Владимир - VVV
Aug 13 2007, 1:41
  
Пост #42



Репутация:   238  
Пуаро_Папа_Кот
**

Группа: Validating
Сообщений: 758
С нами с: 27-May 07


(saman @ Aug 8 2007, 16:29) Перейти к цитате

кожному, хто хоче написати пост, рекомендую продивитися невеличкий ролик.
http://smishno.com/article.php/20070807203544140
Якщо любите Україну, думайте головою, перш ніж писати всяку фігню. Стосовно сумкіна, ми, здається, вияснили: він на дух не переносить українського. А всім іншим пропоную задуматися: жити й далі з ненавистю до цієї землі, до цього народу, чи поважати хоча б людей і країну


А вообще, мне так нравится. Я в этом имел возможность повариться, поэтому не обольщаюсь. Я знаю, что и те мерзавчики и те мерзавчики и народу нужно балансировать между ними, как делал Леонид Данилович, раскачиваясь между США и Россией, доя и тех и других.

А нравится мне следующее. Все, (или практически все), кто пишет сообщения на украинском языке в данной рубрике, (заранее прошу мне ничего не пиписывать и не вешать ярлыки) слепо или полуслепо поддерживает т.н. Оранжевую силу и иже с ними...

Если человек говорит о явных вещах, о фактах, что наш президен умудрился провалить практически все, за что он брался, на всех этапах. Что он говорит на всех собраниях пустыми фразами, однинаковыми... - нельзя за это кого-то упрекать.
Если вы любите одну политическую силу, то не стоит категорично относится к людям, которые относятся к ним по иному. Мне лично нравится позикия Федора... она правильная, ничего противоречивого я в ней не нашел, если бы вы крииковали ПР, говоря фактажем о голословности их высказываний - мне бы ваши слова тоже были по душе.

Как только мы отдаем свое предпочтение на все 100 только одной политической силе, мы становимся уязвимыми

Потом, там было высказывание о том, что как это так, если экономика растет, то почему уровень жизни падает. Должен заметить, что это более чем возможно: поднимаем цены, поднимаем З/П - уровень жизни не растет, а возможно даже - падает, а доход на душу население увеличивается... можно привести и другие примеры.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
olex@
Aug 13 2007, 8:46
  
Пост #43



Репутация:   1342  
Ветеран
*****

Группа: Модеры
Сообщений: 5 666
С нами с: 9-August 06


(Владимир - VVV @ Aug 13 2007, 2:41) Перейти к цитате

А нравится мне следующее. Все, (или практически все), кто пишет сообщения на украинском языке в данной рубрике, (заранее прошу мне ничего не пиписывать и не вешать ярлыки) слепо или полуслепо поддерживает т.н. Оранжевую силу и иже с ними...

Дивно читати прохання не наліплювати ярлики від людини, яка смачно наліплює їх на інших. Це як наче я тобі дам в дупель, а ти не смій відбиватися. Дуже некоректно.
А по суті, перед тим як битися, треба передусім означити, що таке "оранжевая сила". Якщо це ті ідеали, що їх проголосив Майдан, то це одне, якщо люди, що їх зганьбили - то інше. Дуже легко ми забуваємо минуле і просто приймаємо те, що у інших взагалі не водиться.
А стосовно мови, я взагалі помовчу. Хоча ні, це дикість розрізняти людей (розділяти їх) по мові.
Маючи певні контри з varan-om, я не можу зараз не процитувати його.
"По какому праву? Мы к вам в гости чтоль приехали? Я вот здесь родился, вырос, работаю, плачу налоги, рощу детей, хороню в этой земле близких и друзей. Это моя земля и я ее люблю. И не собираюсь это делать по иному, так, как кто-то там себе придумал. И любое давление, согласно фундаментальным законам физики, будет встречать аналогичное в ответ.
Если любите эту землю, то научитесь прежде сами жить в согласии с народом живущим на ней, а не пытаться его переформатировать под сиюминутные надуманные стандарты."
Мушу зізнатися, мені подобається його позиція. +1
Певні речі викликають неприйняття, але в цілому він абсолютно правий. В "Листах до хліборобів" один наший український філософ, державник Вячеслав Липинський писав, що було би великою помилкою рахувати українцями тільки питомих (де їх знайти?) расових українців, що розмовляють лишень українською мовою.
Громадянином України має бути той, хто живе на цій землі, любить її, чиї батьки спочивають у ній etc. І неважно, якою мовою він говорить. Думаю, що varan в разі реальної небезпеки не буде стояти осторонь.
Стосовно тиску або стандартів - питання скоріше виховне? культурне? Я, наприклад, в маршрутці прошу інколи вимкнути шансон, можливо, це наруга над половиною тих, хто їде зі мною. Але що робити? Не терплю я блатних пісень, і не хочу, щоб діти мої їх слухали.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
varan
Aug 13 2007, 8:57
  
Пост #44



Репутация:   -40  
Активист
*

Группа: BANNED
Сообщений: 394
С нами с: 29-May 07


(ДядяДжэк @ Aug 11 2007, 8:36) Перейти к цитате

Ну насчет то тут ты неправ, ты будеш делать так, как написано в законах и конституции. Если же тебе такое ненравится, то у государства есть целый ворох органов принуждения: милиция,прокуратура,СБУ,суды, ну и департамент отбывания наказаний smile.gif
Рано или поздно анарзия во власти закончится, и ты будеш делать так, как государство скажет.


rofl.gif Это сильно зависит от того, кем закончится анархия. Но по любому твой сюжет не прокатит.
Твоим словам рукоплескали бы все "выдающиеся" тираны от Нерона до Гитлера и Полпота, но, во-первых, у украинских политиканов гузло слабовато и калибр не тот, а во-вторых, те, на кого ты уповаешь, рядят себя в одежды дерьмократов со всеми вытекающими отсюда последствиями.
И потом, если государственный строй будет многих не устраивать... За последние 20 лет зрелище рушащихся режимов и разваливающихся стран стало довольно привычным, так что сильных потрясений ни кто не испытыет.




Относительно языка послушаем также ваших голубых вождей:


Вот только ярлыки вешать не нужно. Мне голубые вожди не менее противны, чем оранжевые.
И с каких это пор Герман и Чорновил стали вождями? ИМХО шестерки на подхвате и номинальный % представителей западной части.


А относительно другого, отвечу тебе словами П.Глазового:

Вот если бы ты книжки читал, а не лишь форумы, то знал бы кому обращены были эти слова smile.gif

Отвечу и я тебе его же словами:

Каже дiдові своєму
Третьокласник Яшка:
- Географiю, дiдусю,
Вивчити не важко.
Все на карті вам, дiдусю,
Можу показати.
Це, дiдусю, Україна.
Ось Донбас, Карпати...
Дід голiвку кучеряву
Ніжно гладить Яшці:
- Якби ж було все так гладко,
Як тут, на бумажці.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zhigolo
Aug 13 2007, 9:38
  
Пост #45



Репутация:   7  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 120
С нами с: 10-March 07


(Федор Сумкин @ Aug 7 2007, 21:51) Перейти к цитате

имею ряд вопросов к тем кто в соседней ветке проголосовал за ну-нс:

1. ющенко президент всей украины или только небольшой части что стояла на майдане ?
2. что означает "єдина державна мова, єдина православна церква" ?
3. как так бывает что экономика растет а люди живут все хуже ?
4. где прочитать "реальний план роботи" ?



1.

а) Ющенко, Украина и Президент пишутся с большой буквы.
б) Не путаем котлеты с мухами, т.е. выступление "почесного голови" на съезде с обращением к народу президента.
в) небольшая часть которая "стояла на майдане" как раз и была та аудитория к которой обращались, т.к. это съезд партий которые активно в нем учавствовали.
г) Ну а то, что Ющенко Президент - есть юридический факт.

2.

а) "єдина державна мова" означает соблюдение 10 ст. Коституции Украины.
б) "єдина православна церква" означает нверное отсутствие драк за землю для разных конфессий smile.gif

3.

ст 116 п.3 Конституции Украины гласит:


Стаття 116. Кабінет Міністрів України:


3) забезпечує проведення фінансової, цінової, інвестиційноїта податкової політики; політики у сферах праці й зайнятостінаселення, соціального захисту, освіти, науки і культури, охорониприроди, екологічної безпеки і природокористування;


4.

Реальный план очевидно должен быть в программе блока, там и читать.



ЗЫ: Сразу оговорюсь, что я не симпатик этой полит силы.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Владимир - VVV
Aug 13 2007, 15:03
  
Пост #46



Репутация:   238  
Пуаро_Папа_Кот
**

Группа: Validating
Сообщений: 758
С нами с: 27-May 07


(olex@ @ Aug 13 2007, 9:46) Перейти к цитате

Дивно читати прохання не наліплювати ярлики від людини, яка смачно наліплює їх на інших. Це як наче я тобі дам в дупель, а ти не смій відбиватися. Дуже некоректно.
А по суті, перед тим як битися, треба передусім означити, що таке "оранжевая сила". Якщо це ті ідеали, що їх проголосив Майдан, то це одне, якщо люди, що їх зганьбили - то інше. Дуже легко ми забуваємо минуле і просто приймаємо те, що у інших взагалі не водиться.
А стосовно мови, я взагалі помовчу. Хоча ні, це дикість розрізняти людей (розділяти їх) по мові.
Маючи певні контри з varan-om, я не можу зараз не процитувати його.
"По какому праву? Мы к вам в гости чтоль приехали? Я вот здесь родился, вырос, работаю, плачу налоги, рощу детей, хороню в этой земле близких и друзей. Это моя земля и я ее люблю. И не собираюсь это делать по иному, так, как кто-то там себе придумал. И любое давление, согласно фундаментальным законам физики, будет встречать аналогичное в ответ.
Если любите эту землю, то научитесь прежде сами жить в согласии с народом живущим на ней, а не пытаться его переформатировать под сиюминутные надуманные стандарты."
Мушу зізнатися, мені подобається його позиція. +1
Певні речі викликають неприйняття, але в цілому він абсолютно правий. В "Листах до хліборобів" один наший український філософ, державник Вячеслав Липинський писав, що було би великою помилкою рахувати українцями тільки питомих (де їх знайти?) расових українців, що розмовляють лишень українською мовою.
Громадянином України має бути той, хто живе на цій землі, любить її, чиї батьки спочивають у ній etc. І неважно, якою мовою він говорить. Думаю, що varan в разі реальної небезпеки не буде стояти осторонь.
Стосовно тиску або стандартів - питання скоріше виховне? культурне? Я, наприклад, в маршрутці прошу інколи вимкнути шансон, можливо, це наруга над половиною тих, хто їде зі мною. Але що робити? Не терплю я блатних пісень, і не хочу, щоб діти мої їх слухали.


Я відповім вам українською мовою. Я нікого не розрізняю за мовою, на якій людина розмовляє. Я відчував, що буде десь така реакція. Мабуть потрібно було б писати повідомлення англійською. Але зроблю спробу поянити. В мене дуже строкаті корені, в мені намішано дуже багато національностей і тому, дивлячись на конкретну проблему я намагаюсь не приймати ту чи іншу сторону, а перш за все бути над цим конфліктом, щоб реально все оцінити і мною б не моніпулювала. Я лише підкреслив ту тендецію, яка спостерігається! Коли нас зневажають усі політичні сили, то не можна віддавати своє серце тій, яка зневажае тебе меньше.

Тепер про ідели майдану і відділення їх від тих, хто їх сплюндрував. Ніхто і ніколи не буде відділяти ідели, від тих хто їх несе. З моменту, коли ти пізнаєш правду, до того момент, коли ця правда бере гору - не вистачає інколи і життя. Якщо найрозумніші люди, які здантні мати власну думку, аназізувати ситуацію не можуть відійти від своїх притягань до тієї чи іншої політичної сили, яка використовує народні ідеї-спромагання, вистражданні віками, для власної наживи, чи можемо ми звинувачувати простий люд у тому, що він не може зробити цей правельний вибір серцем.

Тепер від філософії до конкретики. Коли зносили той чи інший політичний устрій, то зносилися і іделали, з якими той минулий політичний устрій стверджувався і існував. Якщо ці ядеї не змогли втілити в життя, то це гарна, красива, омріяна теорія, але не життєздатна. І ця теорія відмітаєть не первний період, поки її трохи не забудуть, а потім щось трансформувавши, не відправлять у повторне плавання.

Дуже в нас все перекручено, переплутано, добро в нас захищають злодії, а зло - мученики і герої...

А тепер про мої уподобання. Я не люблю ні одних, ні інших. Політичні сили в нашій державі - це велики загарбники, і народ, будучи розпорошений, слабший за них. І виграти він може тільки тоді, коли ці великі загарбники сперечаються між собою. Тому буду голосувати за тих, хто буде у меньшості з двох існуючих нині на політичному олімпі сил. Поки вони відштовхують один одного від хлібних місць, вони вимушені робити щось корисне для людей, тому їх боротьба для нам приносить хоч якусь користь, і отму я хочу, щоб вони її продовжували.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zhigolo
Aug 13 2007, 15:24
  
Пост #47



Репутация:   7  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 120
С нами с: 10-March 07


(Владимир - VVV @ Aug 13 2007, 16:03) Перейти к цитате


А тепер про мої уподобання. Я не люблю ні одних, ні інших. Політичні сили в нашій державі - це велики загарбники, і народ, будучи розпорошений, слабший за них. І виграти він може тільки тоді, коли ці великі загарбники сперечаються між собою. Тому буду голосувати за тих, хто буде у меньшості з двох існуючих нині на політичному олімпі сил. Поки вони відштовхують один одного від хлібних місць, вони вимушені робити щось корисне для людей, тому їх боротьба для нам приносить хоч якусь користь, і отму я хочу, щоб вони її продовжували.


Абсолютно вірно. Голос - це інвестиція, котра повинна принести прибуток даному конкретному виборцеві і нічого більше.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Владимир - VVV
Aug 13 2007, 15:56
  
Пост #48



Репутация:   238  
Пуаро_Папа_Кот
**

Группа: Validating
Сообщений: 758
С нами с: 27-May 07


(Zhigolo @ Aug 13 2007, 16:24) Перейти к цитате

Абсолютно вірно. Голос - це інвестиція, котра повинна принести прибуток даному конкретному виборцеві і нічого більше.


Увы, но мало кто способен хладнокровно относится к политике, многие относятся к нашим политикам как водям и чуть ли не родственникам. А они на самом деле - самые наши большие враги, но с которыми мы вынуждены сущуствовать бок о бок
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zhigolo
Aug 13 2007, 17:00
  
Пост #49



Репутация:   7  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 120
С нами с: 10-March 07


(Владимир - VVV @ Aug 13 2007, 16:56) Перейти к цитате

Увы, но мало кто способен хладнокровно относится к политике, многие относятся к нашим политикам как водям и чуть ли не родственникам. А они на самом деле - самые наши большие враги, но с которыми мы вынуждены сущуствовать бок о бок


Как метод лечения этой болезни предлагаю "увлечённым" записаться в ЛЮБУЮ политическую партию и дойти до участия в партийных съездах и т.д. Холодный душ на голову обеспечен smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Владимир - VVV
Aug 13 2007, 17:51
  
Пост #50



Репутация:   238  
Пуаро_Папа_Кот
**

Группа: Validating
Сообщений: 758
С нами с: 27-May 07


(Zhigolo @ Aug 13 2007, 18:00) Перейти к цитате

Как метод лечения этой болезни предлагаю "увлечённым" записаться в ЛЮБУЮ политическую партию и дойти до участия в партийных съездах и т.д. Холодный душ на голову обеспечен smile.gif


Мне подобный душ врядли грозит, не в чем разочаровываться... Это раз. Как эксперт-аналитик, я могу пойти в любую партию. Это такая же работа, как все остальное. Это два. Учавствовать в съездах, это не как раз не трудно, чуть сложнее учавствовать в них на правах членов-учередителей, но это тоже задача выполнимая.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zhigolo
Aug 14 2007, 7:54
  
Пост #51



Репутация:   7  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 120
С нами с: 10-March 07


(Владимир - VVV @ Aug 13 2007, 18:51) Перейти к цитате

Как эксперт-аналитик, я могу пойти в любую партию. Это такая же работа, как все остальное.


clapping.gif Пойти можна куда угодно, дело это не хитрое ....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
olex@
Aug 14 2007, 8:48
  
Пост #52



Репутация:   1342  
Ветеран
*****

Группа: Модеры
Сообщений: 5 666
С нами с: 9-August 06


(Владимир - VVV @ Aug 13 2007, 16:03) Перейти к цитате

Я нікого не розрізняю за мовою, на якій людина розмовляє. Я відчував, що буде десь така реакція. Мабуть потрібно було б писати повідомлення англійською. Але зроблю спробу поянити. В мене дуже строкаті корені, в мені намішано дуже багато національностей і тому, дивлячись на конкретну проблему я намагаюсь не приймати ту чи іншу сторону, а перш за все бути над цим конфліктом, щоб реально все оцінити і мною б не моніпулювала. Я лише підкреслив ту тендецію, яка спостерігається!

Забагато слів на фразу, яка абсолютно відкидає всі, ну так скажімо, виправдання (пояснення),
"Все, (или практически все), кто пишет сообщения на украинском языке в данной рубрике, слепо или полуслепо поддерживает т.н. Оранжевую силу и иже с ними..."
Можливо, треба трохи уважніше прочитати пости тих, хто пише тут in Ukrainian. Наскільки я орієнтуюся, серед нас немає "оголтєлих" фанатичних прихильників. Більш того, майже всі критикують Помаранчеву силу за .... багато чого, але, в основному, за зраду ідеалів.
Скажу більше, я також не є прихильником якоїсь одної політичної сили. Мені однаково осоружні безсовісні політики з усіх боків. І мені, грубо кажучи, на#$%, на якій мові вони обіцяють мені "шчастьє".
Фразу

Коли нас зневажають усі політичні сили, то не можна віддавати своє серце тій, яка зневажае тебе меньше.

підтримую однозначно. Серце, взагалі, не можна віддавати нікому.

Тепер про ідели майдану і відділення їх від тих, хто їх сплюндрував. Ніхто і ніколи не буде відділяти ідели, від тих хто їх несе.

У кожної людини є певний моральний стрижень, якісь "нравственные установки", що закладаються в дитинстві, чи там, ще якось формуються генетично dntknw.gif На мою думку, вони не повинні співпадпти з їх проповідниками. Надто багато брехні. Своїм розумом, відчуттями, інтуіцією ти перевіряєш, наскільки політик (чи кохана людина) відповідає твоїм домаганням. Якщо matching, то клас, можна довіряти. Якщо - ні, то "развод и девичья фамилия".
Питання лише в тому, наскільки ти лох. Інколи країну розводять на сімдесят з лишком років, твердячи про ідеали комунізму (загалом не такі вже й погані).

Політичні сили в нашій державі - це велики загарбники, і народ, будучи розпорошений, слабший за них. І виграти він може тільки тоді, коли ці великі загарбники сперечаються між собою. Тому буду голосувати за тих, хто буде у меньшості з двох існуючих нині на політичному олімпі сил. Поки вони відштовхують один одного від хлібних місць, вони вимушені робити щось корисне для людей, тому їх боротьба для нам приносить хоч якусь користь, і отму я хочу, щоб вони її продовжували.

Якщо переформулювати, то мова йде про конкуренцію політичних сил в суспільстві, що прагнуть влади. Це нормальний демократичний процес в усіх європейських країнах. Для повного щастя нам не вистачає лише одного - дотримання законів та Конституції, і політичної культури, коли в разі моральних чи кримінальних вад відповідальна людина - Політик йде у відставку і тихенько сидить собі у сторонці.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Владимир - VVV
Aug 14 2007, 14:00
  
Пост #53



Репутация:   238  
Пуаро_Папа_Кот
**

Группа: Validating
Сообщений: 758
С нами с: 27-May 07


(olex@ @ Aug 14 2007, 9:48) Перейти к цитате

Забагато слів на фразу, яка абсолютно відкидає всі, ну так скажімо, виправдання (пояснення),
"Все, (или практически все), кто пишет сообщения на украинском языке в данной рубрике, слепо или полуслепо поддерживает т.н. Оранжевую силу и иже с ними..."
Можливо, треба трохи уважніше прочитати пости тих, хто пише тут in Ukrainian. Наскільки я орієнтуюся, серед нас немає "оголтєлих" фанатичних прихильників. Більш того, майже всі критикують Помаранчеву home.gif силу за .... багато чого, але, в основному, за зраду ідеалів.
Скажу більше, я також не є прихильником якоїсь одної політичної сили. Мені однаково осоружні безсовісні політики з усіх боків. І мені, грубо кажучи, на#$%, на якій мові вони обіцяють мені "шчастьє".
Фразу


Я досить обережно підбираю висловлювання. Про оголтілих фанатиків - це ви недооцінюєте деяких побратимів по форуму. Не хочу тикати пальцем, але коли людина, говорить про ненависть іншой людини лише за те, що так висвітлює відсутність гідності і логіки у діях у прапороносців помаранчевої революції.

Критика, яку я бачу бачив, вона дійсно була, але досить дружня. Нагадуе покарання дитини, що зробила щось не так. Покарання покаранням, але й дитина - своя, рідна. Ви же самі сказали: "Критикують в основному за зраду ідеалів". Тобто, хоча тут можна сперечатися, така маленька дрібниця, а взагалі вони гарні хлопчі.

І останнє питання, хто з політиків на твою думку мае совість чи не встиг набрехати, окрім Вірки Сердючки...? rofl.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zhigolo
Aug 14 2007, 14:48
  
Пост #54



Репутация:   7  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 120
С нами с: 10-March 07


(Владимир - VVV @ Aug 14 2007, 15:00) Перейти к цитате


І останнє питання, хто з політиків на твою думку мае совість чи не встиг набрехати, окрім Вірки Сердючки...? rofl.gif


У політиків робота така - брехати. І не требя цьому дивуватися.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
olex@
Aug 14 2007, 15:22
  
Пост #55



Репутация:   1342  
Ветеран
*****

Группа: Модеры
Сообщений: 5 666
С нами с: 9-August 06


(Владимир - VVV @ Aug 14 2007, 15:00) Перейти к цитате

хто з політиків на твою думку мае совість чи не встиг набрехати, окрім Вірки Сердючки...? rofl.gif


Звик оцінювати людей по їхніх вчинках. Насьогодні мені подобається, як себе поводить Анатолій Гриценко - міністр оборони України http://www.novynar.com.ua/dossiers/people/gritsenko
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Владимир - VVV
Aug 14 2007, 15:25
  
Пост #56



Репутация:   238  
Пуаро_Папа_Кот
**

Группа: Validating
Сообщений: 758
С нами с: 27-May 07


(olex@ @ Aug 14 2007, 16:22) Перейти к цитате

Звик оцінювати людей по їхніх вчинках. Насьогодні мені подобається, як себе поводить Анатолій Гриценко - міністр оборони України http://www.novynar.com.ua/dossiers/people/gritsenko


Я утримаюся від коментарів. Говрити те, що знаю, не можу, але те що знаю не дае мені можливості погодитись з тобою...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zhigolo
Aug 14 2007, 15:34
  
Пост #57



Репутация:   7  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 120
С нами с: 10-March 07


(Владимир - VVV @ Aug 14 2007, 16:25) Перейти к цитате

Я утримаюся від коментарів. Говрити те, що знаю, не можу, але те що знаю не дае мені можливості погодитись з тобою...


good.gif good.gif good.gif Геніальна фраза, на будь-який випадок життя.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Владимир - VVV
Aug 14 2007, 16:13
  
Пост #58



Репутация:   238  
Пуаро_Папа_Кот
**

Группа: Validating
Сообщений: 758
С нами с: 27-May 07


(Zhigolo @ Aug 14 2007, 16:34) Перейти к цитате

good.gif good.gif good.gif Геніальна фраза, на будь-який випадок життя.


Ха-ха smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Федор Сумкин
Aug 14 2007, 16:35
  
Пост #59

Благодарности: 973698

Репутация:   4956  
Darth Vader
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 51 104
С нами с: 15-March 06


(olex@ @ Aug 14 2007, 16:22) Перейти к цитате
Звик оцінювати людей по їхніх вчинках. Насьогодні мені подобається, як себе поводить Анатолій Гриценко - міністр оборони України http://www.novynar.com.ua/dossiers/people/gritsenko
да, это знатный товарищ. я помнится полтора года назад уже приводил его красивые слова на свободе слова:

(Федор Сумкин @ Mar 22 2006, 22:19) Перейти к цитате
дословно гриценко сказал следующие.

"Я хочу уточнить. Это не обычный объект – он имеет гриф "сов. секретно". Это бывшая база, где хранились до 96-го года ядерные боеприпасы. И по межправительственному договору между Украиной и Россией, мы сохраняем секретность этих объектов, потому что они имеют типовую конструкцию. Точно такие объекты сейчас расположены в России. Мы не хотим создавать предпосылок для терроризма в отношении российских объектов. Два дня мы ждали. Разрешения не было. Было предложено, чтобы военный атташе лично выехал – он имеет допуск секретности – на этот объект, лично зашёл убедиться, что там ничего нет, и вместе с нами заявил, чтобы снять это напряжение: никаких тюрем там нет и быть не может. Он не приехал. На следующий день, посоветовавшись с Президентом Украины, я получил распоряжение: привести на этот сов. секретный объект столько журналистов, сколько будет желающих, ещё раз пригласить военного атташе туда, открыть все двери всех помещений, которые там есть, и показать, что там не было, нет и не будет ни тюрем, ни заключённых. Военный атташе не приехал. Мы привезли более сотни журналистов. Им сделали доклад, показали все помещения, которые есть, на их выбор – пожалуйста: идите смотрите. Четыре сов. секретных объекта, где хранилось ядерное оружие – сейчас там хранятся обычные вооружения для Украинской Армии"

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
troorl
Aug 14 2007, 16:40
  
Пост #60


Незарегистрированный







1. ющенко президент всей укр
Он почестний голова НУ, что не ясно? это везде так, если кто-то не знал
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Страницы  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 18th August 2024 - 13:37
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.