Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6730-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Черговий фінансовий "шедевр" від Азарова, роздача "цінних" туалетних паперів...

Alehander
Aug 27 2007, 18:36
  
Пост #1



Репутация:   26  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 179
С нами с: 27-April 06


"Батько" "фінансової" думки країни, "заслужений" "економіст", Азаров-Пахло вигадав, як ще партії заробити на бидлі. Саме такої думки про простих людей Азаров і ко, якщо вони вважають, що хтось на це поведеться (хоча хто зна...).

Стаття про намір випуску "цінних" паперів для "компенсації" втрачених грошових вкладень населення.

У мене лише одна версія цього:
- Побудова красивого "плану" із компенсації вкладень за 5 (10, 15) років.
- Популізмізація його у змі як частини передвиборчої агітації партії.
- Провокування реакції "опозиції" про неможливість це зробити, щоб потім зомбувати людей: "от бачите! не проголосуєте за нас - не отримаєте вклади!"

Хто що думає?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 4)
Рурик
Aug 28 2007, 8:30
  
Пост #2



Репутация:   338  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 516
С нами с: 2-October 06


(Alehander @ Aug 27 2007, 19:36) Перейти к цитате

"Батько" "фінансової" думки країни, "заслужений" "економіст", Азаров-Пахло вигадав, як ще партії заробити на бидлі. Саме такої думки про простих людей Азаров і ко, якщо вони вважають, що хтось на це поведеться (хоча хто зна...).

Стаття про намір випуску "цінних" паперів для "компенсації" втрачених грошових вкладень населення.


Вибач, в мене нема доступу до таких сайтів, ти б не міг розмістити текст під спойлер, будьласка.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vit-muzika
Aug 28 2007, 9:01
  
Пост #3

Благодарности: 4

Репутация:   122  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 693
С нами с: 5-May 06


(Юра 1975 @ Aug 28 2007, 9:30) Перейти к цитате

Вибач, в мене нема доступу до таких сайтів, ти б не міг розмістити текст під спойлер, будьласка.

Тримай
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Рурик
Aug 28 2007, 9:39
  
Пост #4



Репутация:   338  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 516
С нами с: 2-October 06


(vit-muzika @ Aug 28 2007, 10:01) Перейти к цитате

Тримай


Дякую ти настоящий товариш.
Що по темі.
Я вважаю це замилювання очей і піар ход. А з ціми паперами буде теж саме, щой з цінними паперами займу СРСР, у одного мого знайомого цих паперів було на сумму яка дорівнювала тоді машині "Волга", а це 16500 карбованців СРСР. Так він всебе туалет обклеяв їми вийшло прикольно.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Powerhead
Aug 28 2007, 16:56
  
Пост #5

Благодарности: 18

Репутация:   1286  
Профессор Сиськологии
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 5 574
С нами с: 17-March 06


Тут всё подробно расписано smile.gif
http://dapashlivy.livejournal.com/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 18th August 2024 - 12:49
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.