Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6730-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Янукович хочет в небо, Кто в космос, кто на вертолёт)

emseealex
Sep 3 2007, 22:21
  
Пост #1

Благодарности: 242040

Репутация:   2681  
We the People
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 11 090
С нами с: 29-May 06


http://5.ua/newsline/237/0/43774/

Янукович волів би літати на гелікоптері, а не їздити в авті
Прем'єр-міністр україни Віктор Янукович у понеділок подорожував Києвом.
Глава Уряду влаштував собі робочу поїздку столицею, щоб побачити, чим живе місто. Зокрема, Янукович подивився, як реконструюється Московська площа та будуються станції метрополітену у напрямку столичного масиву "Теремки", далі поїхав на Труханів острів, де триває будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Янукович подорожував Києвом півдня, протягом цього часу і без того перевантажені столичні вулиці частково перекривали для безперешкодного пересування прем’єрського кортежу. Глава Уряду запевнив: йому нІяково від незручностей, завданих київським водіям. Прем'єр пообіцяв шукати нові засоби пересування.

Плюс смотрим видео))
http://5.ua/filesarhiv/2472/yanukovich_pro...l_03092007.wmv/
(с) http://5.ua
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
2 Страницы  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Ответов(20 - 21)
romashko
Sep 7 2007, 0:17
  
Пост #21

Благодарности: 49989

Репутация:   3461  
Rus - Ni, Peace - Da!
******

Группа: CуперМодеры
Сообщений: 14 860
С нами с: 18-May 06


(Powerhead @ Sep 6 2007, 20:04) Перейти к цитате

Да не будет он никогда летать на вертолете. Его действительно очень легко сбить.

ну да, і гранатомьота не треба - можна яйцем підбити rofl.gif
але то ще квіточки - я трохи постібався над ментами (у них же сЦушко - геМОрой, то й вони нехай дупи деруть rofl.gif ): стаю в лівій смузі відразу за перехрестям і вмикаю аварійку.
Менти: Приберіть машину!
Я: Як??? Паламалась шота dntknw.gif
М: Відштовхайте.
Я: (беру в руки мобілу і с понтом комусь дзвоню) викличу евакуатор!
М: руками відштовхайте!
Я: робить мені нєхєр, в мене машина застрахована і на гарантії, мені казали, що якщо щось трапиться, нічого не чіпати і викликати евакуатор (кошу під дурку)
...
після нетривалої розмови менти і махателі прапорами ПР мене відштовхують до узбіччя rofl.gif за кілька секунд я завожусь і відїзжаю зі словами "Тю... завелася" rofl.gif

Сообщение отредактировал romashko - Sep 7 2007, 0:19
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Soured
Sep 7 2007, 0:40
  
Пост #22



Репутация:   69  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 604
С нами с: 25-June 06


(romashko @ Sep 7 2007, 1:17) Перейти к цитате

ну да, і гранатомьота не треба - можна яйцем підбити rofl.gif
але то ще квіточки - я трохи постібався над ментами (у них же сЦушко - геМОрой, то й вони нехай дупи деруть rofl.gif ): стаю в лівій смузі відразу за перехрестям і вмикаю аварійку.
Менти: Приберіть машину!
Я: Як??? Паламалась шота dntknw.gif
М: Відштовхайте.
Я: (беру в руки мобілу і с понтом комусь дзвоню) викличу евакуатор!
М: руками відштовхайте!
Я: робить мені нєхєр, в мене машина застрахована і на гарантії, мені казали, що якщо щось трапиться, нічого не чіпати і викликати евакуатор (кошу під дурку)
...
після нетривалої розмови менти і махателі прапорами ПР мене відштовхують до узбіччя rofl.gif за кілька секунд я завожусь і відїзжаю зі словами "Тю... завелася" rofl.gif



ахаха... зачот... так им шавкам продажным и надо. я б даже просто завелся и с наглой ухмылкой и прокрутами уехал бы)))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Страницы  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 18th August 2024 - 14:10
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.