Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6686-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Установка гбо

andalit2
Apr 22 2014, 5:59
  
Пост #1



Репутация:   153  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 939
С нами с: 21-June 11


Собственно 160-170 грн за 100 км я не готов морально. Смотрю в сторону газа. Там 70 грн 100 км. Кто может посоветовать где ставить, какой и т д? Мазда 3 2010 1.6 мехМнения, отзывы, оптыт?)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
19 Страницы  « < 17 18 19  
Reply to this topicStart new topic
Ответов(360 - 374)
denesarus
Feb 22 2023, 20:29
  
Пост #361



Репутация:   40  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 350
С нами с: 13-July 09


(Emissions @ Feb 20 2023, 23:18) Перейти к цитате

ну залізка норм
мап вже майже 10 років працює)
коли стаговських мабуть вже б 3 замінили grin3.png

Стаговські оріги ходять, не оріги раз в рік мруть. Але ставити на часгазу таке собі, ще й прайси завищені на все.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emissions
Feb 22 2023, 20:30
  
Пост #362



Репутация:   743  
In Bass We Trust
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 13 754
С нами с: 5-January 10


(denesarus @ Feb 22 2023, 20:29) Перейти к цитате

Стаговські оріги ходять, не оріги раз в рік мруть. Але ставити на часгазу таке собі, ще й прайси завищені на все.

ну часгазу підкупає тільки розстрочкою в моно)
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
denesarus
Feb 22 2023, 20:55
  
Пост #363



Репутация:   40  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 350
С нами с: 13-July 09


(Emissions @ Feb 22 2023, 20:30) Перейти к цитате

ну часгазу підкупає тільки розстрочкою в моно)

Ставте kme nevo+ форсунки бараккуда буде щастя. І не давайте на вашому авто вчититись ставити гбо, ще й за ваші ж гроші. В мене знайомий на часгазу 5років проробив на обслугі, а установщики там максимум 2-3місяця вчаться і йдуть далі, бо вже досвід є.
В мене дуже принципова позиція стосовно них - приїзджає клієнта дівчина, каже зробіть шось бо воняє газом, вже місяць на то время газа катаюсь, вже 6к залишила там, а по факту їй все поміняли(редуктор,всі шланги) і навіть замінили електроніку майже нову стаг кубокс з обд, і в карячили свій мрс. Почали шукати звідки газом воняє, а виявилось просто в заправочному клапані западає шарик і починає на вулиці воняти. Хоча здавалось би, яке відношення запах газу, має до електроніки?. Ціна питання була 500грн.
А ще бісить те що, то починалось з 400 грн, а на 5-6-7раз вже за 1к перевалило, і через рік починають міняти всі газові\тосольні рукави на овердофіга грошей, хоча рукава всі еластичні.
Бачуть трошки грязний редуктор і кажуть, що редуктор вам треба міняти, бо всьо канєц. І ніхто навіть не перевірить, чи редуктор просаджує
тиск.
Я вже давно ГБО не займаюсь, майже рік, нікому і нічого не напарюю.

Сообщение отредактировал denesarus - Feb 22 2023, 21:01
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emissions
Feb 22 2023, 20:56
  
Пост #364



Репутация:   743  
In Bass We Trust
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 13 754
С нами с: 5-January 10


зараз наче кме нево скай джет норм (новіше)
(планую собі такий брати)

Сообщение отредактировал Emissions - Feb 22 2023, 20:57
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
denesarus
Feb 22 2023, 21:02
  
Пост #365



Репутация:   40  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 350
С нами с: 13-July 09


(Emissions @ Feb 22 2023, 20:56) Перейти к цитате

зараз наче кме нево скай джет норм (новіше)
(планую собі такий брати)

Вище добавив.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emissions
Feb 22 2023, 21:09
  
Пост #366



Репутация:   743  
In Bass We Trust
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 13 754
С нами с: 5-January 10


(denesarus @ Feb 22 2023, 20:55) Перейти к цитате

Ставте kme nevo+ форсунки бараккуда буде щастя. І не давайте на вашому авто вчититись ставити гбо, ще й за ваші ж гроші. В мене знайомий на часгазу 5років проробив на обслугі, а установщики там максимум 2-3місяця вчаться і йдуть далі, бо вже досвід є.
В мене дуже принципова позиція стосовно них - приїзджає клієнта дівчина, каже зробіть шось бо воняє газом, вже місяць на то время газа катаюсь, вже 6к залишила там, а по факту їй все поміняли(редуктор,всі шланги) і навіть замінили електроніку майже нову стаг кубокс з обд, і в карячили свій мрс. Почали шукати звідки газом воняє, а виявилось просто в заправочному клапані западає шарик і починає на вулиці воняти. Хоча здавалось би, яке відношення запах газу, має до електроніки?. Ціна питання була 500грн.
А ще бісить те що, то починалось з 400 грн, а на 5-6-7раз вже за 1к перевалило, і через рік починають міняти всі газові\тосольні рукави на овердофіга грошей, хоча рукава всі еластичні.
Бачуть трошки грязний редуктор і кажуть, що редуктор вам треба міняти, бо всьо канєц. І ніхто навіть не перевірить, чи редуктор просаджує
тиск.
Я вже давно ГБО не займаюсь, майже рік, нікому і нічого не напарюю.

да, десь так воно і є(

User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
denesarus
Feb 22 2023, 21:12
  
Пост #367



Репутация:   40  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 350
С нами с: 13-July 09


(Emissions @ Feb 22 2023, 21:09) Перейти к цитате

да, десь так воно і є(

Десь плюси їхньої оплати частами, все перекриває подальша експлуатація і обслуговування. Але товарищ звільнився, каже надоїло людей на***увать. Хоч і 5років десь там був. Я впринципі і до СТО звичайних так відношусь, якщо бачу, що трошки не шарять, то не хочу, щоб на моїх авто вчились ремонтувати. Краще сам зроблю, благо руки з правильного місця і є інструмент))

Сообщение отредактировал denesarus - Feb 22 2023, 21:13
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
СОУП
Jun 7 2023, 11:36
  
Пост #368



Репутация:   32  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 316
С нами с: 7-July 11


Так де зараз краще поставити ГБО?
Час газу- як я зрозумів відпадає
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nazgul
Jun 7 2023, 13:34
  
Пост #369



Репутация:   383  
Призрак сети
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 5 674
С нами с: 5-December 06
Меценат


(СОУП @ Jun 7 2023, 12:36) Перейти к цитате

Так де зараз краще поставити ГБО?
Час газу- як я зрозумів відпадає

Шо за авто/двигун?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emissions
Jun 7 2023, 20:19
  
Пост #370



Репутация:   743  
In Bass We Trust
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 13 754
С нами с: 5-January 10


(СОУП @ Jun 7 2023, 12:36) Перейти к цитате

Так де зараз краще поставити ГБО?
Час газу- як я зрозумів відпадає

https://goo.gl/maps/KdcDTMiDzoUVhQR5A


рекомендую

багато машин там поставили, і сам на свою особисто ставив, все класно, і дуже гарно під капотом
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
СОУП
Jun 8 2023, 10:36
  
Пост #371



Репутация:   32  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 316
С нами с: 7-July 11


(Nazgul @ Jun 7 2023, 14:34) Перейти к цитате

Шо за авто/двигун?
3.5L VQ35DE V6
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nazgul
Jun 9 2023, 16:15
  
Пост #372



Репутация:   383  
Призрак сети
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 5 674
С нами с: 5-December 06
Меценат


(СОУП @ Jun 8 2023, 11:36) Перейти к цитате

3.5L VQ35DE V6

Тут хорошо делают. Делали несколько авто - качественно и красиво.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
fre1dz
Jun 10 2023, 15:56
  
Пост #373



Репутация:   2879  
котэ-перелякэ
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 25 188
С нами с: 16-January 09


(Nazgul @ Jun 9 2023, 17:15) Перейти к цитате

Тут хорошо делают. Делали несколько авто - качественно и красиво.

Якщо що, сюди набирайте, дуже толковий майстер. Якраз і зрівняти зможете, хто що Вам скаже і підскаже. Зробите висновки.
СТО зараз простий ангарчик, без кави в постіль і такого іншого, але руки і мізки у людей працюють на всі 100%.
https://gbo-s.ws/
після 3 років обслуговування і встановлення ГБО на Час Газу теперь тільки там...

Сообщение отредактировал fre1dz - Jun 10 2023, 15:57
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dubis
Jul 9 2023, 0:16
  
Пост #374



Репутация:   47  
Member
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 766
С нами с: 27-June 14


(fre1dz @ Jun 10 2023, 16:56) Перейти к цитате

Якщо що, сюди набирайте, дуже толковий майстер. Якраз і зрівняти зможете, хто що Вам скаже і підскаже. Зробите висновки.
СТО зараз простий ангарчик, без кави в постіль і такого іншого, але руки і мізки у людей працюють на всі 100%.
https://gbo-s.ws/
після 3 років обслуговування і встановлення ГБО на Час Газу теперь тільки там...

Хочу накидати на Час Газу - я у них не обслуговувався - проте ціну, за котру мене хотіли "обслужити" ну м'яко кажучи..
Маю газову К5 і маю додаток Уклон(як водій - часи були різні rgg.png ). Приходить на додаток повідомлення із змістом про знижки. Ну я зареєструвався. Мені зателефонував менеджер для узгодження місця і часу. Ну, хотіли "впарити" деякі послуги типу: "перевірка герметичності системи" - я запитав, яким чином - мильним розчином? - Ну, да. Запитав, що ще - у відповідь: "Перевірка блоку на наявність помилок і коригування вприску" - я відповів, що у мене повністю газовий автомобіль і потрібно уважно дивитися в заявці і що в регулювання заводського обладнання не лізуть навіть офіційні дилери маючи при цьому все оригінальне обладнання. Зараз мені скажуть, що я сноб - але ж ви не почули ціну "зі знижкою 15%" - 3000 грн. Для розуміння, я на профільному по газових авто даного типу на одній із станцій Києва за 3200 зробив заміну газових фільтрів, замінив гальмівну рідину і зробив діагностику ходової(матеріли всі з СТО).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nazgul
Jul 17 2023, 16:24
  
Пост #375



Репутация:   383  
Призрак сети
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 5 674
С нами с: 5-December 06
Меценат


(fre1dz @ Jun 10 2023, 16:56) Перейти к цитате

Якщо що, сюди набирайте, дуже толковий майстер. Якраз і зрівняти зможете, хто що Вам скаже і підскаже. Зробите висновки.
СТО зараз простий ангарчик, без кави в постіль і такого іншого, але руки і мізки у людей працюють на всі 100%.
https://gbo-s.ws/
після 3 років обслуговування і встановлення ГБО на Час Газу теперь тільки там...

Тоже прошёл через школу, правда не Время газа, но тоже сетевиков. Там установили редуктор выше бачка и траблы недогрева газа преследовали долго. Потом местные нарики почистили подкапотное, пришлось ехать на ближайшее. Парни полностью переделали, спрятали комп в салон. Теперь ГБО работает как ГБО, а не как часы.

Сообщение отредактировал Nazgul - Jul 17 2023, 16:25
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

19 Страницы  « < 17 18 19
Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 4th July 2024 - 23:48
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.