Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6690-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Trump win USA, чем это грозит Украине ?

Федор Сумкин
Nov 9 2016, 7:17
  
Пост #1

Благодарности: 973698

Репутация:   4956  
Darth Vader
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 51 104
С нами с: 15-March 06


Open in new window


Собственно Трамп победил. Местные патриоты переживали что Трамп будет дружить с Россией, кто что думает, чем это все обернётся для Украины ?

Понятно, что во всем виноваты кляты москали, которые не дали правильно проголосовать Великой Америке, но а если подумать головой, а не минстецом ? ДУмаю боты будут молчать до обеда, пока не разошлют новые вказивки от минстеця с "планом Б", потому предлагаю высказывать простым форумчанам...

Из раннего Трапма: "Мне не нравится то, что происходит в Украине. Но это проблема Европы, которая затрагивает ее больше, чем нас"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
23 Страницы  « < 21 22 23  
Reply to this topicStart new topic
Ответов(440 - 447)
Ахwell
Jul 18 2018, 9:59
  
Пост #441

Благодарности: 165

Репутация:   1408  
ultra active user
******

Группа: Модеры
Сообщений: 17 067
С нами с: 11-September 14


Трамп заявив, що обмовився на зустрічі з Путіним, критика у США не вщухає
https://www.eurointegration.com.ua/news/2018/07/18/7084537/

Президент США Дональд Трамп погоджується із висновками американських спецслужб щодо втручання РФ у президентські вибори 2016 року.

Трамп зробив спеціальну заяву у Білому домі після шквалу критики щодо його висловлювань на пресс-конференції з президентом РФ Владіміром Путіним, повідомляє NYT.

"Я повністю довіряю і підтримую американські розвідувальні агентства. Я приймаю висновки нашої розвідки про те, що під час виборів 2016 року мало місце втручання Росії, а також інших людей", - сказав Трамп.

У понеділок під час прес-конференції у Гельсінкі з Путіним Трамп відмовився підтримати висновки американських спецслужб, які стверджують, що таке втручання і справді відбулося. Виступ Трампа жорстко розкритикували у США як демократи, так і його соратники з Республіканської партії.

Після цього директор Національної розвідки США Ден Коатс оприлюднив заяву, в якій наполягав на правильності оцінок своєї служби щодо дій Росії.

У вівторок ввечері Трампа заявив, що його слова у Гельсінкі були просто обмовкою. "Ключове речення мало звучати так: я не бачу ніяких причин, чому б це не була б Росія, - свого роду подвійне заперечення. Замість цього прозвучало: я не бачу ніяких причин, чому б це була Росія. Я думаю, що це, ймовірно, прояснює речі", - сказав Трамп.



President Trump, remember, America first.


Сообщение отредактировал Ахwell - Jul 18 2018, 10:14
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ахwell
Jul 19 2018, 20:04
  
Пост #442

Благодарности: 165

Репутация:   1408  
ultra active user
******

Группа: Модеры
Сообщений: 17 067
С нами с: 11-September 14


Ukraine is the first casualty of Trump’s carelessness. It won’t be the last
https://www.theguardian.com/commentisfree/2...russia-conflict
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ахwell
Aug 29 2018, 22:06
  
Пост #443

Благодарности: 165

Репутация:   1408  
ultra active user
******

Группа: Модеры
Сообщений: 17 067
С нами с: 11-September 14



Опрос#2. Импичмент Трампу?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tamagochy
Aug 29 2018, 23:33
  
Пост #444



Репутация:   155  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 2 487
С нами с: 29-November 06


Трамп тут НАФТА отменил, и ведет переговоры отдельно с Мексикой и отдельно с Канадой, у Канады бомбит слегка, но сегодня вроде на позитив сменяются насторения. Вообще интересно че будет, импичмент точно отменяется ))
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
drone
Sep 26 2018, 21:24
  
Пост #445



Репутация:   467  
ultra active user
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 14 478
С нами с: 1-October 12


"Де тільки не спробували реалізувати соціалізм або коммунізм він приніс страждання, хабарництво та занепад"

undefined

Побратиму Трампу, тричі: "Слава! Слава! Слава!"
Гадаю ця промова має розставити всі крапки над ё відносно того хто є справжнім другом Бандерштату!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ахwell
Oct 22 2018, 22:34
  
Пост #446

Благодарности: 165

Репутация:   1408  
ultra active user
******

Группа: Модеры
Сообщений: 17 067
С нами с: 11-September 14


Trump threatens to build up U.S. nuclear arsenal against China, Russia
https://www.reuters.com/article/us-usa-nucl..._source=twitter

WASHINGTON (Reuters) - President Donald Trump warned on Monday that the United States intended to build up its arsenal of nuclear weapons to pressure Russia and China.

Speaking to reporters, Trump repeated his contention that Russia was not abiding by the 1987 Intermediate-Range Nuclear Forces Treaty, which he has threatened to abandon.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
drone
Jan 24 2021, 21:03
  
Пост #447



Репутация:   467  
ultra active user
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 14 478
С нами с: 1-October 12


(Федор Сумкин @ Nov 16 2016, 14:46) Перейти к цитате

Я думаю будут полноценные 8 лет.

Запомните этот твит! grin3.png
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Федор Сумкин
Jan 24 2021, 21:09
  
Пост #448

Благодарности: 973698

Репутация:   4956  
Darth Vader
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 51 104
С нами с: 15-March 06


(drone @ Jan 24 2021, 21:03) Перейти к цитате
Запомните этот твит! grin3.png
Да, честно говоря не думал демы так нагло будут подтасовывать, а респы под них на местах лягут...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

23 Страницы  « < 21 22 23
Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 8th July 2024 - 21:43
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.