Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6689-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua
 
Reply to this topicStart new topic

 Прошу Вас долучитись до збору для 5го штурмового полку

H_U_L_K
Sep 24 2022, 19:35
  
Пост #1



Репутация:   637  
Аццкий давитель SPL
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 6 564
С нами с: 23-November 11


Понимаю что все уже устали от постоянных просьб о сборе, но все же попрошу...
Парня, который служит и которому нужна помощь знаю лично, денежки не уйдут налево.
Так же и сам закинул.
Всем заранее спасибо.

РЕПОСТ!
Привіт Друзі! Найближчим часом буду вирушать на передову та везти допомогу бійцям на фронт. Є декілька запитів, які я не можу вирішити без сторонньої допомоги. Прошу Вас долучитись до збору для 5го штурмового полку в якому служить наш земляк та мій товариш Артем К., що активно боронить наші кордони на східному напрямку. Він просить обігрівачі та карти пам'яті для дронів.
Реквізити для Ваших донатів:
Банка: https://send.monobank.ua/jar/3xj9YoqRKJ
Моно: 5375411201111551
Приват грн: 4149499373172707
Приват$: UA943052990000026205902145571
PayPal: [email protected]
Usdt (BEP20)
0x3469c025c2d0707a131dbe482f6bd63b912e2898
Всім завчасно дякую!
Слава Україні!
P.S. Буду вдячний за репост


Оригинальный пост в фейсбуке:

https://www.facebook.com/anton.kubiy/posts/...XuVHsrca8wM9nhl

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 7th July 2024 - 18:59
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.