Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6704-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Ремонт павербанка, Перепакувати треба

vert
May 17 2024, 11:15
  
Пост #1



Репутация:   133  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 138
С нами с: 12-May 08


Є банка від Базеус 33W , модель Baseus PPLG-01.
Внутрянка пластини знову ж таки орієнтуюсь на обзори подібних паверів. Чи можливо його перепакувати на 18650 або 21700? Бо наразі став дуже погано тримати. Перші 50% уходять як в суху землю, на других 50% більш меньш тримає..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 12)
nedolyga1
May 17 2024, 13:35
  
Пост #2



Репутация:   139  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 792
С нами с: 28-June 09


(vert @ May 17 2024, 12:15) Перейти к цитате

Є банка від Базеус 33W , модель Baseus PPLG-01.
Внутрянка пластини знову ж таки орієнтуюсь на обзори подібних паверів. Чи можливо його перепакувати на 18650 або 21700? Бо наразі став дуже погано тримати. Перші 50% уходять як в суху землю, на других 50% більш меньш тримає..

в мене вінга здулась, на 3 році, викинув у кошик для утилізації батарейок 1 пакет і прожила ще рік на 1му здутому, як почав він люто пищати - викинув і другий. На кожному з пакетних акб було написано 3.7 вольт, тому думаю якщо і у вас написано 3.7 - то замінити на 18650 цілком реально, тіко увіпхати тримач якось чи просто на клеми припаяти - і подивитись що буде... Свою пусту банку закинув у шафу - чекає коли буде час на такі розваги smile_upsidedown.png

Сообщение отредактировал nedolyga1 - May 17 2024, 13:35
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vert
May 17 2024, 14:15
  
Пост #3



Репутация:   133  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 138
С нами с: 12-May 08


На даний момент побачив в одному з обзорів шо там стоять пластини розмірністю 11*55*100 х 3шт судячи з обзорів на такого ж плану павер (але на 65w). Свій я не розбирав. Й щось мені підказує - він не ремонтопригодний..бо пластин таких поки що я не знаходив.. й так. Він пищить.

Сообщение отредактировал vert - May 17 2024, 14:16
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Billion
May 17 2024, 14:33
  
Пост #4



Репутация:   27  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 194
С нами с: 3-January 10


Перепакувати можна все. Питання лише ціна/якісь/а на хіба.

(vert @ May 17 2024, 15:15) Перейти к цитате

На даний момент побачив в одному з обзорів шо там стоять пластини розмірністю 11*55*100 х 3шт судячи з обзорів на такого ж плану павер (але на 65w). Свій я не розбирав. Й щось мені підказує - він не ремонтопригодний..бо пластин таких поки що я не знаходив.. й так. Він пищить.
Пластини можна які подобаються, аби влізли і однакової ємкості.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vert
May 17 2024, 14:35
  
Пост #5



Репутация:   133  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 138
С нами с: 12-May 08


(Billion @ May 17 2024, 15:33) Перейти к цитате

Перепакувати можна все. Питання лише ціна/якісь/а на хіба.

Пластини можна які подобаються, аби влізли і однакової ємкості.

На олкс розміру того що треба я поки що не знайшов, стосовно 18650/21700 - вони туди фізично не влізуть щоб показник був 30000) тому сенсу немає.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nedolyga1
May 17 2024, 15:40
  
Пост #6



Репутация:   139  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 792
С нами с: 28-June 09


(vert @ May 17 2024, 15:35) Перейти к цитате

На олкс розміру того що треба я поки що не знайшов, стосовно 18650/21700 - вони туди фізично не влізуть щоб показник був 30000) тому сенсу немає.

я теж знаходив в неті ті пакетні абк що були з заводу - і так, по грошам взагалі оверпрайс виходив ставтити такі самі. Проте корпус з усією електронікою павербанка не викинув.
Ви ж теж не викинули ? Якщо не викинули - значить допускаєте:
1) що 18650 якісь знайденні вдома зайві поставити можна;
2) якщо не влізуть в корпус - можна примотати ізострікою зверху корпусу.
3) ще 1 зарядка, нехай страшненька, зате фаст чардж робоча - зайвою не буде, все таки шкода викидати

Я теж допускаю це, теж не викинув, проте згадую настільки рідко про цей кейс, що він досі в майбутньому grin_drop.png

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vert
May 17 2024, 15:49
  
Пост #7



Репутация:   133  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 138
С нами с: 12-May 08


(nedolyga1 @ May 17 2024, 16:40) Перейти к цитате

я теж знаходив в неті ті пакетні абк що були з заводу - і так, по грошам взагалі оверпрайс виходив ставтити такі самі. Проте корпус з усією електронікою павербанка не викинув.
Ви ж теж не викинули ? Якщо не викинули - значить допускаєте:
1) що 18650 якісь знайденні вдома зайві поставити можна;
2) якщо не влізуть в корпус - можна примотати ізострікою зверху корпусу.
3) ще 1 зарядка, нехай страшненька, зате фаст чардж робоча - зайвою не буде, все таки шкода викидати

Я теж допускаю це, теж не викинув, проте згадую настільки рідко про цей кейс, що він досі в майбутньому grin_drop.png

Не вскривав чесно кажучи, припинив використання, якщо не знайду ремонт - тоді вже буду вскривати й викидати внутрянку. Якось так.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
H_U_L_K
May 17 2024, 18:09
  
Пост #8



Репутация:   637  
Аццкий давитель SPL
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 6 572
С нами с: 23-November 11


(vert @ May 17 2024, 16:49) Перейти к цитате

Не вскривав чесно кажучи, припинив використання, якщо не знайду ремонт - тоді вже буду вскривати й викидати внутрянку. Якось так.

Бюджет ремонта на стороне будет дороже самого павер банка.
Тут выгода будет только если играться самому, и взять уже имеющиеся банки 18650 (или с барахолки по 90 грн/штука).
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vert
May 17 2024, 18:19
  
Пост #9



Репутация:   133  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 138
С нами с: 12-May 08


(H_U_L_K @ May 17 2024, 19:09) Перейти к цитате

Бюджет ремонта на стороне будет дороже самого павер банка.
Тут выгода будет только если играться самому, и взять уже имеющиеся банки 18650 (или с барахолки по 90 грн/штука).

Нє. От тут неправда. Знайшов на даний момент варіант - також батарею з мертвим контролером за 700 гривень. Тому сенс є. Поки що думаю. Така банка ну явно не 700 гривень коштує)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
H_U_L_K
May 17 2024, 21:13
  
Пост #10



Репутация:   637  
Аццкий давитель SPL
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 6 572
С нами с: 23-November 11


(vert @ May 17 2024, 19:19) Перейти к цитате

Нє. От тут неправда. Знайшов на даний момент варіант - також батарею з мертвим контролером за 700 гривень. Тому сенс є. Поки що думаю. Така банка ну явно не 700 гривень коштує)

Ну Вы нашли батарею б/у, это уже лотерея.
+ из двух банок надо собрать одну, это тоже время/деньги.
Но, хозяин-барин) Я лишь высказал имхо.
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CKey
May 19 2024, 13:06
  
Пост #11



Репутация:   166  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 555
С нами с: 9-February 10


(vert @ May 17 2024, 12:15) Перейти к цитате

Є банка від Базеус 33W , модель Baseus PPLG-01.
Внутрянка пластини знову ж таки орієнтуюсь на обзори подібних паверів. Чи можливо його перепакувати на 18650 або 21700? Бо наразі став дуже погано тримати. Перші 50% уходять як в суху землю, на других 50% більш меньш тримає..

Брав пару років тому на Промі у одного продавця кілька акумів для колонок/навушників і тд, мені тоді допомогли підібрати "по фото" потрібний розмір і ємність. Якщо цікаво, можу в лс дати лінк на продавця (якщо що пишіть, в темі можу пропустити), можете також спробувати з ними проконсультуватись. (ну а міняється акум 15 хвилин якщо знати як розібрати)

Сообщение отредактировал CKey - May 19 2024, 13:06
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vert
May 19 2024, 20:01
  
Пост #12



Репутация:   133  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 138
С нами с: 12-May 08


(CKey @ May 19 2024, 14:06) Перейти к цитате

Брав пару років тому на Промі у одного продавця кілька акумів для колонок/навушників і тд, мені тоді допомогли підібрати "по фото" потрібний розмір і ємність. Якщо цікаво, можу в лс дати лінк на продавця (якщо що пишіть, в темі можу пропустити), можете також спробувати з ними проконсультуватись. (ну а міняється акум 15 хвилин якщо знати як розібрати)

в особисті написав.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Billion
May 20 2024, 12:39
  
Пост #13



Репутация:   27  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 194
С нами с: 3-January 10


В принципе, из говна пулю слепить, всегда есть смысл. Если для себя и если хорошо. Кто измерял емкость акб в Ah и сравнивал с тем что на корпусе написано?))... Если контроллер цел, покупаются честные банки/пакеты акб, перепаковываются и на руках павербанк с честной емкостью и прогнозируемым сроком службы. Купить готовый может и будет дешевле, но что внутри?)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 22nd July 2024 - 16:05
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.