Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6750-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Красота,просто бомба, !!!

Lex
Mar 28 2006, 23:46
  
Пост #1



Репутация:   123  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 439
С нами с: 16-March 06


Посмотрите какая красотища!!!
вот
Все спасибо ставьте в + wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
4 Страницы  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
Ответов(60 - 63)
umka.ua
Jul 17 2006, 14:07
  
Пост #61



Репутация:   54  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 41
С нами с: 12-July 06
Меценат


(y-grek @ Jul 17 2006, 15:01) Перейти к цитате

потрібно було написати, що "ще в мене почерк не гарний" rofl.gif ...без образ..
... а взагалі - дуже правильно маючи певні очевидні недоліки..(не кричати на весь світ про них а..) повідомляти оточуючих про те, що ти знаєш про їх існування.. good.gif


Тебе смешно sad.gif я не помню когда ручкой шото писал вообще...
ohmy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Нежный Яд
Jul 17 2006, 14:08
  
Пост #62

Благодарности: 7579

Репутация:   2715  
Местная кошка
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 12 379
С нами с: 25-April 06


Угу, в том то и дело, что почти все, почему это в нете хотят казаться лучше чем есть на самом деле(
я не говорю, что всё, всем лежать) я воть такая какая я есть и не жужу, мне пох что обо мне думают!
Такт, врожденный такт, не за какие деньги не купишь! Всегда и во всем надо знать меру. Когда твой недостаток можно показать, когда лучше скрыть)
Это я называю гибкостью, не путать с фразой) "ходить строем"))))))))))))))))))))))))))))))))))) rolleyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
umka.ua
Jul 17 2006, 14:14
  
Пост #63



Репутация:   54  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 41
С нами с: 12-July 06
Меценат


(Валькирия @ Jul 17 2006, 15:08) Перейти к цитате

Это я называю гибкостью, не путать с фразой) "ходить строем"))))))))))))))))))))))))))))))))))) rolleyes.gif


Гибким надо тоже уметь быть.
Хотя я не знаю как прожить без "Гибкости"
Или гибкий, или Тиран и диктатор, или тебя подминают все. cray.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
y-grek
Jul 17 2006, 14:17
  
Пост #64



Репутация:   44  
Хрещений Батько


Группа: Validating
Сообщений: 86
С нами с: 5-July 06


(Валькирия @ Jul 17 2006, 15:08) Перейти к цитате

Угу, в том то и дело, что почти все, почему это в нете хотят казаться лучше чем есть на самом деле(
я не говорю, что всё, всем лежать) я воть такая какая я есть и не жужу, мне пох что обо мне думают!
Такт, врожденный такт, не за какие деньги не купишь! Всегда и во всем надо знать меру. Когда твой недостаток можно показать, когда лучше скрыть)
Это я называю гибкостью, не путать с фразой) "ходить строем"))))))))))))))))))))))))))))))))))) rolleyes.gif

згоден... якби я у підписі написав всі свої (як мені здається) недоліки... мене б випроторили б з форума буквально за декілька постів biggrin.gif (навіть якщо б вони були лаконічними, інформативними і в тему) .. мабуть за флуд.. pardon.gif
.
согласен... если бы я в подписи написал все свои (как мне кажется) недостатки... меня бы выперли с форума буквально за несколько постов.. biggrin.gif (даже если бы они были лаконичными, информативными и в тему) .. наверное за флуд.. pardon.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Страницы  « < 2 3 4
Fast ReplyReply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 7th September 2024 - 9:36
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.