Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6692-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Альтернатива Ecoflow

Gering
Jul 5 2024, 21:03
  
Пост #1



Репутация:   0  
Дух


Группа: - Пользователи -
Сообщений: 27
С нами с: 4-June 24


Вітання всім, хто підкаже , можливо з власного досвіду, що можно використати як альтернативу Ecoflow ? Можливо український виробник / Китай , чи щось подібне , потрібно живити холодильник хоча б кілька годин
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 13)
Mad Dog
Jul 5 2024, 21:08
  
Пост #2



Репутация:   100  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 422
С нами с: 31-October 06


bluetti ))

Сучасні холодильники споживають не так і багато, але там великий пусковий ток.

сама дешева bluetti eb3a у мене могла стартонути холодильник через раз.

Сообщение отредактировал Mad Dog - Jul 5 2024, 22:24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectral
Jul 5 2024, 21:21
  
Пост #3

Благодарности: 2564

Репутация:   3098  
Кошки-это хорошо
******

Группа: Модеры
Сообщений: 21 305
С нами с: 2-July 07


Украинских нет. Китайское говно с местными наклейками по 2х-10х цене.
Китайцев валом, имя им Легион. У меня Oukitel, по качеству норм.
Отличие почти всех китайцев - нет быстрой зарядки. Моя умеет зарядаться 80Вт в отличие от 300Вт у экофлохи. Бывают китайцы с быстрой зарядкой, редкие. Дешевых и качественных (одновременно) китайцев не бывает. Дорогие могут быть качественными или фигней.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gering
Jul 5 2024, 21:23
  
Пост #4



Репутация:   0  
Дух


Группа: - Пользователи -
Сообщений: 27
С нами с: 4-June 24


(Mad Dog @ Jul 5 2024, 22:08) Перейти к цитате

bluetti ))

Сучасні холодильники споживають не там і багато, але там великий пусковий ток.

сама дешева bluetti eb3a у мене могла стартонути холодильник через раз.


Хм , прям і форм фактор такий самий , а EB70 набагато краще ?

(Spectral @ Jul 5 2024, 22:21) Перейти к цитате

Украинских нет. Китайское говно с местными наклейками по 2х-10х цене.
Китайцев валом, имя им Легион. У меня Oukitel, по качеству норм.
Отличие почти всех китайцев - нет быстрой зарядки. Моя умеет зарядаться 80Вт в отличие от 300Вт у экофлохи. Бывают китайцы с быстрой зарядкой, редкие.

Какой именно? И что делает ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectral
Jul 5 2024, 21:29
  
Пост #5

Благодарности: 2564

Репутация:   3098  
Кошки-это хорошо
******

Группа: Модеры
Сообщений: 21 305
С нами с: 2-July 07


https://www.youtube.com/watch?v=EWahkzlY8B8 отакое, только емкость в два раза меньше. Не могу нагуглить уже. Но в видосе прям братья-близнецы. Питает ноут, роутер, освещение локальное, телефон заряжает. На 4 часа хватает. Когда ноут на расслабоне, то часов шесть работать будет. Разбирал, смотрел, внутри все цивилизовано, батарейки вроде не бу, пайка нормальная - впечатление хорошее.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mad Dog
Jul 5 2024, 22:23
  
Пост #6



Репутация:   100  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 422
С нами с: 31-October 06


(Gering @ Jul 5 2024, 22:23) Перейти к цитате

Хм , прям і форм фактор такий самий , а EB70 набагато краще ?

Та ну, якщо вже брати то AC70, а не EB70.

https://hotline.ua/ua/mobile/zaryadnye-stan...882635-24175747

AC70 заряджається в рази швидше (45 хв до 80%), та має більшу пікову потужність, якраз якої не вистачає для старта холодильника.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mussy
Jul 6 2024, 7:17
  
Пост #7



Репутация:   139  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 405
С нами с: 31-January 08


(Spectral @ Jul 5 2024, 22:21) Перейти к цитате

Отличие почти всех китайцев - нет быстрой зарядки. Моя умеет зарядаться 80Вт в отличие от 300Вт у экофлохи. Бывают китайцы с быстрой зарядкой, редкие. Дешевых и качественных (одновременно) китайцев не бывает. Дорогие могут быть качественными или фигней.

Скорость максимальной зарядки EcoFlow варьируется в зависимости от модели. К примеру, у River 2 MAX - 660W, River 2 PRO - 870W.
IPB Image IPB Image

2 Gering
Поки ціни на інші марки не злетіли кратно вгору, можна було розглядати і їх. Але зараз, через високий попит, все сильно подорожчало. Базова модель Jackery explorer 240 подорожчала майже вдвічі, деякі інші моделі , наприклад, Swarey S500 подорожчав більше чим в 2 рази (я купляв меньше року тому за 13 тис, зараз під 30 вартість). Ecoflow від початку займав вищу ланку цінового сегменту, і поки кратного росту ціни не бачу.

Якщо тобі треба використовувати у режимі UPS, а це супер зручно в умовах щоденних вимикань світла, я би дивився лише EcoFlow. Вони працюють чудово і бесперебійно. Також супер швидка зарядка буде у нагоді, якщо ситуація з графіками ел.енергії стане жорсткішою.

Загалом, брати щось інше можна лише, якщо знайдеш станцыю з LiFePo4 акумами та по вигідній ціні. Bluetti ніби теж непогані, але бачив по відгуках на останню їню лінійку, що є різні проблеми, які наразі можна вирішити лише з бета прошивкою станції.

Сообщение отредактировал mussy - Jul 6 2024, 7:30
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gering
Jul 6 2024, 8:27
  
Пост #8



Репутация:   0  
Дух


Группа: - Пользователи -
Сообщений: 27
С нами с: 4-June 24


(Mad Dog @ Jul 5 2024, 23:23) Перейти к цитате

Та ну, якщо вже брати то AC70, а не EB70.

https://hotline.ua/ua/mobile/zaryadnye-stan...882635-24175747

AC70 заряджається в рази швидше (45 хв до 80%), та має більшу пікову потужність, якраз якої не вистачає для старта холодильника.


550€ на загніваючому заході, норм

(mussy @ Jul 6 2024, 8:17) Перейти к цитате

Скорость максимальной зарядки EcoFlow варьируется в зависимости от модели. К примеру, у River 2 MAX - 660W, River 2 PRO - 870W.
IPB Image IPB Image

2 Gering
Поки ціни на інші марки не злетіли кратно вгору, можна було розглядати і їх. Але зараз, через високий попит, все сильно подорожчало. Базова модель Jackery explorer 240 подорожчала майже вдвічі, деякі інші моделі , наприклад, Swarey S500 подорожчав більше чим в 2 рази (я купляв меньше року тому за 13 тис, зараз під 30 вартість). Ecoflow від початку займав вищу ланку цінового сегменту, і поки кратного росту ціни не бачу.

Якщо тобі треба використовувати у режимі UPS, а це супер зручно в умовах щоденних вимикань світла, я би дивився лише EcoFlow. Вони працюють чудово і бесперебійно. Також супер швидка зарядка буде у нагоді, якщо ситуація з графіками ел.енергії стане жорсткішою.

Загалом, брати щось інше можна лише, якщо знайдеш станцыю з LiFePo4 акумами та по вигідній ціні. Bluetti ніби теж непогані, але бачив по відгуках на останню їню лінійку, що є різні проблеми, які наразі можна вирішити лише з бета прошивкою станції.


Наразі як в мене , під роутер я взяв типу UPC , за 1.9к , і в цілому пофіг на інше , але от ідея того що мій холодильник розморозиться, або просто всі продукти зіпсуються ну ніяк не подобається
Swarey s500 pro чекнув, 250€ , то навіть з митом і всім іншим вийде значно дешевше від 30к, але чи "запустить" холодильник?
Jakery 160 € , то взагалі майже не підпадає під мито


*** Я доречі не знаю , щось здається було минулого року , що дозволяли без мита генератори точно ввозити, хз як за станції

Сообщение отредактировал Gering - Jul 6 2024, 8:29
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mad Dog
Jul 6 2024, 9:26
  
Пост #9



Репутация:   100  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 422
С нами с: 31-October 06


(Gering @ Jul 6 2024, 9:27) Перейти к цитате

*** Я доречі не знаю , щось здається було минулого року , що дозволяли без мита генератори точно ввозити, хз як за станції

Станції теж. Думаю і в цьому році буде, але "папізже".
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gering
Jul 6 2024, 12:36
  
Пост #10



Репутация:   0  
Дух


Группа: - Пользователи -
Сообщений: 27
С нами с: 4-June 24


Доречі знайшов,наче щось не погане, growatt Infiniti 1500 , 500€
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectral
Jul 6 2024, 13:35
  
Пост #11

Благодарности: 2564

Репутация:   3098  
Кошки-это хорошо
******

Группа: Модеры
Сообщений: 21 305
С нами с: 2-July 07


(Gering @ Jul 6 2024, 13:36) Перейти к цитате
наче щось не погане
Оно все одинаковое на самом деле. Можно бесконечно сравнивать эти параметры (в большинстве случаев отфонарные) и в результате взять продукцию одного подвала, который шлепает весь этот широкий асортимент. Выбрал по цене-наличию, взял, пользуешься, сдохло - выбросил. smile.png
Одно важное отличие - что внутри. Это могут быть либо середнячковые банки, нормально скинутые в кучу, либо б\у-шный мусор с распотрошенных на свалке батарей от дохлой китайтеслы. Увы, мы не можем найти видосы по разборке всего этого зоопарка. И то, что блохер разобрал модель и показал, не гарантирует что через неделю внутри будет та-же начинка.
Для экономии нужно подождать, пока зеленские барыги подтянут очередную партию зарядок к границе. Тогда они опять временно введут безпошлинный ввоз и в этот момент можно притащить что-то себе.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gering
Jul 6 2024, 20:31
  
Пост #12



Репутация:   0  
Дух


Группа: - Пользователи -
Сообщений: 27
С нами с: 4-June 24


(Spectral @ Jul 6 2024, 14:35) Перейти к цитате

Оно все одинаковое на самом деле. Можно бесконечно сравнивать эти параметры (в большинстве случаев отфонарные) и в результате взять продукцию одного подвала, который шлепает весь этот широкий асортимент. Выбрал по цене-наличию, взял, пользуешься, сдохло - выбросил. smile.png
Одно важное отличие - что внутри. Это могут быть либо середнячковые банки, нормально скинутые в кучу, либо б\у-шный мусор с распотрошенных на свалке батарей от дохлой китайтеслы. Увы, мы не можем найти видосы по разборке всего этого зоопарка. И то, что блохер разобрал модель и показал, не гарантирует что через неделю внутри будет та-же начинка.
Для экономии нужно подождать, пока зеленские барыги подтянут очередную партию зарядок к границе. Тогда они опять временно введут безпошлинный ввоз и в этот момент можно притащить что-то себе.

Увы , увы

А кстати ,насчёт полу дохлых акумов, есть у кого-то опыт использования автомобильного акума + инвертора ? Как оно вообще?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asmoday
Jul 7 2024, 11:25
  
Пост #13



Репутация:   91  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 654
С нами с: 18-January 08


(Gering @ Jul 6 2024, 21:31) Перейти к цитате


А кстати ,насчёт полу дохлых акумов, есть у кого-то опыт использования автомобильного акума + инвертора ? Как оно вообще?

Юзаю дома для холодильника, 70 ампер/часов аккум AGM, но ему уже третий год и активно юзался в предыдущие отключения.
До 4х часов где-то хватает. Инвертор у меня пик 3000, постоянная до 1500 ватт. Бо холодильник при старте почти 2000 ватт потребляет. Фен на средней скорости/температуре тоже работает.
Минус это перекидывание проводов и долгая зарядка. Ну и вес.

Сообщение отредактировал Asmoday - Jul 7 2024, 11:27
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gering
Jul 7 2024, 21:18
  
Пост #14



Репутация:   0  
Дух


Группа: - Пользователи -
Сообщений: 27
С нами с: 4-June 24


(Asmoday @ Jul 7 2024, 12:25) Перейти к цитате

Юзаю дома для холодильника, 70 ампер/часов аккум AGM, но ему уже третий год и активно юзался в предыдущие отключения.
До 4х часов где-то хватает. Инвертор у меня пик 3000, постоянная до 1500 ватт. Бо холодильник при старте почти 2000 ватт потребляет. Фен на средней скорости/температуре тоже работает.
Минус это перекидывание проводов и долгая зарядка. Ну и вес.


А брался новым ?
Сколько всего обошлось сие мероприятие?
Это Акум
Инвертор
Зарядка
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 11th July 2024 - 0:53
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.