Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6687-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Ищу способы как похудеть на 15 кг., какой вид спорта или диеты дают стабильный эффект?

Kizil
Feb 18 2017, 2:23
  
Пост #1


Незарегистрированный







Собственно в названии темы изложена суть проблемы.
Нужно сбросить 15 кг, пока не удается сдвинуть стрелку весов больше, чем на 5-7. При чем они с настойчивым упорством возвращаются позже и более того - каждый раз приводят с собой дополнительных 1-2 килограмма.
Какой-то замкнутый круг.
Кто-что испробовал, что дало стабильный результат? Или может знаете способы, проверенные близкими/друзьями/знакомыми, да и вообще где-то встречали информацию - делитесь, обсудим. Возможно в этом потоке найдется хоть что-то эффективное.

Сообщение отредактировал Kizil - Feb 18 2017, 2:27
Go to the top of the page
+Quote Post
2 Страницы  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Ответов(20 - 36)
revolver
Jul 9 2018, 13:54
  
Пост #21



Репутация:   1345  
ultra active user
******

Группа: BANNED
Сообщений: 33 534
С нами с: 2-June 08


(Mugasa @ Feb 23 2017, 15:34) Перейти к цитате
Еще очень важно - не есть после 19 часов. Это точно помогает худеть. Многие набирают вес потому, что днем едят немного, обходятся перекусами, фастфудом, а вот на ночь наедаются за весь день.
тайминг неверный
"за 3 часа до сна" - так точнее
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
босяк
Jul 9 2018, 13:56
  
Пост #22



Репутация:   23  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 185
С нами с: 24-July 15


(Mugasa @ Feb 23 2017, 15:34) Перейти к цитате

Еще очень важно - не есть после 19 часов. Это точно помогает худеть. Многие набирают вес потому, что днем едят немного, обходятся перекусами, фастфудом, а вот на ночь наедаются за весь день.

А если работа с ночными сменами, при этом физическая, что делать? cray.gif
До утра можна и кони двинуть, если не есть после 19:00. O_o.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dezmen
Jul 9 2018, 13:56
  
Пост #23



Репутация:   1256  
No homo!
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 20 693
С нами с: 8-November 06


Если хочется жрать вечером, фиганите протеина

(босяк @ Jul 9 2018, 14:56) Перейти к цитате

А если работа с ночными сменами, при этом физическая, что делать? cray.gif
До утра можна и кони двинуть, если не есть после 19:00. O_o.gif

Ночная смена считается как день же )

Сообщение отредактировал dezmen - Jul 9 2018, 13:57
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kym
Jul 9 2018, 14:08
  
Пост #24

Благодарности: 184

Репутация:   905  
ultra active user
******

Группа: Модеры
Сообщений: 11 182
С нами с: 12-March 07


тю....
лучшее средство для похудения - слабительное на ночь
можно селедку с молоком и огурцами...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
босяк
Jul 9 2018, 14:09
  
Пост #25



Репутация:   23  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 185
С нами с: 24-July 15


(dezmen @ Jul 9 2018, 14:56) Перейти к цитате

Ночная смена считается как день же )

Возможно, но и после неё сложно не по кушать, перед сном. blush.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dezmen
Jul 9 2018, 14:10
  
Пост #26



Репутация:   1256  
No homo!
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 20 693
С нами с: 8-November 06


(kym @ Jul 9 2018, 15:08) Перейти к цитате

тю....
лучшее средство для похудения - слабительное на ночь
можно селедку с молоком и огурцами...

Дорого в плане постельного белья gy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
босяк
Jul 9 2018, 14:11
  
Пост #27



Репутация:   23  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 185
С нами с: 24-July 15


(kym @ Jul 9 2018, 15:08) Перейти к цитате

тю....
лучшее средство для похудения - слабительное на ночь
можно селедку с молоком и огурцами...

Была не осторожность - суши, йогурт, квас..... неделю худел. crazy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Danny
Jul 9 2018, 14:49
  
Пост #28



Репутация:   211  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 228
С нами с: 28-June 10


есть видео, где он худеет?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
emelay
Jul 13 2018, 9:40
  
Пост #29



Репутация:   422  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 641
С нами с: 24-March 12


(Ann.i.saeva @ Jul 13 2018, 10:32) Перейти к цитате

А кто-то пробовал хуеть с помощью таблеток? Нашла несколько сайтов с большим выбором, например этот http://dietapp.info. Пишут про эффективность и быстрый результат, но может кто-то может дать реальные отзывы? O_o.gif

Угу, самый лучший эффект от слабительного. Не стоит благодарности. Пользуйтесь! rofl.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dezmen
Jul 13 2018, 9:44
  
Пост #30



Репутация:   1256  
No homo!
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 20 693
С нами с: 8-November 06


(Ann.i.saeva @ Jul 13 2018, 10:32) Перейти к цитате

А кто-то пробовал хуеть с помощью таблеток? Нашла несколько сайтов с большим выбором, например этот http://dietapp.info. Пишут про эффективность и быстрый результат, но может кто-то может дать реальные отзывы? O_o.gif

Ну что за бездарный пиар сайта бесполезного... Что не препарат, то фуфломицин.

А по теме - таблетки таблеткам рознь. Одни маркетинг, другие работают. Но если пихать в себя таблетки и зажирать пиццей - бестолку.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
photokitteh
Jul 16 2022, 11:16
  
Пост #31



Репутация:   12  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 86
С нами с: 11-May 15


Власний досвід репортінг ін!11

Вперше худнув десь в 2011, купив велосипед. Кататись навколо міста виявилося прикольно і за 4-5 місяців майже щоденного маслання я схуд на 4 дірочки в паску. Потім трапилася зима і біла мерзеність. І я десь 4-5 місяців не катав.

Далі взагалі потрапив в компанію екстремалів і катати з ними виявилося веселіше, хоча і не так калорієспалювально. Потім ше то-сьо, інша робота, менше часу і так далі.

Ну і кароч десь за 11 наступних років я назбирав десь 20-25 зайвих кіло. Допоможіт

І з цим треба шось робити.

Головна ідея: спалювати більше калорій ніж зжираєш.

Так, тут ідея не стільки в "їжі", скільки в "калоріях". Бо, типу, 200калорій це і 70гр смаженої картопельки і 400гр яблук. Але що ми їмо частіше?

Для початку я відмовився від вечері. А якщо вже сильно муляє то якесь яблуко можу втрощити чи щось таке. І білий хліб замінив на сірий (чи чорний, по-різному називають). В холодильнику набухає тісто з пластівців для печива (бо вівсянку тре їсти але я її не люблю). Ну і загалом менше жерти став. І ніякого "збирання" по 2-3 шматочка ковбаски чи ше чогось.

Далі, по спалюванню і щоб не за всі гроші світу.

1. Велосипед (він в мене є і досвід хороший). Цілком позитивна тема і взагалі найцікавішша. То на озеро катнув то в гори то ше кудись. Але є й певні недоліки. Його треба мати. Або купити. І особисто в мене ті заїзди займали купу часу. Це десь наприклад о 10:00 виїхати в гори (по плоскачу не так худнецця) і десь під 16:00 повернутися. Коли я працював доба через три то і покататися час був. Якщо ж працювати щодня...

2. Ходіння. Найдемократичніший метод схуднення. Інторнет каже що якщо щодня накручувати по 10+км то за півроку будеш красівий наче Сінді Кроуфорд (навіть якщо ти чувак). Але 10+км це десь півтори-дві години. Якщо робота з цим пов'язана то окей. Але якщо ти звичайний офісний пузанчик то ходити доведеться або до роботи, або після. 10км, так. Або більше.

3. Біг. Загалом те саме що і ходіння але потребує трохи витривалості (щоб ви не валялися після спринту на 25м). І, у випадку веселих та жвавих товстунців, є ризик травмувати голіностоп, - вся та наша старанно набута вага з хорошої такої висоти падає на землю.

4. Скакалка. Загалом, це те на чому я зупинив зараз свій вибір. В плані упоротися за короткий час воно краще за біг. І за рахунок того що стрибаєш ти десь на 2см від землі (це, типу, техніка стрибання, вчиться сама в процесі), процес виходить менш травматичним. Починав з 200 раз на день (50 раз х 4 підходи, з перервами) але доволі швидко вийшов на 500/день (50х10), в понеділок, середу, п'ятницю. Зараз стрибаю по 50 раз на протязі півгодини, звісно ж з перервами. Це десь 1500 разів на день. Щодня, крім неділі. В суботу роблю менше підходів бо я все ще лінива скотиняка (ну і, типу, ноги тре берегти, в мене з тим дещо біда змалку).

Точну цифру задовбався рахувати бо весь час збиваєшся. То в скакалці заплутався то привітався з кимось. Можна звісно ж якісь камінчики складати в купку але їх спочатку треба назбирати smile.png

Є два типи скакалок, швидкісна та важка. Для схуднення та загалом новачкам краще перша. Важка вже для досвідчених (ви її ше розкрутіть ліл) + дає прокачку м'язів верхньої половини організму (не мізки).

Моя втрата ваги: приблизно 2кг за тиждень-півтора. Пика стала менш округлою і вже пролазить в об'єктив. Це от прям що перше помітно. Пузяка візуально така як і була. Але, чисто з попереднього досвіду, вона росте першою і йде останньою.

Загалом ці цифри цілком вписуються в мотиваційні відоси з ютабчика про стрибання. Купа індусів стрибає і втрачає по 5-7кг на місяць. Чому індуси я не знаю. Але в пошуку їх найбільше. В них жахлива англо-індуська мова, з якої я розумію може кожне 10 слово (те що англійською) і тому я б радив гуглити щось більш вам зрозуміле.

Головне не забивати на цю справу. І слухати власні відчуття. Якщо ноги волають АСТАНАВІТЄСЬ то варто їх слухати. Фіг з ним, з тим схудненням. День туди, день сюди, ролі ніякої не зіграє.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mad Dog
Jul 16 2022, 13:19
  
Пост #32



Репутация:   98  
Старожил
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 3 396
С нами с: 31-October 06


Поспорив з другом на 300 баксів що схудну на 15 кіло за 5 міс.
Почалась війна. Відправив дружину за кордон. Перестав жерти оті правильні салатики, крупи і тверді сорти. Їв що хотів і коли хотів. Пиво став пити десь 5 разів на тиждень (від 2 літрів). Фактично 2х разове харчування + пиво з чіпсами/сухариками та іншими "вітамінками" до пива. Зжер дуже багато рибних консерв. Кількість споживання солодощів також виросла.
Перестав ходити у спортзал. Так як дружина забрала собаку, то прогулянки скоротились фактично на порядок (робота сидяча не виходячи зі спальні )) ).
Води п'ю дуже мало.

Спір виграв. )) При чому дуже з запасом як по часу так і по вазі.

Не здається вам що моя історія трохи суперечить всьому що тут писали?
Ті хто пише про не їсти після Х годин - взагалі з головою не дружить. skull.png

ЗІ: колись навіть у якихсь дієтологів дружина для мене дієти купляла, де ледь не погодинно було розписано що їсти.... Крім стресу ніфіга не дало ))

Зі2: О_о побачив що тема у спорті )) То ж допишу свої відчуття по спортзалу, хоча до цього схуднення воно ніякого відношення не має:
1 заняття в тиждень (година кардіо + пів години басейн) - ніхрена не дає.
2 заняття - просто тримаєшся в тонусі.
3-4 заняття і таки починаєш потроху скидати вагу, але дуже повільно.
це все було у комплексі до тих рекомендованих 10к кроків в день.

Сообщение отредактировал Mad Dog - Jul 16 2022, 14:01
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Midnight)sky
Jul 18 2022, 1:21
  
Пост #33

Благодарности: 42126

Репутация:   2755  
ultra active user
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 19 083
С нами с: 30-September 07


(photokitteh @ Jul 16 2022, 12:16) Перейти к цитате
Головна ідея: спалювати більше калорій ніж зжираєш.
Абсолютно согласен. Плюс не жрать на ночь. Спортзал меньше 3х раз в неделю - до сраки.
ПС сбросил 34 кг за год.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vox
Jul 18 2022, 10:28
  
Пост #34



Репутация:   2075  
0day rescue
******

Группа: Модеры
Сообщений: 21 646
С нами с: 24-January 10


(Midnight)sky @ Jul 18 2022, 2:21) Перейти к цитате

Абсолютно согласен. Плюс не жрать на ночь. Спортзал меньше 3х раз в неделю - до сраки.
ПС сбросил 34 кг за год.

Хехе, 12 за месяц с 25 февраля, без зала и велосипедов.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ласковый
Jul 19 2022, 7:52
  
Пост #35



Репутация:   6  
Активист
*

Группа: BANNED
Сообщений: 426
С нами с: 24-November 17


А я с 2014 не мог массу набрать даже на пару кил. После 6-7 апреля гуманитарка животворящая накинула 10 кг,а то был вообще как глиста. В частности с 28 февраля по 1 апреля. И кстати,холодильник зло. Хуже телевизора.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andrey1989
Jul 21 2022, 11:59
  
Пост #36



Репутация:   90  
Cтаршой
**

Группа: BANNED
Сообщений: 665
С нами с: 26-September 19


(Mad Dog @ Jul 16 2022, 14:19) Перейти к цитате

Поспорив з другом на 300 баксів що схудну на 15 кіло за 5 міс.
Почалась війна. Відправив дружину за кордон. Перестав жерти оті правильні салатики, крупи і тверді сорти. Їв що хотів і коли хотів. Пиво став пити десь 5 разів на тиждень (від 2 літрів). Фактично 2х разове харчування + пиво з чіпсами/сухариками та іншими "вітамінками" до пива. Зжер дуже багато рибних консерв. Кількість споживання солодощів також виросла.
Перестав ходити у спортзал. Так як дружина забрала собаку, то прогулянки скоротились фактично на порядок (робота сидяча не виходячи зі спальні )) ).
Води п'ю дуже мало.

Спір виграв. )) При чому дуже з запасом як по часу так і по вазі.

Не здається вам що моя історія трохи суперечить всьому що тут писали?
Ті хто пише про не їсти після Х годин - взагалі з головою не дружить. skull.png

ЗІ: колись навіть у якихсь дієтологів дружина для мене дієти купляла, де ледь не погодинно було розписано що їсти.... Крім стресу ніфіга не дало ))

Зі2: О_о побачив що тема у спорті )) То ж допишу свої відчуття по спортзалу, хоча до цього схуднення воно ніякого відношення не має:
1 заняття в тиждень (година кардіо + пів години басейн) - ніхрена не дає.
2 заняття - просто тримаєшся в тонусі.
3-4 заняття і таки починаєш потроху скидати вагу, але дуже повільно.
це все було у комплексі до тих рекомендованих 10к кроків в день.

Гарно озвучуєш текст одного з тік-тока як від себе grin3.png
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
photokitteh
Jul 22 2022, 9:57
  
Пост #37



Репутация:   12  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 86
С нами с: 11-May 15


(Midnight)sky @ Jul 18 2022, 2:21) Перейти к цитате

Абсолютно согласен. Плюс не жрать на ночь. Спортзал меньше 3х раз в неделю - до сраки.
ПС сбросил 34 кг за год.

Бро fist.png

А чому 3 мінімум?

В парку де я впріваю є щоденні фізкультурники, є такі що через день, а є одна дівчина яка лише у вівторок та четвер. Але вона вже струнка і скоріш за все їй вже нічо скидати не треба і просто тримає себе в формі (біг та теніс).

Більшість з всіх кого бачив вигляда доволі підтягнуто. Жвавих кругляшків тільки я та ше два чувака, один з яких взагалі новенький, вчора бачив всього другий раз. Другий якесь велике цабе бо бігає не просто з смартфоном, він його з рук не випускає.

(Vox @ Jul 18 2022, 11:28) Перейти к цитате

Хехе, 12 за месяц с 25 февраля, без зала и велосипедов.

Ну, це цілком реально. Хоча і скоріш за все нездорово.
Якщо є можливість це сповільнити то краще не поспішати.

(Ласковый @ Jul 19 2022, 8:52) Перейти к цитате

И кстати,холодильник зло. Хуже телевизора.


Пропонуєш харчуватися тільки на вулиці? smile.png
Дорого...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Страницы  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 6th July 2024 - 3:38
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.