Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6686-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Навчання програмуванню

selle1
Jul 7 2023, 10:47
  
Пост #1



Репутация:   140  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 855
С нами с: 21-June 10


Всім привіт. Стала цікава тема навчання програмуванню, почав вчити JS і т.д., зіткнувся з тим, що треба до web-дотатку підключити базу даних для зберігання інфо. Можливо хтось теж тільки почав це вивчати, було б цікаво поспілкуватись і разом попрацювати над якимись навчальними чи пет проектами.

Моя телега по номеру:
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 8)
Tiger
Jul 27 2023, 17:47
  
Пост #2

Благодарности: 1756

Репутация:   1219  
Праведник
******

Группа: CуперМодеры
Сообщений: 13 177
С нами с: 20-October 06


Сейчас это не особо надо. Главное понимать что ты хочешь и уметь это описать. Дальше ChatGPT тебе всё сделает.
Я ниразу не разработчик, но уже больше полугода пишу очень большие проэкты под свои нужды.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
selle1
Aug 3 2023, 7:34
  
Пост #3



Репутация:   140  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 855
С нами с: 21-June 10


Цікаво було б подивитись які великі проекти може написати чат гпт. Я використовую його в навчанні, задаю питання, читаю пояснення, але якісь серйозні частини коду без помилок він майже не пише мені. І лише розуміючи де помилки, можна поправити і воно може працювати так як і очікується. Ну і плюс у мене є 2 знайомих програміста, і обидва кажуть шо використовують його в роботі як помічника, але замінити людину він не може, і не зможе ще найближчі 10 років.

А які проекти Вам написав чат гпт? Насправді дуже цікаво було б глянути що з цього вийшло)
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tiger
Aug 4 2023, 14:02
  
Пост #4

Благодарности: 1756

Репутация:   1219  
Праведник
******

Группа: CуперМодеры
Сообщений: 13 177
С нами с: 20-October 06


(selle1 @ Aug 3 2023, 8:34) Перейти к цитате

Цікаво було б подивитись які великі проекти може написати чат гпт. Я використовую його в навчанні, задаю питання, читаю пояснення, але якісь серйозні частини коду без помилок він майже не пише мені. І лише розуміючи де помилки, можна поправити і воно може працювати так як і очікується. Ну і плюс у мене є 2 знайомих програміста, і обидва кажуть шо використовують його в роботі як помічника, але замінити людину він не може, і не зможе ще найближчі 10 років.

А які проекти Вам написав чат гпт? Насправді дуже цікаво було б глянути що з цього вийшло)

Я не сказал что он проэкты пишет сам. Я сказал что с его помощью написал большие проэкты. Описать проэкт не могу так как это уникальный продукт и если его описать он полностью потеряет смысл. Скажу что там около 19 тысяч строчек кода и 90% написал именно ChatGPT.
Просто надо понимать как его использовать. Нельзя сказать типо напиши мне интернет магазин. Надо разбить это всё на блоки, потом на этапы, потом уже на куски кода для каждой отдельной функции или сервиса.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
modell
Sep 15 2023, 14:17
  
Пост #5



Репутация:   95  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 588
С нами с: 10-September 10


(Tiger @ Aug 4 2023, 15:02) Перейти к цитате

Просто надо понимать как его использовать. Нельзя сказать типо напиши мне интернет магазин. Надо разбить это всё на блоки, потом на этапы, потом уже на куски кода для каждой отдельной функции или сервиса.

Я схоже з людьми на роботі працюю _o.png
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
iProphet
Oct 18 2023, 0:16
  
Пост #6



Репутация:   39  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 358
С нами с: 5-September 09


Людина хоче навчитись програмувати, а не навчитися писати запити для AI. Це зовсім різні речі.
Щось створювати власноруч чи делегувати це комусь (чомусь) іншому - це зовсім не те ж саме. Тому нехай chat GTP смокче у сторонці...
Головне щоб це було цікаво і кожен крок стимулював тебе на подальше вивчення.
Придумай пет проект, який дасть тобі мотивацію на його реалізацію. І це не обов'язково має бути щось корисне, це може буде щось просте, веселе, що буде приносити задоволення.
Я обожнюю JS, як мову програмування, як на мене він найперспективніший. Якщо тобі потрібно зберігати щось у БД - то спробуй розібратися у бекенді. Подивися як "розгорнути" веб-сервер на Node JS. Та подивись яку БД можна з ним юзати.
Потрібно також розібратися як і загалі працює HTTP, що таке Nginx і т.д.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SyntaxError
Oct 24 2023, 16:12
  
Пост #7



Репутация:   440  
Ветеран
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 7 465
С нами с: 7-December 12


(Tiger @ Jul 27 2023, 18:47) Перейти к цитате

Сейчас это не особо надо. Главное понимать что ты хочешь и уметь это описать. Дальше ChatGPT тебе всё сделает.
Я ниразу не разработчик, но уже больше полугода пишу очень большие проэкты под свои нужды.

ой вей, лучше не давай такие советы, а ту уже было поколении девелоперов которые учили сначала джейквери а потом js.



(selle1 @ Jul 7 2023, 11:47) Перейти к цитате
зіткнувся з тим, що треба до web-дотатку підключити базу даних для зберігання інфо.

все зависит от того какой у тебя стек. если брать чисто js, то начни с nodejs и monodb. этого с головой хватит для "поиграться на коленке"

Сообщение отредактировал SyntaxError - Oct 24 2023, 16:15
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tiger
Oct 25 2023, 10:57
  
Пост #8

Благодарности: 1756

Репутация:   1219  
Праведник
******

Группа: CуперМодеры
Сообщений: 13 177
С нами с: 20-October 06


(SyntaxError @ Oct 24 2023, 17:12) Перейти к цитате

ой вей, лучше не давай такие советы, а ту уже было поколении девелоперов которые учили сначала джейквери а потом js.

Я не о языке самом, а о синтаксисе. Конечно что умеет язык надо знать досконально. А какими "буковками" ту или иную функцию написать это не важно.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SyntaxError
Oct 25 2023, 23:40
  
Пост #9



Репутация:   440  
Ветеран
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 7 465
С нами с: 7-December 12


(Tiger @ Oct 25 2023, 11:57) Перейти к цитате

Я не о языке самом, а о синтаксисе. Конечно что умеет язык надо знать досконально. А какими "буковками" ту или иную функцию написать это не важно.

Вот поэтому сначала надо учить язык, а потом «инструментарий».
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 4th July 2024 - 23:02
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.