Віддалений доступ |
Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 7393-й день
![]() |
Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua |
Віддалений доступ |
| Vaschek |
Пост
#1
|
|
Репутация: 379 ![]() ultra active user ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 17 478 С нами с: 11-October 07 |
Нубське питання?!
Як, якими засобами, програмами налаштувати віддалений доступ Домашній ПК-нетбук + може ще якесь підключення (пк на дачі) Ip динамічний Win10-win7 |
![]() ![]() |
| Spectral |
Пост
#2
|
|
Благодарности: 2565 Репутация: 3127 ![]() Кошки-это хорошо ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Модеры Сообщений: 21 770 С нами с: 2-July 07 |
Anydesk
|
| 0x1C2D3DAE41 |
Пост
#3
|
|
Репутация: 154 ![]() Професійний ремонт техніки Apple ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 483 С нами с: 2-November 21 |
Rust Desk, давно на него перешёл работает ярче чем Any Desk, а так выбирайте что вам больше нравится, в Rust мне нравится то что он запускается службой, а у Any, может быть такое что надо открывать GUI окно и после ребутов и так далее не всегда срабатывает, если есть свой сервер можете поднять Aspia, тоже хороший вариант, использую её в паре проектов.
|
| Spectral |
Пост
#4
|
|
Благодарности: 2565 Репутация: 3127 ![]() Кошки-это хорошо ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Модеры Сообщений: 21 770 С нами с: 2-July 07 |
|
| Kser1 |
Пост
#5
|
|
Репутация: 242 ![]() Постоялец ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 1 139 С нами с: 15-August 07 |
|
| Vaschek |
Пост
#6
|
|
Репутация: 379 ![]() ultra active user ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 17 478 С нами с: 11-October 07 |
Покроково ставим Any, на домашньму пк робим на ньому пару юзерів розписуємо ім права доступу до програм файлів папок, записуємо адреси тих хто підключається в any (доречі вони постійні?), роздаємо паролі на підключення,налаштовуємо wake-up on lan на випадок сну (тут ще треба розібратись бо щось пк нормально з режиму сна не виходить) і в принципі все?
|
| 0x1C2D3DAE41 |
Пост
#7
|
|
Репутация: 154 ![]() Професійний ремонт техніки Apple ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 483 С нами с: 2-November 21 |
Он давно уже службой умеет. Все там нормально. Из рисков - собирает статистику подключений и при особой активности (не на свои домашние три компа) - заблочится и потребует денег. Я всё до кучи использую, клиенты разные у кого что, но отдаю предпочтение Rust'у, кому что ближе я уже давно на нём полёт нормальный, ну тогда у ТС, два выбора. Any Desk vs Rust Desk. Что ты выбираешь "Нео" зелёную или красную? |
| Spectral |
Пост
#8
|
|
Благодарности: 2565 Репутация: 3127 ![]() Кошки-это хорошо ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Модеры Сообщений: 21 770 С нами с: 2-July 07 |
Ну да. Городить огород с адресами клиентов можно, но не нужно. Пароль быстро отбивает охоту у ботов. Конечно, если ты не запостил предварительно публичную заметку: "Не искскать файлы Ермака в архиве Эпштейна, вы перегружаете комп! Они в отдельной папке Зеленского. Домашка с Мендель и Безуглой там же."
|
| BANDIT(filmmaniac) |
Пост
#9
|
|
Благодарности: 356629 Репутация: 2939 ![]() Маньяк ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Модеры Сообщений: 12 551 С нами с: 31-January 07 |
|
| olexande |
Пост
#10
|
|
Репутация: 132 ![]() Старожил ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 2 046 С нами с: 27-February 07 |
Якщо IP хоч і динамічний, але білий, можна скористатись технологією DDNS.
Я поступово перейшов на свої VPN тунелі, що будую засобами роутерів. CloudFlare та інші хмарні сервіси/свої VPS можуть теж допомогти. За певних умов зовнішні IPKVM / інтегровані у материнку модулі IPMI (чи аналоги, назви залежіть від виробника) дозволяють віддалено увімкнути/переналаштувати комп та не тримати його цілодобово працюючим. |
| Durex |
Пост
#11
|
|
Репутация: 61 ![]() Активист ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 293 С нами с: 14-June 06 |
Теж плюсану за зробити нормально у вигляді VPN тунелей. Але WinОS має бути про, щоб працював RDP
|
| VoliaMan |
Пост
#12
|
|
Репутация: 148 ![]() Freeman ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 756 С нами с: 25-December 07 |
Zerotier + RDP
|
| raider |
Пост
#13
|
|
Репутация: 53 ![]() Активист ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 288 С нами с: 16-March 06 |
|
![]() ![]() |
|
Упрощённая версия | Сейчас: 12th June 2026 - 4:31 |
| Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст. |