Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6685-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Допомога ЗСУ

follet
Apr 3 2022, 13:45
  
Пост #1



Репутация:   8  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 319
С нами с: 19-March 06


Багато хто з нас знає, що НБУ відкрив спецрахунок для допомоги ЗСУ і отримані кошти можуть розподілятись між армією України, Нацгвардії, Нацполіції, Міністерством оборони, Держприкордонслужбою та мабудь іншими підрозділами МВС.

Я вирішив приєднатись до цієї допомоги, тому мені цікаво, що можна купити за 1000 грн для армії?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 6)
Tiger
Apr 3 2022, 20:43
  
Пост #2

Благодарности: 1756

Репутация:   1219  
Праведник
******

Группа: CуперМодеры
Сообщений: 13 177
С нами с: 20-October 06


(follet @ Apr 3 2022, 14:45) Перейти к цитате

Багато хто з нас знає, що НБУ відкрив спецрахунок для допомоги ЗСУ і отримані кошти можуть розподілятись між армією України, Нацгвардії, Нацполіції, Міністерством оборони, Держприкордонслужбою та мабудь іншими підрозділами МВС.

Я вирішив приєднатись до цієї допомоги, тому мені цікаво, що можна купити за 1000 грн для армії?

Почему именно 1000 грн. а не 5 или 5 миллионов? Не ясен вопрос абсолютно.
Самому - ничего. Через фонды\счета\массово - почти что угодно так как таких 1000 грн. будет по 200000 раз.

Кидай сколько готов на спец счета или фондам разным или знакомым волонтерам. Да миллион вариантов. Я в день 15-20 новых счетов вижу и оплачиваю.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
follet
Apr 19 2022, 15:11
  
Пост #3



Репутация:   8  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 319
С нами с: 19-March 06


(Tiger @ Apr 3 2022, 21:43) Перейти к цитате

Почему именно 1000 грн. а не 5 или 5 миллионов? Не ясен вопрос абсолютно.

Бо я ніщеброд, тому 1000 )
Я подивився розцінки на те, що закуповують волонтери, тому дійсно на фоні тактичного спорядження 1000 грн це ніщо. Проте разом переможемо!
Через сайт НБУ там на банері є посилання для допомоги як армії, так і гуманітаної допомоги.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vimpel
Apr 19 2022, 15:38
  
Пост #4



Репутация:   150  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 733
С нами с: 4-October 08


как минимум, турникет можна купить, или гемостатический бинт

Сообщение отредактировал vimpel - Apr 19 2022, 15:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
chip_
Apr 19 2022, 18:09
  
Пост #5



Репутация:   134  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 384
С нами с: 15-February 10


Ми збираємо місцевим військовим, на розгрузки,плитоноски,перчатки, тепловізори і тд. Так що раді й 50гривням.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Шарикас
Jan 5 2023, 15:20
  
Пост #6



Репутация:   0  
Дух


Группа: - Пользователи -
Сообщений: 4
С нами с: 4-January 23


А є в когось інфа як там справи з забезпеченням у хлопців на передку? Бо рахунок у НБУ є, а чи йдуть з нього кошти ключовим бійцям, які в найскладніщих умовах зараз?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tiger
Jan 5 2023, 20:00
  
Пост #7

Благодарности: 1756

Репутация:   1219  
Праведник
******

Группа: CуперМодеры
Сообщений: 13 177
С нами с: 20-October 06


(Шарикас @ Jan 5 2023, 15:20) Перейти к цитате

А є в когось інфа як там справи з забезпеченням у хлопців на передку? Бо рахунок у НБУ є, а чи йдуть з нього кошти ключовим бійцям, які в найскладніщих умовах зараз?

Сам понииаешь какой глупый вопрос задал? Или объяснить?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 4th July 2024 - 7:05
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.