Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6680-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Незрозуміле поводження пензля в Adobe Illustrator CC 2015, Illustrator, проблема, артбраш

makajaha
Oct 30 2016, 13:26
  
Пост #1



Репутация:   3  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 87
С нами с: 26-May 16


Доброго дня, Усім!
Прошу допомогти розібратись з дивним поводженням Adobe Illustrator CC 2015 (випуск 2015.3.1).
Створив простеньку артбраш, застосував її до об'єкту, створеного за допомогою Pen Tool і Convert Anchor Point tool і ось що в мене вийшло:
1) до розширення об'єкту:

Open in new window

2) і після розширення об'єкту:

Open in new window

Зверніть увагу на кутову точку, яку я зазначив літерою "А", до трансформації (скрін 1) і після трансформації (скрін 2) і підкажіть, будь ласка, як це виправити?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 4)
makajaha
Nov 1 2016, 14:51
  
Пост #2



Репутация:   3  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 87
С нами с: 26-May 16


Вирішив проблему за допомогою інструмента "Опорна точка" (Convert Anchor Point tool), але це гемор страшний, так як мені потрібно було таким методом виправляти велику кількість аналогічних опорних точок.

Тобто свою проблему вирішив, але чому так себе поводить Illustrator не можу зрозуміти, хоча було би добре в цьому розібратись, щоби в майбутньому запобігти виникненню подібних ситуацій.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pasha4ur
Dec 3 2016, 14:09
  
Пост #3



Репутация:   17  
Cтаршой
**

Группа: BANNED
Сообщений: 640
С нами с: 19-March 12


Stroke - Mitter Join?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
makajaha
Dec 6 2016, 23:06
  
Пост #4



Репутация:   3  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 87
С нами с: 26-May 16


(pasha4ur @ Dec 3 2016, 14:09) Перейти к цитате

Stroke - Mitter Join?

Де ж Ви були раніше? cray.gif
pasha4ur, дуже Вам вдячний!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pasha4ur
Dec 21 2016, 20:55
  
Пост #5



Репутация:   17  
Cтаршой
**

Группа: BANNED
Сообщений: 640
С нами с: 19-March 12


Сам недавно учил люстру по курсам
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 28th June 2024 - 20:56
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.