Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6680-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Зміна емейл

Stilog
Mar 20 2024, 19:06
  
Пост #1



Репутация:   75  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 509
С нами с: 10-November 10


Колись дуже давно я хотів змінити емейл в налаштуваннях, тому що той який зараз вказаний років 15 вже як не актуальний і доступу у мене до нього немає (це колишній мій робочий, особистого на той час не було). Писав комусь із адмінів в приватні, не згадаю, зворотнього зв'язку не отримав. Чому знову постало питання, Одей змінив назву, а я тупанув і три тижні перевіряв, чи заробить Одей по старій закладці в браузері і тільки сьогодні додумався загуглити. Ну наприклад якщо і була розсилка на пошту користувачам, то я й дізнався б про це в перший же день. Чи можливо всетакі змінити емейл на цей
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
?

Сообщение отредактировал Stilog - Mar 21 2024, 17:14
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 2)
Tiger
Mar 21 2024, 12:34
  
Пост #2

Благодарности: 1756

Репутация:   1218  
Праведник
******

Группа: CуперМодеры
Сообщений: 13 173
С нами с: 20-October 06


Напиши в ПМ какой был E-mail - сменю.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Stilog
Mar 21 2024, 17:16
  
Пост #3



Репутация:   75  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 509
С нами с: 10-November 10


Дякую.
тему можна закривати
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 29th June 2024 - 2:31
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.