Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6763-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Куплю EcoFlow RIVER 2 Pro нову чи бу, Станція екофлоу рівер2 про

Egorka71
Sep 2 2024, 11:39
  
Пост #1



Репутация:   72  
Постоялец
***

Группа: - Пользователи -
Сообщений: 1 106
С нами с: 18-December 18


Куплю EcoFlow RIVER 2 Pro нову чи бу з нормальними розетками. Пропонуйте
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 10)
mussy
Sep 3 2024, 6:13
  
Пост #2



Репутация:   143  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 430
С нами с: 31-January 08


Поки ціни не злетіли, я б купив новим - 26500 - https://storeinua.com/products/zariadna-sta...oRoCmeYQAvD_BwE

Щє місяць тому купував собі та товаришу за 32 та 35 тис ... і то були не найгірші пропозиції

Сообщение отредактировал mussy - Sep 3 2024, 6:15
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Egorka71
Sep 3 2024, 8:51
  
Пост #3



Репутация:   72  
Постоялец
***

Группа: - Пользователи -
Сообщений: 1 106
С нами с: 18-December 18


Дякую. А шо буде тільки дорожчати ? Мені воно сильно не пече то почекаю може хто бу буде продавати
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mussy
Sep 3 2024, 9:23
  
Пост #4



Репутация:   143  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 430
С нами с: 31-January 08


Я лише бачу, що наразі ціни ДУЖЕ непогані на нову техніку. Я не думаю, що вам вдасться знайти ДЕШЕВШЕ модель в якої не буде проблем.

Купляти чи ні - ваше рішення. Якщо можна обійтися без станції - то звісно, зайва річ лише перетворюється на дратуючий мотлох. В мене наразі 4 різних станції. Якщо б не було проблем із електрикою, мене б вони парили... але, зараз, я не сумую за тим, що "вклався" в різні моделі (в тому числі і нещодавно придбана Delta 2, яка дає змогу навіть користуватися мікрохвильовкою, пральною машинкою, відпарювачем).

Сообщение отредактировал mussy - Sep 3 2024, 9:26
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Egorka71
Sep 3 2024, 9:35
  
Пост #5



Репутация:   72  
Постоялец
***

Группа: - Пользователи -
Сообщений: 1 106
С нами с: 18-December 18


(mussy @ Sep 3 2024, 10:23) Перейти к цитате

Я лише бачу, що наразі ціни ДУЖЕ непогані на нову техніку. Я не думаю, що вам вдасться знайти ДЕШЕВШЕ модель в якої не буде проблем.

Купляти чи ні - ваше рішення. Якщо можна обійтися без станції - то звісно, зайва річ лише перетворюється на дратуючий мотлох. В мене наразі 4 різних станції. Якщо б не було проблем із електрикою, мене б вони парили... але, зараз, я не сумую за тим, що "вклався" в різні моделі (в тому числі і нещодавно придбана Delta 2, яка дає змогу навіть користуватися мікрохвильовкою, пральною машинкою, відпарювачем).

Дякую , зрозумів. А по дельті 2 питання, дуже шумна чи ні?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mussy
Sep 3 2024, 9:49
  
Пост #6



Репутация:   143  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 430
С нами с: 31-January 08


(Egorka71 @ Sep 3 2024, 10:35) Перейти к цитате

Дякую , зрозумів. А по дельті 2 питання, дуже шумна чи ні?

Залежить від навантаження. River 2 PRO гучніший як на мене. Дельтою я дуже задоволений, особливо габаритами, та тим, що вона РЕАЛЬНО може видати 2.4 кВт. А не так, як це роблять Рівери. Вони просто занижують вихідний струм.

Як на мене найголовніше - змалювати сценарії використання. Наприклад мені River 2 Max із головою вистачає на все, що необхідно для робочого місця. Роутери, монітори, комп, ноут. Станція фактично виконує функції просунутого UPS. Вона постійно увімкнута у розетку, і до неї підключено переноску з усіма "комп'ютерними" пристроями. Delta ідеальна для побутових приладів. Вона легка відносно своєї потужності. Я можу без проблем ії переносити, якщо треба.

Сообщение отредактировал mussy - Sep 3 2024, 9:54
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Egorka71
Sep 3 2024, 10:33
  
Пост #7



Репутация:   72  
Постоялец
***

Группа: - Пользователи -
Сообщений: 1 106
С нами с: 18-December 18


(mussy @ Sep 3 2024, 10:49) Перейти к цитате

Залежить від навантаження. River 2 PRO гучніший як на мене. Дельтою я дуже задоволений, особливо габаритами, та тим, що вона РЕАЛЬНО може видати 2.4 кВт. А не так, як це роблять Рівери. Вони просто занижують вихідний струм.

Як на мене найголовніше - змалювати сценарії використання. Наприклад мені River 2 Max із головою вистачає на все, що необхідно для робочого місця. Роутери, монітори, комп, ноут. Станція фактично виконує функції просунутого UPS. Вона постійно увімкнута у розетку, і до неї підключено переноску з усіма "комп'ютерними" пристроями. Delta ідеальна для побутових приладів. Вона легка відносно своєї потужності. Я можу без проблем ії переносити, якщо треба.

Дякую, зрозумів, мені головне швейна машинка, бо донька шиє, ну і ТВ і роутер, холодильник, потягне рівер? Чи вже краще дивитися на дельту2. Ps, + в карму долав

Сообщение отредактировал Egorka71 - Sep 3 2024, 10:34
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mussy
Sep 3 2024, 10:56
  
Пост #8



Репутация:   143  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 430
С нами с: 31-January 08


(Egorka71 @ Sep 3 2024, 11:33) Перейти к цитате

Дякую, зрозумів, мені головне швейна машинка, бо донька шиє, ну і ТВ і роутер, холодильник, потягне рівер? Чи вже краще дивитися на дельту2. Ps, + в карму долав

З усім, що було в переліку, окрім холодильника, ПРО'шка має впоратися. Треба об'єктивно та з розумом підходити до цього питання. Хоча б продивитися документації до тих електроприладів, які ви плануєти живити від станції. Тут навіть сам бренд не має значення.

Щє одна важлива штука. Якщо станція переходить на живлення від батареї, чи підзарядку - вона становиться шумною. В кожної моделі рівень шумності може буде різним. Щодо Про'шки, чи Макс'а - якщо вони постійно підключені до розетки та виконуватимуть функції UPS, то вночі, коли вирубатимуть світло, і якщо станція буде в одній кімнаті з вами, то ви одразу прокинитеся від шуму вентилятора. Зі мною таке неодноразово траплялося. Але згодом, скоріше за все, я просто звик до цього і вже не такий чутливий.

Сообщение отредактировал mussy - Sep 3 2024, 10:58
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Egorka71
Sep 3 2024, 10:59
  
Пост #9



Репутация:   72  
Постоялец
***

Группа: - Пользователи -
Сообщений: 1 106
С нами с: 18-December 18


Ще раз дякую, постійно підключати до розетки не планую
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Valafar
Sep 3 2024, 15:28
  
Пост #10



Репутация:   13  
Дух


Группа: Пользователи
Сообщений: 165
С нами с: 2-February 08


(Egorka71 @ Sep 3 2024, 10:33) Перейти к цитате

Дякую, зрозумів, мені головне швейна машинка, бо донька шиє, ну і ТВ і роутер, холодильник, потягне рівер? Чи вже краще дивитися на дельту2. Ps, + в карму долав

Чим більше потужних приладів буде під'єднано, тим менше вистачить станції. Наприклад, інверторний холодильник самсунг у мене бере близько 130-160вт/г, то дельта 2 показує, що може 5-6год пропрацювати в такому режимі. Офісний ноут в офісних задачах, ютуб, фільми бере ~30вт/год, в такому режимі дельти 2 вистачить десь на 33год (більше доби). Екофлоу та аналоги швидко заряджаються. Можуть за 1 год до 100% зарядитись. Але постійно в такому режимі не рекомендується заряджати. Якщо є можливість, то краще знизити потужність зарядки до 500вт/год, тоді за 2 год зможе зарядитись.

Сообщение отредактировал Valafar - Sep 3 2024, 15:29
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mussy
Sep 3 2024, 15:54
  
Пост #11



Репутация:   143  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 430
С нами с: 31-January 08


2 Valafar

проблема не у Екофлоу. Будь-який інвертор буде споживати енергію для перетворення струму. Навіть БЕЗ навантаження а лише із увімкнутими розетками, станція відносно швидко роздрядиться (якщо порівнювати лише з режимом лише увімкнутих ЮСБ портів). Така ж ситуація взагалі з будь-якими приладами. Той сами класичний UPS з купою батарейок, розрядиться при відсутності електропостачання.

Просто не думаю, що це треба пояснювати ))) Так можна зайти в хащі, де треба пояснювати, що екофлоу неможна зберігати у гаражі, ставити під дощ, не палити на ньому вогонь =)))

Сообщение отредактировал mussy - Sep 3 2024, 15:55
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 19th September 2024 - 15:48
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.