Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6736-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Seedbox?

Bersuitero
Feb 8 2019, 12:50
  
Пост #1



Репутация:   0  
Дух


Группа: - Пользователи -
Сообщений: 3
С нами с: 7-February 19


привіт, хлопці, ви використовуєте seedbox?

Я шукаю той, який добре працює в Україні...вибачте, якщо я погано пишу, я використовую перекладача sad3.png
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 4)
dimqua
Dec 21 2019, 3:34
  
Пост #2



Репутация:   0  
Дух


Группа: - Пользователи -
Сообщений: 23
С нами с: 19-November 19


Почему в Украине? Разве что цены в странах СНГ могут быть ниже, хотя я пока не встречал особо выгодных предложений, и вообще их мало.

А так, не думаю, что украинцы берут сидбоксы у себя в стране.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zuzj
Jan 24 2020, 0:38
  
Пост #3



Репутация:   1  
Дух


Группа: - Пользователи -
Сообщений: 11
С нами с: 22-August 19


Зачем они вообще нужны по большому счету? Хотя если нужно то конечно. Но если большой объем траффика то сидбокс мало пригоден. К тому же на линуксе все там. А среднестатистический юзер как то к винде больше привыкший. Хотя для администрирования вполне хватит и небольшого опыта.

Сообщение отредактировал Zuzj - Jan 24 2020, 0:40
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dimqua
Jan 25 2020, 11:54
  
Пост #4



Репутация:   0  
Дух


Группа: - Пользователи -
Сообщений: 23
С нами с: 19-November 19


Смотря насколько большой, зачастую, вообще нет ограничений по трафику. Все упирается в дисковое пространство, чем оно больше, тем цена выше, разумеется. Администрировать готовые решение не требуется.

Сообщение отредактировал dimqua - Jan 26 2020, 1:36
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dimas-Fantomas
May 3 2020, 17:24
  
Пост #5


Незарегистрированный







(Bersuitero @ Feb 8 2019, 12:50) Перейти к цитате

привіт, хлопці, ви використовуєте seedbox?

Я шукаю той, який добре працює в Україні...вибачте, якщо я погано пишу, я використовую перекладача sad3.png

http://seedbox.org.ua/
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 24th August 2024 - 5:59
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.