Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6682-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Порадьте недорогий шаблон для створення сайту, сайт-магазин товарів макс 100 одиниць

БоЖичь
Nov 15 2023, 11:00
  
Пост #1



Репутация:   307  
АЗЪ ОтВеДственный БГЪ
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 520
С нами с: 18-March 09


Сам хочу вводити дані у шаблон, навички не дуже, тому рівень складності не дуже...Тематика буде, продаж невеликої кількості, до 50 од. (спочатку взагалі декілька шт.) фітопрепаратів.Тому складність розробки сайту не велика.
Розгляну варіант купівлі послуги створення сайту і його підтримка.

Сообщение отредактировал БоЖичь - Nov 15 2023, 11:01
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 9)
vimpel
Nov 15 2023, 11:17
  
Пост #2



Репутация:   150  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 733
С нами с: 4-October 08


https://opencartforum.com/files/category/11...atnye-shablony/

Для 50-100 товарів не впевнений, чи треба той магазин
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ALEX_XXX
Nov 15 2023, 15:27
  
Пост #3



Репутация:   184  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 618
С нами с: 10-May 08


Якщо опенкарт, то ці дуже непогані як на мене + саппор (на початку це дуже важливо як на мене)
https://market.octemplates.net/ua/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SyntaxError
Nov 15 2023, 17:32
  
Пост #4



Репутация:   440  
Ветеран
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 7 465
С нами с: 7-December 12


я бы смотрел в сторону констркторов типа wix, минимальные затраты на старте и максимально упрощенно все для непрограмистов. А замазаться в "свой сайт" вы всегда успеете
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
БоЖичь
Nov 16 2023, 9:36
  
Пост #5



Репутация:   307  
АЗЪ ОтВеДственный БГЪ
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 520
С нами с: 18-March 09


(SyntaxError @ Nov 15 2023, 17:32) Перейти к цитате

я бы смотрел в сторону констркторов типа wix, минимальные затраты на старте и максимально упрощенно все для непрограмистов. А замазаться в "свой сайт" вы всегда успеете


Цікава ідея, дякую. А вірно я розумію, що платформи типу prom.ua -це типи конструкторів wix?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SyntaxError
Nov 16 2023, 10:15
  
Пост #6



Репутация:   440  
Ветеран
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 7 465
С нами с: 7-December 12


(БоЖичь @ Nov 16 2023, 9:36) Перейти к цитате

Цікава ідея, дякую. А вірно я розумію, що платформи типу prom.ua -це типи конструкторів wix?

да
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vimpel
Nov 16 2023, 10:51
  
Пост #7



Репутация:   150  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 733
С нами с: 4-October 08


(БоЖичь @ Nov 16 2023, 9:36) Перейти к цитате

Цікава ідея, дякую. А вірно я розумію, що платформи типу prom.ua -це типи конструкторів wix?

Пром - це маркетплейс, а вже потім конструктор сайтів. через нього зручно починати, якщо на самому промі немає ваших прямих конкурентів.
Справа в тому, що конкуренція існує в пошуковій видачі на самому промі. І алгоритм пошуку складено таким чином, що одним з основних факторів ранжування є термін знаходження на маркетплейсі. Тобто, якщо є конкурент, який 5 років на платному тарифі прома - він завжди буде вище вас у видачі.
Підняти свої позиції можна виключно за рахунок внутрішньої реклами - просейл
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nedolyga1
Nov 16 2023, 11:21
  
Пост #8



Репутация:   139  
Cтаршой
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 790
С нами с: 28-June 09


(БоЖичь @ Nov 15 2023, 11:00) Перейти к цитате

Сам хочу вводити дані у шаблон, навички не дуже, тому рівень складності не дуже...Тематика буде, продаж невеликої кількості, до 50 од. (спочатку взагалі декілька шт.) фітопрепаратів.Тому складність розробки сайту не велика.
Розгляну варіант купівлі послуги створення сайту і його підтримка.

Якби я зараз починав з 0 - був би щасливий якби мені хтось сказав про хорошоп. Зараз він пішов в гору, багато хто по ринку зі старих древніх сайтів переходить саме на нього. Сайтобудівники скажуть мінус що продукт цей "ез іт із", тонких налаштувань сервера під себе чи супер фантазій самописних не прикрутиш...
Проте іноді це як плюс навіть... Поріг входження порівняно з тим же опенкартом набагато нижче. Якщо важливо продаватись саме в гугл мерчанті і ppc - і треба старт на мінімалках - імхо хорошоп норм варіант.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vimpel
Nov 16 2023, 11:44
  
Пост #9



Репутация:   150  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 733
С нами с: 4-October 08


(nedolyga1 @ Nov 16 2023, 11:21) Перейти к цитате

Якби я зараз починав з 0 - був би щасливий якби мені хтось сказав про хорошоп. Зараз він пішов в гору, багато хто по ринку зі старих древніх сайтів переходить саме на нього. Сайтобудівники скажуть мінус що продукт цей "ез іт із", тонких налаштувань сервера під себе чи супер фантазій самописних не прикрутиш...
Проте іноді це як плюс навіть... Поріг входження порівняно з тим же опенкартом набагато нижче. Якщо важливо продаватись саме в гугл мерчанті і ppc - і треба старт на мінімалках - імхо хорошоп норм варіант.

підтримую.

Як динозавр опенкарту, для таких простих задач я в його не рекомендував. Спочатку скинув посилання, але потім подумав, що є простіші варіанти

Сообщение отредактировал vimpel - Nov 16 2023, 11:51
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SyntaxError
Nov 17 2023, 0:07
  
Пост #10



Репутация:   440  
Ветеран
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 7 465
С нами с: 7-December 12


(vimpel @ Nov 16 2023, 10:51) Перейти к цитате

Пром - це маркетплейс, а вже потім конструктор сайтів. через нього зручно починати, якщо на самому промі немає ваших прямих конкурентів.
Справа в тому, що конкуренція існує в пошуковій видачі на самому промі. І алгоритм пошуку складено таким чином, що одним з основних факторів ранжування є термін знаходження на маркетплейсі. Тобто, якщо є конкурент, який 5 років на платному тарифі прома - він завжди буде вище вас у видачі.
Підняти свої позиції можна виключно за рахунок внутрішньої реклами - просейл

никто не мешает прикрутить свой домен и ранжироваться в гугле.
и речь не о том какой инструмент он выберет, а о том что нет смысла усложнять себе жизнь на старте.

Сообщение отредактировал SyntaxError - Nov 17 2023, 0:20
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 30th June 2024 - 22:20
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.