Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6720-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Бортовий журнал 0деївця :), Honda Accord TypeS (2009)

explosive
Dec 7 2016, 16:39
  
Пост #1



Репутация:   757  
Хлопець з Бандерштадту
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 4 661
С нами с: 22-June 09


І як завжди буває, багато чого є сказати, а не знаєш з чого почати! smile.gif

Історія важких страждань вибору автомобіля... кожен через це проходив і кожен знає, що це таке (недоспані ночі, емоційна спустошеність, очікування і складний пошук вірного залізного друга у світі брехні, іржавого, побитого та зламаного металобрухту).

Як завжди прокручував в голові різні можливі варіанти купівлі авто... Німеччина - наш ринок - Німеччина, але все ж таки зупинився на "нашому", надіюсь, в подальшому не пошкодую про це! blush.gif

Чому вирішив купувати в Україні...
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Багато крутилось в голові... Golf 7, Insignia, Passat CC, Tiguan, A4, BMW E90 і т.д.
Було важко, але методом виключення діло дійшло до Аккорда. Мав на меті шукати автомобіль в західному регіоні, або ж у Києві, де є родина, яка б допомогла.

За тиждень до поїздки у Київ зарезервував огляд у офіційного дилера на ранок понеділка. У суботу прибуття і увесь наступний день неділі мені залишався на огляд Аккордів за попередньою домовленістю з власниками.
Як я шукав авто в Києві (коротко)
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Отже, на понеділок 11 ранку почався 5 годинний огляд у дилера на Якутській 14.
Як же ж я надіявся, що з нею буде все класно і нічим дилер мене страшити не буде.
Довший час спостерігав за процедурою огляду з другого поверху у залі для клієнтів.
Так я давно не хвилювався, особливо під час останньої стадії перевірки, лічені хвилини і я буду знати, буде вона моєю чи ні crazy.gif
Якраз тоді і фото зробив, перевірка розвалу і все... Колотило як наркомана, місця не знаходив! dash2.gif
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Як я і надіявся, з автомобілем повний ОК по всіх головних параметрах.
Що треба зробити:
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Від себе:
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Одразу ж після дилера домовились з ціною і поїхали в різні сторони з думкою про ранок вівторка у МРЕВ... "но не тут то было". Через деякий час дзвонить власник і пропонує віддати мені авто в той же день (понеділок), запропонував контору, яка могла б підготувати документ купівлі/продажу, видати мені червоні номери та відпустити на всі 4 сторони. Так як я нереально хотів "вже і зараз", я погодився, декілька годин очікування і все зроблено! 22 година і я щасливий проте вимучений вже вдома, авто на стоянці. Тепер можна спати спокійно і готуватись до повернення на Львів наступного ранку.

Дорога була непогана, заметілі та сніг впродовж Житомирської та Рівненської області, проте не смертельно. На три з плюсом...
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Але 2-3 рази зупинявся на трасі щоб почистити від снігу. Ще з тими 20 метрами оштрафують! biggrin.gif
Справжня морда "хіщніка" diablo.gif
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Обов'язково треба протерти значок TypeS d.gif
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Шість годин і я у Львові... круїз 110-120, хоча як же ж вона просилась на 140+ crazy.gif

Злочин після такої дороги не помити свою малу...
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Після "обмивання" авто з батьками відвіз малу на екскурсію... на Арену Львів.
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Далі рванув на вечір одразу ж на першу "сходку". Товариш декілька днів тому придбав такий же і неймовірним кип'ятком сцяв побачити і мене! drinks.gif
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Як і мало б бути в таку погоду, дріфт від місцевих, ну і багато іншого yahoo.gif
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Ну і кінець важкого, але дуже багатого на події дня... ми поїли і пішли спати! crazy.gif
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
32 Страницы  « < 30 31 32  
Reply to this topicStart new topic
Ответов(620 - 623)
Vox
Nov 12 2021, 11:45
  
Пост #621



Репутация:   2075  
0day rescue
******

Группа: Модеры
Сообщений: 21 647
С нами с: 24-January 10


Нужно просто найти - с этого уже начинается дрочка, ну и дальше по списку, баллон не всем в багажнике нравится, дополнительные элементы, которые требуют обслуживания и подстройки и вот это вот все, чтоб оно потом когда-то отбилось, при таких пробегах, возможно, уже у следующего хозяина.

Я как бы ГБО и сам пользуюсь на рабочих машинах, а вот на личную ни в жисть больше, ну разве что совсем умом тронусь и возьму что-то с расходом литров под 20.

Да и вообще, нахера тут эти споры? Это ж не тема про ГБО, это БЖ, человек отписал, что ему не актуально пока, если мнение поменяется, он тут и отпишет. Про ГБО лучше в отдельную тему срачи разводить.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
USSRMoto
Nov 12 2021, 12:05
  
Пост #622



Репутация:   48  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 468
С нами с: 18-May 14


(gogaort @ Nov 12 2021, 8:20) Перейти к цитате

Так, что это ГБО окупилось уже давно, еще в первый год эксплуатации.

это потому что
(gogaort @ Nov 12 2021, 8:20) Перейти к цитате

На сегодня пробег 75 тыс. км.

(gogaort @ Nov 12 2021, 8:20) Перейти к цитате

Это сейчас экономия меньше, когда газ был по 9 и бенз по 24, тогда да экономия была ощутимая.

Ну газ не планирует дешеветь. Скорее наоборот.
Тут в размышлениях у ТСа был ключевым малый пробег. С ним экономия будет хз когда и призрачная на фоне всего. А если так, то да. Больше ездишь - больше экономишь.
User is online!Profile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
explosive
Nov 12 2021, 13:00
  
Пост #623



Репутация:   757  
Хлопець з Бандерштадту
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 4 661
С нами с: 22-June 09


З власних підрахунків (прораховував купу різних варіантів) окупність ГБО мені займе не менше двох років.
Тим більше зараз у мене тенденція така, що можу і не більше 10 тисяч в рік їздити.
Вартість ГБО мені обійдеться в ~750$, це сервіс, де я впевнений на 100% у їхній професійності, неодноразово переконався, коли обслуговував у них Аккорд.

Тому я готовий після двох років їзди навіть йти в мінус, головне, що я по факту позбувся купи геморойних нюансів впродовж експлуатації ГБО (вихід з ладу клапанів, термодатчиків тощо).

Є багато причин не ставити ГБО, ціна зараз на газ просто таки захмарна. Готовий повернутися до роздумів над ГБО якщо ціна буде нижча за 15 грн/л, а в ідеалі і ще менше sunglasses.png

Також не дуже я себе комфортно почував, коли їздив на далекі відстані на Аккорді без докатки. З іншої сторони ставити докатку в багажник не хочу, займає купу лишнього місця, тому момент ергономічності для мене також важливий.

Навіть якщо у мене атмосферний двигун, все одно газ має свою негативну дію, що також для мене одна з причин.
До речі, каталізатор на Аккорді був добре так випалений за тих майже 60 тис., що я наїздив на газі.

Сообщение отредактировал explosive - Nov 12 2021, 13:04
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Like
Nov 12 2021, 20:57
  
Пост #624



Репутация:   1156  
ultra active user
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 16 837
С нами с: 5-April 11


Купить машину уже сам по себе странный способ на чем-нибудь сэкономить.

Сообщение отредактировал Like - Nov 12 2021, 20:58
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

32 Страницы  « < 30 31 32
Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 7th August 2024 - 16:37
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.