Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6731-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Meta, роздупліть пліз

Palanteer
Apr 11 2006, 0:19
  
Пост #1



Репутация:   358  
Постоялец
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 1 980
С нами с: 16-March 06


Проблема наче сама проста, але в мене вічно з нею проблема. Зробив сайт www.macbeth.ho.com.ua (фан-сайт) написав мету, але на головный сторінці по правому бордеру мети - НЕМА :ohmy: по лівому також НЕМА scare.gif але я впевнений що вставляв усюди (користувався Deramweaver'oм і прописав всюди), потім окремо написав мету на кожну сторінку, і все рівно нічого... Хто може роз*яснити чому воно так, бо я щось не розумію... точніше в мене є ідеї
1) спочатку запускається функція яка "розбиває" сайт на бордери і в неї треба вписати мету, але по суті я її вписав ВСЮДИ, на кожній сторінці
2) треба ввести якісь специфічні команди для роботів пошуковців... чи ще щось...
ось такий код в мене на кожній сторінці
<TITLE>Ukrainian Macbeth Fan-Site</TITLE>
<LINK REV="made" href="mailto:[email protected]">
<META NAME="keywords" CONTENT="Macbeth,Gothic,Metal,Metall,gothic,gotic,Gothik,Makbeth,макбет,Макбет,готика
,метал,готична сцена,фан,фан-сайт,музика,готік-метал,Palanteer,Anderas,Morena,Max,Sem,Fabrizio">
<META NAME="description" CONTENT="Macbeth,Gothic,Metal,Metall,gothic,gotic,Gothik,Makbeth,макбет,Макбет,готика
,метал,готична сцена,фан,фан-сайт,музика,готік-метал,Palanteer,Anderas,Morena,Max,Sem,Fabrizio">
<META NAME="author" CONTENT="Palanteer">
<META NAME="ROBOTS" CONTENT="ALL">
</HEAD>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 1)
Max1
Apr 18 2006, 20:59
  
Пост #2



Репутация:   59  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 252
С нами с: 17-March 06


пошукові системи починають видавати сайт не зразу після його створення, можливо потрібно почекати кілька днів і все запрацює
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 19th August 2024 - 0:39
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.