Информация для всех кто просит ИНВАЙТ НА ТРЕКЕР, Или аккаунт удален из-за неактивности |
Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 7409-й день
![]() |
Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua |
Информация для всех кто просит ИНВАЙТ НА ТРЕКЕР, Или аккаунт удален из-за неактивности |
| H_U_L_K |
Пост
#1
|
|
Репутация: 652 ![]() Великий i зелений ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 6 700 С нами с: 23-November 11 |
Ребятки, после прочтения 100500-й темы о том как выпрашивают инвайт... Сил уже нет...
Аккаунт автоматически удаляется системой трекера после 6 месяцев неактивности. Что это значит? А то что Вам достаточно пол года не заходить на трекер, и независимо от того, раздаете Вы что-то или нет - аккаунт будет удалён! Что после этого делать? Вариант только 1: 1) Сразу искать инвайт по знакомым или в теме с поиском инвайтов. Получить инвайт можно от того, кто уже зарегистрирован на трекере. Делается это просто. Пользователь, имеющий на своем аккаунте 15000 бонусов (бубликов) может купить инвайт в онлайн-магазине. » Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... « Ну и подогнать его Вам. Но есть одно НО - красная строчка в подписи к данному пункту магазина, а именно:В случае грубого нарушения со стороны приглашенного Вами пользователя, Вы так же понесете ответственность за его действия. Администрация просит ответственно относиться к приглашениям новых пользователей По этому думайте кому даете инвайт.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Других вариантов нет, совсем, никаких, и никак по другому инвайт никто не получит. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Писать мне в личку с просьбамы об инвайте не стоит. Я инвайты направо/налево не раздаю. |
![]() ![]() |
| BANDIT(filmmaniac) |
Пост
#661
|
|
Благодарности: 356632 Репутация: 2939 ![]() Маньяк ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Модеры Сообщений: 12 551 С нами с: 31-January 07 |
Всім привіт. Я давно на трекер не заходив, і ясен пень пише нема такого юзера :-( Якщо нема можливості відновити, чи можливо отримати інвайт? Старий логін: MetroDetroit Дякую. скинув також, при можливості, прошу якийсь донат на ЗСУ, або для наших хлопців з 0day P.S.: дехто просить інвайт, але досі його не використав |
| redding |
Пост
#662
|
|
Репутация: 3 ![]() Дух Группа: Пользователи Сообщений: 61 С нами с: 11-December 06 |
Вітаю, свого часу, тобто давно, був зареєстровний, але вже не можу зайти до свого аккаунту, чи є можливість мені надати інвайт також)
Нік slim Сообщение отредактировал redding - Mar 22 2026, 14:22 |
| BANDIT(filmmaniac) |
Пост
#663
|
|
Благодарности: 356632 Репутация: 2939 ![]() Маньяк ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Модеры Сообщений: 12 551 С нами с: 31-January 07 |
|
| Andy1975 |
Пост
#664
|
|
Репутация: 3 ![]() Дух Группа: - Пользователи - Сообщений: 20 С нами с: 10-April 18 |
Вітаю, ситуація аналогічна, ще до війни також був акк та трекеру, але вже немає ....... Буду вдячний за інвайт.
Дякую, Andy1975 |
| BANDIT(filmmaniac) |
Пост
#665
|
|
Благодарности: 356632 Репутация: 2939 ![]() Маньяк ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Группа: Модеры Сообщений: 12 551 С нами с: 31-January 07 |
|
| f0rz1k |
Пост
#666
|
|
Репутация: 84 ![]() Cтаршой ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 602 С нами с: 30-May 07 |
Доброго дня. Був давно зареєстрований на трекері, але давно не користувався і акаунт злетів. Можна отримати запрошення ? Дякую
|
| mirek |
Пост
#667
|
|
Репутация: 213 ![]() Мафія безсмертна ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 1 542 С нами с: 14-February 08 |
|
| deth |
Пост
#668
|
|
Репутация: 0 ![]() Дух Группа: Пользователи Сообщений: 15 С нами с: 9-January 07 |
Вітаю, на форумі і трекері був зареганий дуже давно (за часів давніх богів) але кілька місяців не заходив на трекер, а зараз не пускає.
Буду вдячний за новий інвайт або активацію аку. (dethghost) Нік на трекері |
| LoKi1996 |
Пост
#669
|
|
Репутация: 5 ![]() Дух Группа: - Пользователи - Сообщений: 29 С нами с: 10-April 26 |
|
| metalolom |
Пост
#670
|
|
Репутация: 51 ![]() Активист ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 369 С нами с: 6-February 07 |
Вітаю, на форумі зареганий давно, адекватний
|
| mirek |
Пост
#671
|
|
Репутация: 213 ![]() Мафія безсмертна ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 1 542 С нами с: 14-February 08 |
|
| Ayehor |
Пост
#672
|
|
Репутация: 2 ![]() Дух Группа: Пользователи Сообщений: 29 С нами с: 17-January 13 |
всім привіт, нажаль мій акк видалився тому що давно не заходив, буду дуже вдячний за інвайт!
|
| mirek |
Пост
#673
|
|
Репутация: 213 ![]() Мафія безсмертна ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 1 542 С нами с: 14-February 08 |
|
| qu1k |
Пост
#674
|
|
Репутация: 12 ![]() Дух Группа: Пользователи Сообщений: 64 С нами с: 27-December 10 |
Привіт, шановні форумчани!
Через війну втратив акк на трекері... Довгий час не було з чого заходити навіть... Наразі ситуація поліпшилася, і я хотів би відновити свій доступ. Якщо є така можливість у старших по форуму, я буду дуже вдячний за новий інвайт(логін на трекері був qu1k). Гарантую безлімітну роздачу завантажених файлів і добрий донат для наших хлопців зі Збройних Сил України (з пруфом) Сподіваюсь на вашу підтримку, дякую за увагу! Дякую mirek! Сообщение отредактировал qu1k - Jun 1 2026, 21:23 |
| mirek |
Пост
#675
|
|
Репутация: 213 ![]() Мафія безсмертна ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 1 542 С нами с: 14-February 08 |
Привіт, шановні форумчани! Через війну втратив акк на трекері... Довгий час не було з чого заходити навіть... Наразі ситуація поліпшилася, і я хотів би відновити свій доступ. Якщо є така можливість у старших по форуму, я буду дуже вдячний за новий інвайт(логін на трекері був qu1k). Гарантую безлімітну роздачу завантажених файлів і добрий донат для наших хлопців зі Збройних Сил України (з пруфом) Сподіваюсь на вашу підтримку, дякую за увагу! в ПП |
| Lebik |
Пост
#676
|
|
Репутация: 3 ![]() Дух Группа: Пользователи Сообщений: 16 С нами с: 18-March 09 |
Доброго дня , давно не користувався трекером , бiльш нiж 10 рокiв , згадав нарештi акаунт до форума , намагався востановити акк на трекерi але нажаль вiн був видалений , буду вдячний за iнвайт .
|
| mirek |
Пост
#677
|
|
Репутация: 213 ![]() Мафія безсмертна ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 1 542 С нами с: 14-February 08 |
|
| pokep |
Пост
#678
|
|
Репутация: 5 ![]() Дух Группа: Пользователи Сообщений: 51 С нами с: 17-April 07 |
доброго.
один з тих, хто втратив доступ до трекера через неактивність... буду дуже вдячний, якщо є змога відновити аккаунт або надіслати інвайт для повторної реєстрації. UPD: отримав інвайт. дякую. Сообщение отредактировал pokep - Jun 10 2026, 0:15 |
| mirek |
Пост
#679
|
|
Репутация: 213 ![]() Мафія безсмертна ![]() ![]() ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 1 542 С нами с: 14-February 08 |
|
| sliva |
Пост
#680
|
|
Репутация: 59 ![]() Активист ![]() Группа: Пользователи Сообщений: 212 С нами с: 10-October 06 |
дякую, отримав Сообщение отредактировал sliva - Jun 9 2026, 10:14 |
![]() ![]() |
|
Упрощённая версия | Сейчас: 28th June 2026 - 1:07 |
| Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст. |