Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6730-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

 Проблема з роботою котла Nova Florida Delfis ctn24, Підвищується рівень СО при одночасній роботі котла та витяжки

aldir
Sep 28 2018, 11:23
  
Пост #1



Репутация:   74  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 218
С нами с: 11-December 10


Привіт!
Порадьте, будь-ласка, як вирішити наступну проблему, пов”язану із котлом (nova florida delfis ctn 24) та вентиляцією.
В квартирі автономне опалення. Якщо увімкнути гарячу воду, тобто працює газовий котел, і одночасно буде увімкнена витяжка на кухні, то через хвилин 5 відбувається збільшення концентрації СО у кухні. У нашому кварталі були випадки отруєння людей цим газом по цій же причині, тому придбав газоаналізатор з контролем СО та СН4. У вищезазначеному сценарії він завжди б”є тривогу. Пояснили нам це тим, що котел не турбований і у нього один канал з витяжкою.
Із того що мені радили, це заміна котла на турбований, при цьому єдиний варіант його установки - це пробити отвір у суміжну кімнату, яка по плану повинна була бути санвузлом, але ми зробили у ній кладову. Там є вентиляційний отвір, куди можна вивести відвід від котла.
Другий варіант це я вже сам придумав, але не знаю на скільки він реальний: замінити газовий котел на електричний і взагалі відмовитись від використання природного газу.
Заздалегідь дякую!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Ответов(1 - 11)
Roman Dagger
Sep 28 2018, 15:43
  
Пост #2



Репутация:   985  
magister templi diaboli
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 6 658
С нами с: 12-July 06


Неправильно организована вытяжка в доме: для котла должен быть свой стояк, для кухни - свой. Или не туда вывели котел при монтаже, что более вероятно.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aldir
Sep 28 2018, 16:08
  
Пост #3



Репутация:   74  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 218
С нами с: 11-December 10


(Roman Dagger @ Sep 28 2018, 16:43) Перейти к цитате

Неправильно организована вытяжка в доме: для котла должен быть свой стояк, для кухни - свой. Или не туда вывели котел при монтаже, что более вероятно.

Це проблема у всіх таких будинках нашого кварталу, а котел був підключений ще до покупки, квартири вже так сказати комплектувалися ними. Отвори то різні для витяжки і котла звичайно, але вони зводяться в один канал. Підключала газова служба, вже взнавав, у всіх жителів так само.
Тому в мене питання як це можна виправити?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roman Dagger
Sep 28 2018, 16:18
  
Пост #4



Репутация:   985  
magister templi diaboli
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 6 658
С нами с: 12-July 06


вони зводяться в один канал

Вот в этом-то и проблема.
Выйти на застройщика, получить планы вент-каналов, разобраться, есть ли возможность подключить котел по-другому.
Или пробурить отдельный вывод на улицу рядом в окном, обязательно установив вентилятор для принудительной вытяжки.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aldir
Sep 28 2018, 16:25
  
Пост #5



Репутация:   74  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 218
С нами с: 11-December 10


Так, я розумію, що це і є головна проблема.
По вентиляції вже взнавали, система так побудована, канал один.
Тому і маю варіант вивести вихлоп від котла в кладову де є окремий вентканал, це буде набагато поостіше і ближче, ніж до вікна, оскільки одразу за стіною, де висить котел і є кладова.
По електрокотлам вже повзгавав, виявляється двохконтурних немає, а ставити бойлер бажання немає.
Ви думаєте можна і цей котел залишити просто поставити витяжний вентилятор? Бо я думав замінити на турбований.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roman Dagger
Sep 28 2018, 16:35
  
Пост #6



Репутация:   985  
magister templi diaboli
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 6 658
С нами с: 12-July 06


"Турбированный" - это и есть с принудительной вытяжкой (вентилятором на выхлопе), если не вдаваться в подробности. Смысла менять нет никакого.
Ставить вентилятор не переключая на другой стояк тоже не стоит: у вас выхлопа не будет, а в соседней квартире/ах может стать в два раза больше smile.gif
Выводите через кладовую.
С учетом стоимости газа, я бы рекомендовал ОФИЦИАЛЬНО переводить отопление на электрику: цена КВт сразу снижается в два раза + льготные мегаватты на период отопительного сезона. У вас по проекту индивидуальное отопление, будет легко.
А с двухзонным счетчиком еще можно сэкономить.
Да и вообще - от газа отказаться.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Console
Sep 28 2018, 17:24
  
Пост #7



Репутация:   498  
ultra active user
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 11 281
С нами с: 23-March 08


А в чем проблема вызвать газовую службу, если я не ошибаюсь они их плобируют и переодически проверяют. Зачем лезть лично?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aldir
Sep 28 2018, 20:19
  
Пост #8



Репутация:   74  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 218
С нами с: 11-December 10


(Roman Dagger @ Sep 28 2018, 17:35) Перейти к цитате

"Турбированный" - это и есть с принудительной вытяжкой (вентилятором на выхлопе), если не вдаваться в подробности. Смысла менять нет никакого.
Ставить вентилятор не переключая на другой стояк тоже не стоит: у вас выхлопа не будет, а в соседней квартире/ах может стать в два раза больше smile.gif
Выводите через кладовую.

А, я думав Ви говорите про окремий витяжний вентилятор smile.gif Ну я також бачу це єдиним виходом.

(Roman Dagger @ Sep 28 2018, 17:35) Перейти к цитате

С учетом стоимости газа, я бы рекомендовал ОФИЦИАЛЬНО переводить отопление на электрику: цена КВт сразу снижается в два раза + льготные мегаватты на период отопительного сезона. У вас по проекту индивидуальное отопление, будет легко.
А с двухзонным счетчиком еще можно сэкономить.
Да и вообще - от газа отказаться.

Лічильник у нас двохзонний, тому на електротеплій підлозі навіть економія солідна smile.gif
А Ви можливо чули/знаєте про двохконтурні електрокотли, можливо це я не знайшов?

(Console @ Sep 28 2018, 18:24) Перейти к цитате

А в чем проблема вызвать газовую службу, если я не ошибаюсь они их плобируют и переодически проверяют. Зачем лезть лично?

А чим вони допоможуть? Котел в порядку, вони щороку приходять їх перевіряють. А дану проблему не вирішать.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Console
Sep 28 2018, 20:24
  
Пост #9



Репутация:   498  
ultra active user
******

Группа: Пользователи
Сообщений: 11 281
С нами с: 23-March 08


(aldir @ Sep 28 2018, 21:19) Перейти к цитате

А чим вони допоможуть? Котел в порядку, вони щороку приходять їх перевіряють. А дану проблему не вирішать.


Вероятно они имели дело с такой ситуацией и подскажут путь решения.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aldir
Sep 28 2018, 20:28
  
Пост #10



Репутация:   74  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 218
С нами с: 11-December 10


(Console @ Sep 28 2018, 21:24) Перейти к цитате

Вероятно они имели дело с такой ситуацией и подскажут путь решения.

На жаль ні, вони лише констатують факт, що забудовник зафакапив, кажуть не вмикайте разом гарячу воду і витяжку на довгий час. Ось такі поради.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roman Dagger
Sep 29 2018, 9:26
  
Пост #11



Репутация:   985  
magister templi diaboli
*****

Группа: Пользователи
Сообщений: 6 658
С нами с: 12-July 06


(aldir @ Sep 28 2018, 21:19) Перейти к цитате
А Ви можливо чули/знаєте про двохконтурні електрокотли
Гугл говорит, их масса.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aldir
Sep 29 2018, 17:57
  
Пост #12



Репутация:   74  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 218
С нами с: 11-December 10


(Roman Dagger @ Sep 29 2018, 10:26) Перейти к цитате

Гугл говорит, их масса.

На жаль це тільки гугл каже, по факту їх практично не існує.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 17th August 2024 - 21:47
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.