Здравствуйте Гость [ Вход | Регистрация ] | Форум в сети 6737-й день

Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day Community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua
 
Reply to this topicStart new topic

 Samsung Silicone Cover S9, помощь в покупке чехла

follet
Feb 11 2020, 10:16
  
Пост #1



Репутация:   8  
Активист
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 319
С нами с: 19-March 06


Добрый день.

Я купил в штатах телефон Samsung S9, б/у. Сейчас выбираю чехол. Китайцы готовы его прислать за 1-2 месяца, в связи со своим чп, мне так на али написали. Я решил рассмотреть наш локальный рынок, и нашел в магазине Водафон этот чехол по очень приятной цене 249 грн. Ситуация такая, что его не доставляют в Киев, т.к. его можно купить только локально в магазине. Он находится по адресу: г. Кременчуг, ул. Небесная Сотня 11. Фирменный магазин Водафон. Я готов отблагодарить однофорумчанина из Кременчуга. Почему этот чехол - потому, что оригинал, который в Киеве стоит от 500 грн.

p.s. не писал в барахолке т.к. тема тут немного другая, спасибо за понимание.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



- Упрощённая версия
Сейчас: 25th August 2024 - 2:16
Сайт не розміщує електронні версії творів, а займається лише колекціонуванням та каталогізацією посилань, що публікуються нашими користувачами. Якщо Ви є правовласником якоїсь частини опублікованого матеріалу та не бажаєте, щоб посилання на нього знаходилось в нашому каталозі, зв’яжіться з нами і ми видалимо його. Файли для обміну надані користувачами сайту і адміністрація не несе відповідальності за їх вміст.